Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas


blurry
 Share

Recommended Posts

nju veelreiz gribeeju paluugt kaadu tiesiibu :OPS

es jau gribeetu freeslot , slap , slay, votemap , vai vismaz kaadu no taam ...

Speeleeju gandriiz tikai shajaa serverii , domaaju , ka speeleeju pietiekami labi , lai vareetu dabuut shaas tiesiibas .

Apsolu bez iemesla nelietot , preteejaa gadiijumaa man var likt banu ..

Iemesls - lai kljuust jautraak speeleet , lai saldie baazee nestaav liidz raunda beigaam .. utt Paldies par uzmaniibu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz kretinee > kex labi shauj - var iedot....

Kaads F....G sakars aimam ar admineeshanu?!?

Es teikshu taa, blurry taads praatiigs puisis, tomeer es vinjam nedoshu rekomendaaciju, jo esmu ieveerojis, ka vinjam pareizi runaat sanaak labaak nekaa pareizi dariit... [mans subjektiivais viedoklis]

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ka ar tam visam tiesibam ko vinsh grib bet sakuma votes jau varetu iedot, jo spele jau vinsh loti biezhi un esmu daudzas reizes redzejis ka vinsh tur pirmaja vietaa ir un visadi boti tur prasa "davaj uzliec blurry tadu un tadu karti", un tas tik "es nesmu admins". Taka votes varetu iedot un ja labi sanaks ar laiku varetu ari tas cool2.gif parejaas!

Link to comment
Share on other sites

penis ar garsh? nezini?

ja cilveekus veertees peec skila tad kaapec visiem siem gekiem nav tiesiibu?

8  Dark 305 162 1.88 0.68 07:26:08 1442.32 

9  arkonoid 7,017 3,862 1.82 0.70 167:57:46 1412.73 

10  AVS 1,832 1,255 1.46 0.61 50:21:05 1412.50 

11  myth 2,562 1,687 1.52 0.54 78:35:16 1412.02 

12  chucky 2,816 1,612 1.75 0.75 62:57:50 1400.40 

un vispaar geks ne ar ko dizju neizceljaas un nopietna iemesla dot kauko ar nav...

anyway kaarteejais ierastais reazons... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

fraaze "tad kapec visiem nav" sheit lietota noziimee nevis ka tiesiibas nav nevienam, bet ka taas ir tikai dazhiem no nosauktajiem. nepiesienies bezjeegaa, bucher...

par teemu. blurry speele normaali. sakariigs arii vairaak vai mazaak. bet neesmu maniijis situacijas, kad vinjam buutu nepiecieshamas kaadas tiesiibas. kautgan pec visparejas uzvedibas varbut vinsh buutu taas pelnijis unsure.gif.

Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi atceros , un ja tu esi tas macho , tad mees poligonaa reiz dueli uz 50 sanjiem speeleejaam ... bija ni4inja , bet varbuut tu neesi tas macho ... sad.gif

tagad jau daudziem niks macho ! smile.gif

lol tyaga jaa es tas pats. Vareetu teikt ka abi uz otra uzraavaamies jo tu nezinaaji ka es biju es un es nezinaaju ka tu biji tu happy.gif.

Bet tu uz haljavu vinneeji jo es peedeejos 3 raundus kaa terors tizli pakaasu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...