Jump to content
GIGN Forum

Kustiba


taps
 Share

Recommended Posts

Mes visi saskaramies ar sastregumiem spelejot CS. Sauros koridoros no tiem tacu varetu izvairities? Tad es piedavaju visiem ieverot sekojosus noteikumus:

1. ja nenotiek apsaude, kura tiesi iesaistiti sauraja pareja esosie objekti un ja pereja ir pietiekosi plata vismaz 2 speletajiem, parvietoties atlauts pa labo malu tava parvietosanas virzienaa.

2. ja velies mainit parv virzienu uzpretejo, to drikst darit tikai tad, ja tev aimugure nav neviena talak iet gribetaja un ja tas joslas dalibnieki, kura tu velies ieklauties netiek trauceti nepartraukta kustibaa.

3. noteikumi attiecas tikai uz speles sakumu lielakam parejam un jebkuru citu speles laiku mazam parejam bez apsaudes.

Link to comment
Share on other sites

18.gifXD.gif4.giflaugh.gifbiggrin.giflaughing4.giflaughing7.gifw00t.gif362.giflmfao.gifimages2.jpglol.gif

un varbuut jaataisa jaunas mapes ar ziimeem ka vienvirziena josta, kempot aizliekt. Tad arii sadmini varees teelot guljoshos policistus un reguleet satiksmi.

lai nu kaa nejau visi kas speelee lasa forumu un ne visiem patiik ieveerot noteikumus. tas ir nereaali lai shis vareetu izdoties.

18.gif

Link to comment
Share on other sites

nja taps = Filazofu filazofs 4.gif

Piekritu Championam tad un Orc Vajag ari Zimes, luksoforus ,linijas kur drixt apdzit kur nedrixt kur drixt apgreiezties kur ne kur ieieja tikai Ct un kur T 18.gif18.gifthumbsup.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

veel katram cs speeleetaajam buutu jaalasa manuaals kaa pareizi de_survivor kartee lidmashiinaa un smagajaa jaakaapj lai nesamezgjiitu kaaadu muskuli un de_vertigo visiem buutu jaaizdala kjiveres kaa nekaa augstceltne un aatros gadiijuma ja kaads nokriit, cs_eastate katram iedot pa zaales pljaaveejam un vareetu braukaat, fy_icvorld katram slidas un kjljushku.

18.gif

Filozofs to4 vinjsh ir naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Xex 4.gif Zeel ka man naf tadu dotumu tongue.gif Bet tomer Sirds dziles Taps ir lapsirdigs cilvexs ar maigu dveseli 4.gif Taps neaizmirsti ari par Ritenbrauceju celiniem un gajeju parejam smile.gif

Isteniba par shito temu varetu daiudz raxtit bet taka man nav bagatas izteles es pat vairs nezinu ko raxtit

/me ielien sturi un nokaunas!

Link to comment
Share on other sites

hehe labs evil6.gif

jaa un veel dereetu taadi policisti kas staigaa pa karteem un kad tu ej garaam vinji tewi aptur un tad tu paraadi ierochu aplieciibu un tiesiibas....un veel jaaiepuush trubinjaa...

hehe taps, labs, vismaz uztur jautriibu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

blood.

orc, labi ka tu pats pateici, ka nevajag bruukjeet muti. nevajag arii. ideja ir it kaa laba, bet absoluuti nerealizeejama. ko es tadas situacijas daru (un iesaku citiem dariit) - paskatos, kursh tas ir, kas man aizsprostojis celju un ko vinsh dara. ja tas ir kaads nūbs, kursh vienkaarshi staav uz vietas un nemeegjina samainities, es vinju, saprotams, nobliezhu. bet citos gadijumos labāk megjinat izgrozities, jo TK ne vienmer ir labakais risinajums... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...