Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

Karoch dirsaa ir ar KASKUS aliansi, diplomaats man lepni pazinoja - I can guarantee there will be more attacks to your alliance. Have fun! Good Luck n Happy Travian.

Tas nozimee tikai vienu, kars. Diemzhel negribeeju tik aatri to dariit, bet ko padariit. Es war ar viniem veel nelieku vajag plaanu kaa uzbrukt. Tataad muusu merkis ir vinju vajaakais posms 18|28 NicoSianipar . Tas ir vinju diplomaats, un arii vaajakais posms.

Atceresiemies

1. viniem ir loooti labi warriori.

2.Alianses nenaks paligaa, jo sakuma galvenais, kad vini mums neuzbruuk.

3.Jauzbruuk bus gaulu playeriem, lai tad kad vinji uzbruktu mums vini neko nedabuut :P (ja juus pie maniim atsuutat armiju jus varat vinju talaak sutit vai tikai atpakal?)

4.Mums vajag vismaz kaadu 10 uzbrukumus vinja virzienaa raidiit, nebaidoties, kad dabuusim pretii arii daudz, bet tieshi tapeec mums ir cranny un galvgenais lai vinji neko nedabuu back. Vins ir taads pats kaa mums vincisters, respektiivi vaajaakais posms.

Un tagad jautajums vai kaads ir gatavs shaadam plaanam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skam tas jadara visiem kopaa, nevis pa vienam.

Un vispaar man interesee vai alianse grib saakt war, vai turpinaat attistities mieriga celjaa?

Atgadinu kad KASKU bojaa nervus vairakiem.

Es pats esmu gatavs palidzeet ar resursiem tiem, kas buutu gatavi uzbrukt.

Link to comment
Share on other sites

1. Kāds viņiem vispār ir tagadējais un sākotnējais iemesls, kāpeč viņi mums uzbrūk?

2. Diplomāts ir tas pats, kas ir dibinājis aliansi?

3. Mums ar amniiju blakus ir divi no kaskus, kā arī man regulāri uzbrūk blackcat no viņu alliances, kaut gan es pat viņu nevaru atrast teritorijā sev apkārt 21x21 lauciņos t.i. 21 lauciņu garumā pa x un arī 21lauciņu garumā pa y asi. Un tikko pamanīju, ka man diezgan tuvu ir arī jonass.

EDIT:4. Es nesaprotu, kāpeč jāuzbrūk gauliem, ja viņi ir paši sliktākie uzbrucēji :blink:

5. Es mierīgi vēl pašlaik varu attīstīties, atliek tikai cranny uzcelt augstāku lvl.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

kad mani paņemsiet, tad arī runāsim :P pagaidām attīstos

edit: traffic : gauli pusi no cranny izvelk ārā. ja tev cranny seivo 1200 resursus, piemēram, tad tev paliks tikai 600

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Ar dazhu cilveeku paliidziibu paliidziibu uztaisiju karti + paaris plusus pieliku klaat :khehehe:

Ja nu kaadam rodas velme apskatiit LV aliances izvietojumu, tad var izdariit SHEIT

Shodien esmu uzbuuveejis barakas un pashlaik buuveejaas pirmais clubswingers :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mees visi zinam ka pasaule ir apalja, un tie mazie punktinji(kurus pagaidaam nezinu kaa palielinaat) ir cilveeki, aliances.. Karte ir taisiita peec pamaaciibas no help.travian.com sastaav tikai no php scripta un ir ljoti viegli updatojama, nav visu laiku jaapaarziimee, bet vnk scripts izvelk "aid" alicances nummuru un uzreiz saliek kartee, kur katrs atrodas... Taa kaa ja gribi labaak, izdari to.. uzskatu ka karte ir nomaali saprotama vieniigais miinus ir ka nevar atrast usernames, it kaa to visu arii var uztaisiit.. bet manas php zinaashanas tam ir par maz..

Link to comment
Share on other sites

tur ir cilveeki no LV aliances(tie kas ir tikushi) un es(kursh vel nav ticis :khehehe: ) ir arii uzlikts kad raada pretinikeus kipa ar kuriem ir wars, it kaa jau var salikt arii tos kuri nav vel tikushi, bet man baigais slinkums skatiities katra usera id un tad likt to iekshaa...

Link to comment
Share on other sites

2. Diplomāts ir tas pats, kas ir dibinājis aliansi?

3. Mums ar amniiju blakus ir divi no kaskus, kā arī man regulāri uzbrūk blackcat no viņu alliances, kaut gan es pat viņu nevaru atrast teritorijā sev apkārt 21x21 lauciņos t.i. 21 lauciņu garumā pa x un arī 21lauciņu garumā pa y asi. Un tikko pamanīju, ka man diezgan tuvu ir arī jonass.

EDIT:4. Es nesaprotu, kāpeč jāuzbrūk gauliem, ja viņi ir paši sliktākie uzbrucēji :blink:

5. Es mierīgi vēl pašlaik varu attīstīties, atliek tikai cranny uzcelt augstāku lvl.

1.Vot to tu pajautaa viniem, vini domaa kad ir reaali kruti...

2.Jaa tas pats un tas ir vajakais posms

3. TAs ir labi vajag izdomaat kad :)

4.Nu man ideja tada, vini tak uzbruks pretim tie kas uzbruka vinju diplomatam? Nu un ja tie buus gauli ar milziigo cranny viniem ir 100 % iespejas dabuut neko :D

Tiko dabuuju zinju to Techa tam blackcat ir 12 paladini :(

Link to comment
Share on other sites

2. Diplomāts ir tas pats, kas ir dibinājis aliansi?

3. Mums ar amniiju blakus ir divi no kaskus, kā arī man regulāri uzbrūk blackcat no viņu alliances, kaut gan es pat viņu nevaru atrast teritorijā sev apkārt 21x21 lauciņos t.i. 21 lauciņu garumā pa x un arī 21lauciņu garumā pa y asi. Un tikko pamanīju, ka man diezgan tuvu ir arī jonass.

EDIT:4. Es nesaprotu, kāpeč jāuzbrūk gauliem, ja viņi ir paši sliktākie uzbrucēji :blink:

5. Es mierīgi vēl pašlaik varu attīstīties, atliek tikai cranny uzcelt augstāku lvl.

Tas fakinais pokemons bLaAcKcAt or smthng man šorīt uzbruka 3 reizes. Un kopumā dabuja ~500 resursu... Jo man vnk cranny bija mazāka ietilpība nekā pa nakti biju dabujis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...