Jump to content
GIGN Forum

Nu Baalelinji!


Hainy
 Share

Recommended Posts

Kaadaas skolaas un kaadaas fakultaatees esat iestaajushies, lai taalaak maaciitos?

Es, piemeeram, esmu iestaajies Ventspils augstskolaa vaacu valodas tulkos/tulkotaajos! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm. ljoti iespeejams, ka naaksies staaties zviedros, bet "kaut kaa" negribaas wink.gif. redzees, kaa lietas ar ekanomiku izveertiisies un cik punkti buus uz diploma. bet sapnis man ir maaciities augstskolaa Anglijaa vai vismaz Zviedrijaa. te gan, saprotams, buus jaaskataas, kaa senchiem ar finanseem unsure.gif .

Link to comment
Share on other sites

extrem nezinu, jo veel tur nemaacos, driiz saakshu ! smile.gif

es no veeja nebaidos, nebaidos ... tongue.gif

edd existee arii taadas lietas, kaa visaadi shitaini krediiti ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaadaas skolaas un kaadaas fakultaatees esat iestaajushies, lai taalaak maaciitos?

Es, piemeeram, esmu iestaajies Ventspils augstskolaa vaacu valodas tulkos/tulkotaajos! smile.gif

nu hainy, juutu tev liidzi, vienu es tev skaidri varu pateikt, VA tulkos nepadziisi. Takaa saac jau draudzeeties ar vaacu valodas vaardniicu un jo biezaaku, jo labaak smile.gif

A es maacos (hmm nezinu vai to var noskaukt par maaciishano, driiizk apmekleeju...un pat diezgan veiksmiigi ) Lu vadiibniekus....kad izaugshu liels buushu autobusa vadiitaajs cool2.gif

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...