Jump to content
GIGN Forum

Jaunumi Webā


samuray
 Share

Vai tev patīk mani raksti par spēlēm?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jūs jau droši vien būsiet pamanījuši, ka esmu pasācis rakstīt jaunumus par svaigākajām spēlēm. Tad nu es gribētu uzzināt jūsu viedokli par maniem rakstiem. Vai šādi apskati ir nepieciešami? Un varbūt kādus ieteikumus, ko jūs gribētu redzēt jaunumu sadaļā (ne tikai kādas spēles).

Link to comment
Share on other sites

:) ja man gribās uzzināt kaut ko par kādu spēli, tad es internetā ūberrecenziju sameklēju. No tāda maza apskata īpaši jēgu neredzu. Bet man nav nekas pretī, ka viņi tur parādās, diezgan vienalga īstenībā.

nu visaz tev ir iespeeja uzzinaat, ka taada speele vispaar eksistee un vari mekleet par vinju siikaaku informaaciju :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Apsveicami, ka tiek atsvaidzināta GIGN sākumlapa, tomēr 2-3 atsevišķi raksti nedēļā šķiet par daudz. Man personīgi datorspēļu jaunumi ir diezgan nesaistoša tēma, varbūt ir pierasts pie diezgan retajiem jaunumiem, tādēļ simpātiskāki liktos šāda veida jaunumu iknedēļas (ik 2 nedēļu, ikmēneša) apkopojumi vienā sākumlapas rakstā vai vēl labāk, tam varētu veltīt atsevišķu sadaļu.

Link to comment
Share on other sites

nav ne vainas tiem taviem jaunumiem, kaut vai jāatzīst, ka man macho sviestainie vērvelējumi krietni vien vairāk saista, bet vismaz kaut kas notiekās galvenajā lapā, kas pats par sevi ir ļoti pozitīvi. tā ka tā tik turpināt, vari arī kaut ko uzrakstīt reiz par nespēļu jomu.

Link to comment
Share on other sites

eee samury man liekas ka ik katru dienu iznāk kāda jauna spēle(nu varbūt arī ik nedēļu) un tagad tu tās visas spēles aprakstu rakstīsi XD !!! Nedaudz takā pa daudz. Es vēlētos lai tu uzraksti informāciju(aprakstu) par Time Shift

P.S. Mož arī katru mēnesi vari kaut kādu kopavilkumu uztaisīt kuras speles ir iecienītākas un kurām reitings ir labs un tā tālāk! To var arī uzzināt gamespot.com, bet tur ir English!!!

Link to comment
Share on other sites

XD !!! Nedaudz takā pa daudz. Es vēlētos lai tu uzraksti informāciju(aprakstu) par Time Shift

P.S. Mož arī katru mēnesi vari kaut kādu kopavilkumu uztaisīt kuras speles ir iecienītākas un kurām reitings ir labs un tā tālāk! To var arī uzzināt gamespot.com, bet tur ir English!!!

NU PAR KATRU JAU ES NERAKSTU, PAR TAM FORŠAKAJĀM TIKAI! nu es tā apmēram reizi nedēļā rakstu!

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzeetu aprobezhoties tikai ar speeleem, vareetu uztaisiit kaut kaadus rakstus par jaunaakajiem elektronikas sasniegumiem etc., eniivei nav ko te raudaat. Vismaz lapa tagad palikusi dziivaaka un ir ko palasiit, citaadi jaunumi ienaak pavisam reti. Varbuut vajadzeetu veikt liidziigu aptauju par to, ko gignieshi gribeetu redzeet jaunumu sadaljaa? Katraa zinjaa jaunumi reizi nedeeljaa buutu ideaals risinaajums. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...