Jump to content
GIGN Forum

Nu Baalelinji!


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaadaas skolaas un kaadaas fakultaatees esat iestaajushies, lai taalaak maaciitos?

Es, piemeeram, esmu iestaajies Ventspils augstskolaa vaacu valodas tulkos/tulkotaajos! smile.gif

Sveiki visi.

Hainy tad jau maybe,ka mees saskriesimies es ar maaciishos Ventspilii un aizgaaju uz maarketinga fakultati..

Link to comment
Share on other sites

zvg 9 klase

stumbr, driikst jautaat kaadeelj gaaji vispaarizgliitojoshajaa ?

kaah- vispaarizgliitojoshajaa netiek padziljinaati njemts kaads maaciibu priekshmets + vispaarizgliitojoshajaa iesako matemaatika smile.gif + kaa jau defaulti 10.klasee naak klaat somu vai zviedru valoda ,vai veel kkaada naughty.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

stumbr, driikst jautaat kaadeelj gaaji vispaarizgliitojoshajaa ?

man ir paaris plaani shim gadam ko vaidzeetu izdariit kas ir taa laikietilpiigaak un respektiivi man vaig vairaak briivaa laika (saliidzinot ar dabasz.) un veel varees teelot ludi

Link to comment
Share on other sites

blood nu, izradas arii r&r - lielais fizikas sensejs - maacaas muusu shuciitee happy.gif

a par bucheru veel varu 1 lietu piemetinaat - vinsh jau taapat kaa tu no RCHV tieshi naak happy.gif lai gan juus kaa personiibas iisti saliidzinaat nevar confused.gif

Link to comment
Share on other sites

tongue.gifP Riigas centra humanitaaraa vsk, aka 50.vsk rullee smile.gif

Bucher's btw bijushais klasesbiedrs..fuu

Macho kaadaa zinjaa "rullee"?

nu ja jau peedinjaas tad jau diezvai iipashi rullee.

Vecais krakjis Jundzis vienmeer ir stuurejis ar savu naudas graabshanas prikolu. Zheel to normaalo skolotaaju kas tur straadaa... Lai gan cik sapratu tad paaris galvenos amatos arii ir normaali cilveeki.

eh enivei nav svariigi. Bet nu pateicoties tai skolai es gandriiz ieguvu nekaadu izgliitiibu.... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...