Jump to content
GIGN Forum

Eu Nu Kapeec?


bencik
 Share

Recommended Posts

Nu nafig kaads izdzesa to topiku par kazaam? Man kaazas tik loti patiik un vispar es buutu aizbraucis uz SR kazaam :thumbsup: Taadu iespeju laist garaam :D

Un tagad atpakal pie teemas, nah kadam jadzesh araa tas topiks?

Mees tak labi zinam, kad nenemam araa, tik labus topikus :)

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

Wahah, afigennijs aspraatis.

Eniivei, kas tas bija par topiku? Pastaastiet kaads kaut ko, shis izklausaas interesanti... :)

EDIT* Ojopt, eeej tu nost, atkal palaidu garaam kaut ko izcilu. :unsure:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Superrembo gatavojas salaulāties, bet laikam īsti nezin, kur un kā tas jādara :) IMHO ali nevajadzeja tik aši to topiku nodzēst (ja nu vienīgi tur panesās konkrēts OT)

Link to comment
Share on other sites

Man Superrembo ir konkrēti nobesijis ar saviem lažainajiem topikiem kuri visi ir vienādi - KO DARĪT, KUR NOPIRKT,KO PIRKT? . Da zaibalo tāpat viņs neko no tā visa nenopērk, par bērnu sadirsa un gan jau dirš arī tagad. Nafig vajag tādus topikus kur viens čalis visiem sprauž batonus ausīs, lai iet ar Hivuci draudzējās un viens otram stāsta savus slapjos sapņus.

Link to comment
Share on other sites

Tas gan labai prikols! :)

Tķipa tas viss sākas ar second life vai līdzīga tipa spēli. Cilvēks sev izveido vēlamo esību. Ar laiku viņš paliek apmāts un iedomājas sevi esam par savu iedomības esamību un sāk uzvesties kā savs iedomis. Pēs kāda laika jamais jau ir izveidojis iedomja draugu vai pazinēju pulciņu un iedomis kļūst par viņu pašu. Vai kaut kā tā.

BTW - vārds "iedomis" riktīgi plēš dirsu! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

<_< kur ka es sapratu ir neticamibas efekts.

Vajag varu iebazr ultra sonografa vai ka tur bildi ka pieradijumu.

Un par kazam tiku jau gala, vajag vel vinas vecakus lidzi nemt.

LOL, tad jau vinjai nav 18 :) cik atceros no stundaam, gribi lai vinja uzreiz kljuust pilngadiiga? Kipa, laikam bija taa, kaa ja nepilngadiiga apprecas ar pilngadiigu, vinja kljuustot pilngadiiga, varbuut es nepareizi atceros? ;) Bet taapaat noveelu JUMS ar fordu probi, veiksmiigu kopdziivi, lai nedilst bremzhu kluchi, motors nesaak raut kljinu un lai sajuugs izturiigs :thumbsup:

P.S. garaazhu jau nopirki kur dziivosiet? lmfao

Link to comment
Share on other sites

Cmoon, kādā sakarā viņs taisa topikus par katru sev intresējošo jautājumu, kuru tikpat labi googlē var vienas minūtes laikā atrast...

Džekam bez datora nekā cita nav un tapēc viņs uztaisa šādu topiku, kur var visu dienu sēdēt un mūldēt par neīstām lietām. Cik daudzi no jums tiešām tic , ka kāda meitene/sieviete precētu tādu āzi kā Superrembo, kurš pat pats nevar noskaidrot, kas jāņem līdzi uz Zaksu? Tas bija reKtorisks jautājums. Ja viņu tas tiešām intresētu viņš paņemtu savu telefonu, uzzvanītu un pajautātu visu sev vēlamo informāciju, nevis jautātu šeit forumā, kur tikai kādi pāris cilvēki ir precējušies. Ja nu tomēr viņam kredīts ir beidzies(neticu, jo viņam ir bagāts papucīts), tad var ieiet googlē un visu sameklēt, kas būs daudzreiz ātrāk nekā sēdēt un gaidīt kamēr kāds šiet uzrakstīs PAREIZU informāciju, nevis LOLOLOLO smaidiņus un citu šitu no kā Superrembo varēs priecāties, jo kārtējo reizi būs visus izjokojis( jokdaris ).

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ali tu ari soreiz topikam netici.

Man ir pieradijumi vismaz 1 pieradijums a par zaksu, to vajdzes nedaudz pagaidit.

Google es reti izmantoju tapec pajautaju seit ka cilveks so to.

Pa telefonu nevelejos chakareties + vel meklet nr, es vienkarsi velejos, lai nezina nesedet 6-9h pajautat jums.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pieradijumi vismaz 1 pieradijums a par zaksu, to vajdzes nedaudz pagaidit.

Google es reti izmantoju tapec pajautaju seit ka cilveks so to.

Pa telefonu nevelejos chakareties + vel meklet nr, es vienkarsi velejos, lai nezina nesedet 6-9h pajautat jums.

Tiktiešām, lai sameklētu zaksa telefonu ir jāpatērē vairāk par 9 h, nerunājot nemaz par googli - tas vispār ir murgs . laikietilpīgs process - lai sameklētu vajadzīgo informāciju paiet neskaitāmas stundas, kuras labāk var izmantot šeit rakstot pilnīgu bullshitu.

edit; Atvainojos, es kļūdijos man bija vajadzīgas 34 sekundes, lai atrastu vajadzīgo informāciju un kā jau mēs visi zinam 0.34 min > 540

Link to comment
Share on other sites

ALi.. moška SR nemaz nav bagāts papucītis un arī tas ir sadirst... moška viņa neiedomis laiku pa laikam tiek izlaists no tvaika ielas, lai apmeklētu tuvāko datorzāli, kurā viņš ir pārliecinājis adminu par saviem sakariem un sola kuru katru dienu izvizināt ar savu ferrari, kurš gan stāv servisā, jo vel nav atnākušas ūber krutās ziemas riepas no pašas itālijas! :)

BTW, 1188 piezvani un uzjauta zaksa adresi un telefonu, jo tās vietas, kur salaulāties, ir ļoti daudz. Piemēram Rīgā pie tā parka un Siguldas pilī. Tiesa, nezinu daudz vietas, kur varētu aprecēties ar mašīnu... :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...