Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nja hellas ir vēl sūdīgak ar koardināciju neka mums bija, tik visu laiku dīc pēc palīdzības un beigās ir ta, ka esi vienīgais, kas nosūta troopus, ko protams pakās un beigas pat izrādās, ka pats īpašnieks nevienu brīdi nav bijis online un viņam laikam ir po.

mums vismaz bija labi, ka ja sarunāja, ka būs palīdzība, tad principa arī vienmēr viņa bija.

Link to comment
Share on other sites

meh, man ir visvilinošākais :) pārņemt ffh džeka akku :)

btw, es arī ņemšu to akku, pēc tam pārņemšu no viņa savus ciemus, tad pārņemšu cyclopa ciemus.

tāpat lv alianse vairs nepastāv, so var iziet uz mazu risku, jo laba iznākuma gadījumā es varu tikt top20 pop rankā :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

karoče man sāk palikt neinteresanti, kas gribas, atdodu akkountu

2 ciemi,

vienā 500+ population, armija ir, ienākumi - 1k no visa

otrā ~200 population, 9 kropperis, ienākumi - 170 no katra

Neuzbrūk neviens un par to varat neuztraukties, jo esmu tik tālu, ka neviens FFH pat netaisās turp doties.

Piesakaties, kam vaig.

P.S. aizmirsu piebilst, ka otrajā ciemā rezidence ir desmitā levela un vaig tikai trīs settlerus, lai uzceltu trešo ciemu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Taka daudzi palikuši bez aliances, tatad esmu izveidojis jaunu alianci GIGN-LV... neesat nozelojami un piesakaties uz alianci

S6.travian.com pie sadiem pacaniem ! HUSEINS or Plikais

P.S. nedzešiet savus acoutus ara... tad labak adodiet man... ES NEPADOŠOS... Spešu kontrolet visus acountus,nu vismaz centišos !!!

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...