Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu tad tas ir tā. Man ir nepieciešams kāds kropperis, kur es varētu novietot savus troopus. Man nav tik daudz laika, lai katru dienu reidotu 70k cropa.

Būtu jauki, ja kāds varētu paņmt no manis vismaz 2000 galvas. Kopā man ir mazliet vairāk par 5000, bet tik jau nu neviens nevēlēsies uzņemt, vai arī tomēr :)

Link to comment
Share on other sites

i to i to. Defensā man pabrucināta bik armija (reinforsus manus nosita + manā ciemā tapat), bet kādi 1500 phalanxi būs + 2000 swordi. Druīderus un tt es domāju paturēt pie sevis, tikai par catām nezinu.

edit: tagad man ir vēl pabrucinātāks defenss, so nu jau būs mazāk crap rijēji :D

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Klau, dzheki, jo sevishkji Bencik. Kas ir ar supercow accountu, kursh shamo reaali speelee? Atnaaca uz D3 pabuut par fermu kaadam, un man tagad suudzaas, ka jams negrib reagjeet un kljuut mazaaka ferma, ka visus advice ignoree. Uz messagiem arii shams neatbild (vismaz man ne).

Link to comment
Share on other sites

:D Es parunaashu ar vinju kas un kaa :)

Fair enough. Man arii nebija laika pirms laba laicinja, tagad arii paaraak daudz nav. Varbuut var iedot sitteri, lai kaads vareetu tikt valjaa no fermas statusa =) Sha apvaicaashos, kuru uzlikt par siteri, kuram buus laiks tos resursus izteereet.

Link to comment
Share on other sites

nu viss. mani troopi veiksmīgi appisti un nu esmu 80 def rankā :D Karo4, ir gaidāmi vēl uzbrukumi, so ja nu kādam ir vēlme, tad sūtat šurpu.

edit: Jūsu informācijai, gandrīz visus manus troopus atsita cyclops, kas pats zaudēja apmēram 150 catas un 4500 axemeņus (būtībā visu, ko sūtīja, to zaudēja), un tad pārējo piebeidza gabbar. Tā kā, lūdzu, sūtat, cik varat :P

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...