Jump to content
GIGN Forum

Papagaili


CJxx
 Share

Recommended Posts

Drosvien ka te lielaka dala ir tikai CS atkarigie, bet es ceru ka atradisies kads kurs zina ari kautko citu, tadel es prasu tiem cerot uz atbildi.

Tatad ja ir kads kurs zina kadu saitu, gramatu vai kadu citu avotu kura ir informacija par to ka papagailiem iemacit runat, un dazadus trikus LUUUDZU atstajiet adresi. Veletos izaudzinat interesantu papagaili kurs netikai mak lidot, skali civinat un est, bet ari intereantus trikus ;/ , vardus, :lohs: utt.

BILDE

Pec sugas vins skaitas Karella vai Korella isti nemaz nezinu, bet kurs zina tas,cerams, saprastu.

Paldies jau ieprieks

P.S.

Sakuma bija doma rakstit Problemu sadala, bet drosvien sis jautajums neattiektos uz temu :D

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

Gribeeju tieshi rakstiit par to kaseti, taa man vinjs dzheks iemaacija kaut kaadam mazaaakam runaat :) sanaaca iemaaciit puika bucha :thumbsup: bet ja negribi rakstiit kasetee ieraksti kompii un noliec blakus tumbaam kad dodies kaut kur pastaigaaties :) No manas puses ko es ieteiktu iemaaciit ir "Kalviits cuuka" , "GIGN RULZZ", "Get life play WoW"

Link to comment
Share on other sites

Man draugs stāstija, ka bija Tunisijā un tur viensnīcā bija papagailis kurš prata tikai vienu vārdu - jibaķ :D

TU varētu mēģināt papagailim teikt attiecīgos teikumus, attiecīgi kautko dzirdot no citiem.

Piem. tu pasaki: " Es nevaru!", Papagailis atbild: "Gan jau, ka vari tikai negribi!", līdzīgi kā centrāle @ GIGN irc kanāla :)

P.S. Cipruss, es redzēju dokumentālo filmu, kur papagailis aptuveni zināja 1500 vārdus, ķipa skaitās viens no gudrākajiem papagaiļiem pasaulē.Tas prata skaitīt kubiciņus un pateikt to krāsās un citus šitus.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

aa man baiga ideja..par godu GIGN..es audio ar MICRAFONU ieraunasu GIGN rulz un sakopesu..un kad iesu uz skolu atstashu lai skan..+iespeundesu vinu buriti lai vins neaizlidotu projam..

Cik es sapratu man ir puika..jo itka viriskas dzimtes parstavjiem mainoties knabim krasa kautkas ta, un manam mainas :o

Es zinu vienu draugu kuram bija vel mazaks par manejo tas maceja tikai:

"gesha harooshij"

un

"gesha kuushekj xochit"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...