Jump to content
GIGN Forum

Nu Baalelinji!


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bl00d nu. ir pilniigi un galiigi ok. forshi ka neesmu kaah'a vecumaa, jo mana gada gaajuma ( happy.gif ) chiksinjas ir pilniigi ok. kaah - es tev ieteiktu biezhaak iet uz skolas draugu riikotiem tusinjiem. un arii biezhaak pa skolas gaitenjiem pastaigaaties thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

bl00d nu. ir pilniigi un galiigi ok. forshi ka neesmu kaah'a vecumaa, jo mana gada gaajuma ( happy.gif ) chiksinjas ir pilniigi ok. kaah - es tev ieteiktu biezhaak iet uz skolas draugu riikotiem tusinjiem. un arii biezhaak pa skolas gaitenjiem pastaigaaties thumbsup.gif

nu to jau es daru , bet mums taa iedaliits debiili - pamatskola un vidusskola , un pamatskolaaa konkreetas resnas norijushaas cuukas.... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

heh, es tavu pametaalisko maasheli biezhi no riitiem pieturaa redzu happy.gif

myth, neteelo loljiku, ir vairaak nekaa daudz stiliigaas chiksinjas arii pamatskolaa. btw naakamais (pirmais shii gada) pasaakums buus pamatskolai un videnei kopaa confused.gif

Link to comment
Share on other sites

heh, es tavu pametaalisko maasheli biezhi no riitiem pieturaa redzu happy.gif

myth, neteelo loljiku, ir vairaak nekaa daudz stiliigaas chiksinjas arii pamatskolaa. btw naakamais (pirmais shii gada) pasaakums buus pamatskolai un videnei kopaa confused.gif

Nepielien Dr. Pain (arii neapzinaati) smile.gif Mirsi taapat.

blood nu myth. Vinju gruuti neieveerot. Gots. Vai tik taa nebija c klase kuraa vinja gaaja happy.gif

Link to comment
Share on other sites

myth! tu baigi izveeliigs...10 visaa pamatskolaa? tu jau tur uzskaiti tikai taas ar kuraam esi gatavs preceeties vai.... sorry.gif par gaumi nestriidaas bet vaig jau buut drusk mazaak izveeliigam dry.gif buus jautraak wink.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...