Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:superlol:

Zheel, kad juus palaizha garaam jautraako :D FFH tiek dauziits dauziits, un mees arii, bet pats labakais, kad schism visiem poh par amriju, visi tikai prasa, eu kadam nevajag akut ko nonest, vsisi tadaa for fun suuta savas 10k TK armijas virsuu :sparta::superlol:

Link to comment
Share on other sites

tas tak nav nekas, kad mums sākās karš, pēc pirmās dienas pretinieku alliansei kopā ar kādiem 3-4 wingiem bija kādi 30-40 spēlētāji ar sarkaniņiem cipariņiem analyzerī ;)

Link to comment
Share on other sites

es sodien ar decidemillian laikam saaku karot, vinsh manam mazaakajam ciemam uzbruka ar vienu savu ciemu a es shim pretii ar 1k haeduaniem, novaacu vinam kopaa ap 1k troopiem :D

gan jau ka naaks man virsuu driiz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Attacker TucoLox[?BAND] from the village Barriera Vecchia (145|143)

[Clubswinger] [spearfighter] [Axefighter] [scout] [Paladin] [Teuton Knight] [Ram] [Catapult] [Chief] [settler] [Hero]

Array 0 0 10600 0 0 4290 442 278 0 0 1

casualties 0 0 10540 0 0 4266 440 277 0 0 1

prisoners 0 0 60 0 0 24 2 1 0 0 0

Info Palisade destroyed

Info Cropland damaged from level 15 to level 7

Info Palace damaged from level 20 to level 15

Bounty 0000

3979200 3926190 4159680 1126500 [ 26464 - 26320]

travel time 31h 0m 45,(x3)15h 30m 22

Kaa arii

http://travilog.org.ua/en/5966978/890820aa...85f7ae08e63b00a

Tas viss paaris h laikaa un makmak ieguust defender of the week titulu :)

Link to comment
Share on other sites

nu, nav jau no mums jāslēpj reportos aizsardzības daudzums, gan jau šajā izcili aktīvā travian sadaļā nesēž pretinieku spiegi ;)

un tā, mums patlaban ar iet tīri labi, tik tikko 15. ciemu nočiefojām, esam pēc ranka 23., armija jau arī tīri pieklājīga, tagad jau 3. nedēļu pēc kārtas dzīvojamies pa top robberiem un lillā nozīmītes vācam, tā ka nevar sūdzēties :)

Link to comment
Share on other sites

Nju kaadi reporti man pieejami, taadi pieejami. Palieliities taapat gribaas :) Shitais naaca no muusu pashu forumiem, kur noteikti ir spiegi. Njemot veeraa, ka Populisam armija atgriezaas maajaas, tad armija tika nonesta pa nuleem. Peec shitiem izgaajieniem FFHr arii ieradaas paliigaa RBandam, neiet pie sirds shamiem shitaadi def action.

Es pats tur pazaudeeju armiju biku paari 14K crop veertiibaa :) Mani siteri gan slinkji nebija aizsuutiijushi hero, lai pakachaajaas. Nonesaam armiju biku paari par 50K crop. Vismaz buus miers no RBand kaadu briidi, abi lielaakie attackeri shamiem disabloti.

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...