Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

psc. Besis. Baigi grūti attīstīties, jo cropa ņifiga nav. + vēl tie cietumnieki manās lamatās rij. bičez. ;[

EDIT: bencik, negribi izmēģināt ar šito allianci napu noslēgt? Citādi es ar vienu keksu tur biš sadirsos un viņš man ir tieši blakus kvadrātā. Bail, ka nonesīs.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Stabili zinu ka IR!!! YES VINJS ARII SPEELE!!!!!!

apgaismoshu, tas ir cilveeks vaaraa Ugjis, vinjs old schools gignaa, vecaakie kas sheit uzturas noteikti vinju zin. forumaa vinju var atrast zem nicka Surr

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Ja nospeeri dod atpakalj, saveejos neaptiiram, kur nu vel zinot ka latvietis :thumbsdown:

edited:

vincester izsuutiju tev 80 ironu, no otra accounta, ar to sanaak aatraak suutiities, tikai nevaru daudz suutiit, jo esmu paaraak vaargs.. meegjinaaju pa 100 no katra bez rezultaatiem.. klaat buus ap 15:54 :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

skaisti. <_<

kamēr biju skolā, esmu 2 reizes aptīrīts un mani 14 karavīri nogalināti! vnk lieliski! :blelohs:

EDIT: arī lohs cariposisi no kaskus aliances :thumbsdown:

redzu, ka tur pat blakām ir minds...

varētu pa vairākiem viņu nonest, bet blakus ir arī džeks ar 140 pop no viņu alianses, tā kā diez vai k-kas sanāks :fsckinsad:

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

Zheel juus visus kurus apzog :) bet shoreiz es rakstu, lai paluugtu juusu padomu... Lieta taada, ka gribas uztaisiit mazinju armiju :khehehe: Resurusu uz sho briidi arii it kaa labi naak(zemaak postaa var apskatiit), bet ir viens siikums - barakas kuras pateeree 4cropu, liidz ar to man crops atkal samazinaas crops 28 per hour + laikam vel katrs chuubijs rij kaut kaadu cropa daudzumu(laikam per hour iisti nezinu) tas noziimee ka man cropa daudzums samazinaas liidz 27per hour un ja es gribu kaadus 10, tad ir vispaar dibeena a :) Viedoklis ko es gribeetu dzirdeet ir - vai laupot man atmaksaasies izteereetie resursi, vai tomeer labaak vel pagaidiit un upgradot crop laukus and then taisiit armiju?

Production: 1.gif Lumber:44 per hour 2.gif Clay:44 per hour 3.gif Iron:35 per hour 4.gif Crop:32 per hour

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Veiksmiigi ir viens, bet otrs ir ka netaisos aplaupiit pilniibaa visus ciemos ka ir apkaart,gribu aptiiriit tikai 2-3 neaktiivus playerus ar ceriibu ieguut papildus resurus,

Kaa saciit jaasaka: "Dots devaajam atdodas " tas bija attiecinaams uz crushy :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Nebūvējiet trapus sākumā LOL :)

Pretinieks atnāks, iekritīs slazdos , pēc tam atnāks vēlreiz, atbrīvos savus biedrus un jūs aptīrīs :) un varēsiet celt slazdus pa jaunu :)

Kā jau teicu, gaulu lielākais spēks ir milzīgs cranny, padarot jūs pretiniekam neinteresantu :)

Slazdus būvēsiet pēc tam un uzreiz daudz.

Link to comment
Share on other sites

man visu laiku uzbruuk tas kursh babaac blakus dday bet man crany 720 nosplepj tapēc viņš paliek tukšā , bet ja es sataisu lamatas un pretinieks iekrīt tad man jāmaksā par'viņu uzturēšanu vai karavīru īpašniekam?

un gaulu karavīeriem baigi mazais uzbrukuma spēks , ir jēga ar tādiem uzbrukt?

vai es jau varētu sākt būvēt armiju ar šitādiem resource ?

42365545si7.th.jpg

Edited by hero
Link to comment
Share on other sites

Kā jau Oddish teica, tad gaulu kājniekus taisīt nav jēgas un es viņam ticēšu. Es celšu tagad tikai resus un cranny, zinu, ka nedaudz lēnāk attīstīšos, bet laupot tā ir arī kā laimes spēle, jo var uzdurties uz kaut kā lielāka un viņš avr visu tavu armiju nonest. Es to s4 serverī jau piedzīvoju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...