Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

es pats 3šajā serverī apmēram to izmēģināju - tikai resurusus bliezt.

ā un atradu vēl labu lapu traviantoolbox.com

kur palūrēju statistiku, kartes un citus brīnumus. izrādās ka teitoņi ir salīdzinoši maz un tas ir vēl viens iegansts man ņemt teitoņus :)

Veciit gaulus nemshu tikai deelj taa cranny prikola, es uzskatu tas ir neatsveram sakumam :thumbsup:

Eu vincister tu neizni, kur 4 pasaules serveis atrodaas, cik saprotu amerikaa, bet kur LA vai NY , jo tad iznaak, kad registracija tik atverta pa dienu akut kad peec muusu laika... ;(

Izskatas, kad taa arii ir, tagad tikai jamin cikos atversies registraacija, jo tiek nemt USA laiks, kaads es nezinu :(

Tas var notikt 12 pa dienu vai 6 vakaraa....

Arlabunakti !

Ble joprojaam nav atverushi ..... KAd celshos noteikti visa jautriiba jau buus sakusies :violent:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumbsup:

Eu vincister tu neizni, kur 4 pasaules serveis atrodaas, cik saprotu amerikaa, bet kur LA vai NY , jo tad iznaak, kad registracija tik atverta pa dienu akut kad peec muusu laika... ;(

Izskatas, kad taa arii ir, tagad tikai jamin cikos atversies registraacija, jo tiek nemt USA laiks, kaads es nezinu :(

Tas var notikt 12 pa dienu vai 6 vakaraa....

Arlabunakti !

Ble joprojaam nav atverushi ..... KAd celshos noteikti visa jautriiba jau buus sakusies :violent:

Nav ari tagad atverta :violent:

Link to comment
Share on other sites

skaties, ka pats sev blakus netiec :)

! btw iespējams, ka ciematu izsēšana notiek tikai pēc aktivizācijas, tāpēc mums jābūt modriem arī pirmdien. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

vai tiko atveras registresana , vai jau no riita bija atveerta un vai vins gadijumaa beigas patsn - nesameeta nahalavu pa north-east?

Japaskatas vai ta travian karte darbojas peec 24 h uz so s6 serveri :)

Cikos buus tas sakums?

66 h ir 2 dienas un 18 stundas - tatad spele saksies 07:00 pirmdien.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Ble juus idioti neredzejat, kas rakstiits registrejoties apaksaa - Each player may only own ONE account per server. Tas nozime, kad loti iespejams pec kada laika atrausiet banu, un ja arii nedabuusiet jums vnk bus halava

Tapec es taisu 1 lai nebutu nekaadu huinju uz ip ban utt.....

Link to comment
Share on other sites

Ble juus idioti neredzejat, kas rakstiits registrejoties apaksaa - Each player may only own ONE account per server. Tas nozime, kad loti iespejams pec kada laika atrausiet banu, un ja arii nedabuusiet jums vnk bus halava

Tapec es taisu 1 lai nebutu nekaadu huinju uz ip ban utt.....

Es skatisos kurs ir viss tuvak - parejos vnk izdzesisu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...