Jump to content
GIGN Forum

Chili Pica


CJxx
 Share

Recommended Posts

lmfao

ZVĒRIŅUS :10cm:

Tie starp citu ir putni

SUPEREDIT: laikam topiks jāver ciet, galīgs offtopiks iznācis mums te ir

Man jautaja - es atbildeju - neesmu zoologs - tapec ieskaitiju "putnus" pie zveriem nevis cilvekiem :P

offtopiks..mja kam gan negadas Spam sadala pa offtopikam :P

Link to comment
Share on other sites

draugu neizjoko. Tu reāli sagandā garstāvokli piegādātājam...

taksh ne, vel tik stulbs neesmu, bet intereseja pats princips, jo gan jau ta ir gadijies ka pasuta uz fake adresi, un sanemejs saka ka neesot neko sutijis. vinam liek maksat vai pasaka nu lab atvainojamies.

UN ja tas noraditais tel.nr. no kura zvanija ir sen jau sadedzinats :)

Link to comment
Share on other sites

Informācija iz dzīves

Pirmkārt, tādu ''prikolu'' pirms kādiem 3 gadiem, mans draugs izstrādāja ar savu draugu, nekas sevišķs vnk viņš pateica, ka nav sūtījis un kurjers aizbrauca prom.

Otrkārt pirms pāris nedēļām (Vieglā reibonī) uzskrēju tam, čilli picas kurjeram virsū un sāku runāt un viens no maniem jautājumiem bija, ko viņš dara, ja tās picas pasūtītājs nav izrādījies pareizais, viņš atbildēja, ka viņam ta pica jāaizved atpakaļ uz picēriju, jāparāda un tālāk vinš var darīt, ko grib ar viņu.... Lūk tā

Link to comment
Share on other sites

Var nosūtīt picu uz citu adresi :) Vienreiz tā izdarījam gaidijām savienojumu kādas divas stundas, kad beidzot pacēla klausuli jau izdomājām ka nafig to picu un es nahaļavu pateicu adresi un pasūtīju divas lielās picas. Protams ka zvanīja man uz tel, bet es biju šmigā un pasūtiju viņus nah :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pirmkārt, tādu ''prikolu'' pirms kādiem 3 gadiem, mans draugs izstrādāja ar savu draugu, nekas sevišķs vnk viņš pateica, ka nav sūtījis un kurjers aizbrauca prom.

Otrkārt pirms pāris nedēļām (Vieglā reibonī) uzskrēju tam, čilli picas kurjeram virsū un sāku runāt un viens no maniem jautājumiem bija, ko viņš dara, ja tās picas pasūtītājs nav izrādījies pareizais, viņš atbildēja, ka viņam ta pica jāaizved atpakaļ uz picēriju, jāparāda un tālāk vinš var darīt, ko grib ar viņu.... Lūk tā

+1 esmu arī šito dzirdējis kautkur un kautkad !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...