Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu džeki tas tiešām nav forši, ja jūs pieļausiet ka tiekat par fermām izmantoti (farmed) tad došu vietu aliansē tiem kuri to nepieļauj.

gauliem jābūvē vismaz 8lvl cranny, tas pasargā 1200 resursus un 800 resursus no teitoņiem, sākumam ideāli

pārējiem jābūvē 10lvl + 4 lvl cranny tas pasargā 1220 resursus un 813 resursus no teitoņiem.

protams ja būvē lielāku warehouse/granary tad būvē arī lielāku cranny

vai arī būvē armiju un nepieļauj ka tev uzbrūk vispār!

man pašam nav tik liels cranny vēl, bet es nočekoju lai nebūtu vairāk par 2/3

P.S. ir nākošais embassy levels, lūdzu ielūgumus ieguvušiem pievienoties!

P.S.S. tikko Call of Duty 4 izgāju :)

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, gribeeju uzzinaat viedokli, man ir accounts power the leader, tagad ir doma vinju dzeest aaraa, jo vinjs pilniibaa netiek attiistiits visi resursi tiek izsuutiiti projaam.. tapeec man rodas aizdoma ka var taa nesmuki sanaakt, ka aliancei embasy nosist nost.. ko neviens negrib.. Ir ideja izdzeest accountu un peec paaris dienaam, tieksim, 7tinjaam vareetu atkal atsaakt Power The Leader plaanu.. Vai labaak seedeet suutiit visu laiku? Protams var jau arii saakt attiistiit vinju un peec paaris dienaam suutiit vel lielaaku galju :)

Link to comment
Share on other sites

Bencik, tu te esi noslēdzis alianses līgumu ar neskaitāmām grupām, tad arī organizē ar viņiem sadarbību mūsu ienaidnieku iznicīnāšanai.

p.s. kāda velna pēc ir aliance ar CL, kurā ir viens cilvēks, un tas pats neaktīvs XD2

Link to comment
Share on other sites

man tā štella ar otrajiem accountiem kuri man sūta resursus embassy būvēšanai diez ko nepatīk

tapēc jauns noteikums - visi kuri jau ir aliansē vispār nedrīkst sūtīt no otrajiem accountiem!

lai sūta vairāk tie kuri vēl nav, tie kuri jau ir aliansē vairāk koncentrējieties uz pašizaugsmi, jo tā ceļās mūsu kopējais rank!

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks.

Rudens tāls vasarai pieskāriens

Latvijā, Latvijā, Latvijā

Mūsu ceļš vasarai cauri iet.

:) atpakaļ jau sūtīt nevajadzēs, vai ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

man būs klāt tikai ap 20, bet nu manā lvl8 cranny ar 1200cap vajadzētu vietai pietikt. :)

p.s. Ja vēl kādam ir šāda situācija, kad nav kur nogrūst resursus, tad droši sūtat man, nevis atdodiet pretiniekam :) manas koordinātas 66.14.

Link to comment
Share on other sites

:D

Un ari doom aliance es jutu ka vinjiem driz bus pscq

Es redzeeju, smuki iznesa resursus aaraa.. Tos kurus apzog, taisat cranny!!!!!!

Neliela pamaaciiba uzbrukuma gadijuma

1) Taisi lielu cranny

2) Izsuuti resurus chomam, peec tam atsuutiis tev atpakalj

3) Ielien marketaa pa nenormaalaam cenam.. ideja mainu 200 ironu pret 2000 koka un taadaa garaa..

4) Meegjini normaalus chomus atrast, kurus vinjs apzog, uztaisat armiju un kopiigi nonesat to chuubiju * varbuut shii ideja nav tika laba, bet var nostraadaat :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2) Izsuuti resurus chomam, peec tam atsuutiis tev atpakalj

3) Ielien marketaa pa nenormaalaam cenam.. ideja mainu 200 ironu pret 2000 koka un taadaa garaa..

4) Meegjini normaalus chomus atrast, kurus vinjs apzog, uztaisat armiju un kopiigi nonesat to chuubiju * varbuut shii ideja nav tika laba, bet var nostraadaat :thumbsup:

1)Piekriitu.

2)Protams , bet vajag sazinaaties pirms uzbrukuma , vai ir online tam kam suuti , ka piemeram tu aizsuuti , bet vinam jau pilns ir.

3)Tu vari ielikt tikai uz pusi lielaku , no kaa cik tu piedavaa + tev nozog ari to , ko tu piedava , ja neviens nenoperk.

4) :ermm: Nevins negrib ciinities ar specigakiem.

Link to comment
Share on other sites

ak jā vēl runājot par cranny (nezinu vai jau minēju)

ir tāda lieta ka uzbūvējot vienu līdz lvl10 var būvēt vēl cranny.

reāli izdevīgāk ir būvēt vairākas lvl1 cranny jo noslēptais apjoms izmaksā apmēram 5 reiz mazāk nekā apgreidojot kaut vai uz 2 lvl

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...