Jump to content
GIGN Forum

Iztikas Minimums


COLE
 Share

Recommended Posts

nee nu man %#^$% par to bet par to ka sheit jo tu te skatos forumaa esi baigi izveersies un j tu tieshaam esi tas pats lohs nu tad ... btw vinjam arii nicks bija Sir^ un speleja arii ar Sirslayer takaa dodu 60% ka tas esi tu un veel vinsh arii bija krievs.

Link to comment
Share on other sites

nee nu man %#^$% par to bet par to ka sheit jo tu te skatos forumaa esi baigi izveersies un j tu tieshaam esi tas pats lohs nu tad ... btw vinjam arii nicks bija Sir^ un speleja arii ar Sirslayer takaa dodu 60% ka tas esi tu un veel vinsh arii bija krievs.

Da no u nego nick bil Sir a ne Sir^

Link to comment
Share on other sites

sorry ne sorry, bet cilveekam atkal jaasaak dirst ne pa teemu. Vai nav pohuj kas tas taads ir un ko vinsh sadariijis, runa iet par VersuS tiesiibaam nevis par clan.lv online cupu, d00000000h blja!

Link to comment
Share on other sites

1. Sir^, ne tev buus spriest par kaada playera speeleet prasmi vai neprasmi, pats tu esi naturaals zhurkuleens/fragers un tev lielaakosties piekaast ka C4 ir uzlikta vai jaauzliek, biezhi vien tu paliec dziivs peedeejais un tu vienkaarshi zhurko/frago. Vismas taads ir mans subjektiivais viedoklis/noverojums.

Par saliidzinaajumu ar GIGN, tas vispaar ir smiekliigi, GIGN ir pilnas tiesiibas, slots un imunitaate, shiis neierobezhotas privileegjijas, saliidzinot ar manis prasiito, ir nesaliidzinaamas. Dot vai nedot, man liekas ka sheit tavas domas netiks njemtas veeraa.

Sir^, bez obid wink.gif

2. Macho, Zedo (aka Minotavrs) man un Intel personiigi ir jau sen paziistams. Esmu 99.9% paarliecinaats ka vinjam pie kaajas tiesiibas un ka vinjsh vinjas neizmantos, bet ja izmantos, tam tieshaam buus pietiekams iemesls. Taa kaa es mieriigu sirdi varu uznjemties atbildiibu par to, ka no vinja puses nebuus nepatikshanu.

Par jaunu memberu pienjemshanu, par katru tiks ljoti ruupiigi piedomaats, izsveerts un piedaavaata iespeeja iekljuut VSaa.

Patiesiibaa es (mees) gribu savaakt cilveekus, kuri speelee, lai vinneetu, nevis savaaktu vairaak fragu. Taa kaa gariigi neliidzsvarotiem kexiem un citiem dabas briinumiem nebuus tas prieks kljuut par VS.

Taa kaa domaajiet un lemiet.

Link to comment
Share on other sites

1. Sir^, ne tev buus spriest par kaada playera speeleet prasmi vai neprasmi, pats tu esi naturaals zhurkuleens/fragers un tev lielaakosties piekaast ka C4 ir uzlikta vai jaauzliek, biezhi vien tu paliec dziivs peedeejais un tu vienkaarshi zhurko/frago. Vismas taads ir mans subjektiivais viedoklis/noverojums.

Par saliidzinaajumu ar GIGN, tas vispaar ir smiekliigi, GIGN ir pilnas tiesiibas, slots un imunitaate, shiis neierobezhotas privileegjijas, saliidzinot ar manis prasiito, ir nesaliidzinaamas. Dot vai nedot, man liekas ka sheit tavas domas netiks njemtas veeraa.

Sir^, bez obid? wink.gif

2. Macho, Zedo (aka Minotavrs) man un Intel personiigi ir jau sen paziistams. Esmu 99.9% paarliecinaats ka vinjam pie kaajas tiesiibas un ka vinjsh vinjas neizmantos, bet ja izmantos, tam tieshaam buus pietiekams iemesls. Taa kaa es mieriigu sirdi varu uznjemties atbildiibu par to, ka no vinja puses nebuus nepatikshanu.

Par jaunu memberu pienjemshanu, par katru tiks ljoti ruupiigi piedomaats, izsveerts un piedaavaata iespeeja iekljuut VSaa.

Patiesiibaa es (mees) gribu savaakt cilveekus, kuri speelee, lai vinneetu, nevis savaaktu vairaak fragu. Taa kaa gariigi neliidzsvarotiem kexiem un citiem dabas briinumiem nebuus tas prieks kljuut par VS.

Taa kaa domaajiet un lemiet.

1.Cole mozet bitj ti i prav, a mozet bitj i net! Sledu6ij raz zapomni vremja mesto ctobi ja tebe mog nazvatj pricini po kotorim ja ne 6ol defuse.Smotri vot naprimer esli u menja ostalosj 48hp oruzie: 4-1 ih ostalosj 5 ja 1 ofiiiigetj kakie ze u menja sansi naverno ja takoj profik cto vseh polozu i sdelju defuse kogda ostalosj do vzriva 20 sec cooll ne??Ti dumae6 ja odin takoj ??Kogda u menja ostaetjsa 80-100hp i mka ili kala6 to ja idu defuse govori cto ti hoce6 esli ja ne prav to v sledu6ij raz zapomni demku i pokazi mne i togda moze6 govoritj vsem cto ja loh i daun !!!

2.V etom topice mi budem drug druga zaseratj?ili hernoj stradatj? wink.gif

3.U vas bil hotj odin cw?kogda budet plzzz skinj demku ja hocu posmotretj kak igrajut tehnicno Orc^ i DuH.

4.Oni vsegda deljut defuse vsegda vzrivajut bombu da?

Togda zzagljani sjuda:

Orc^: http://stats.gign.lv/player.php?id=128944

DuH^: http://stats.gign.lv/player.php?id=9506

Ja soglasen procent u dina bolse cem u menja no cto ti hoce6 ot menja ja tak i neponimaju ja cto tebe pro papa protiv 5 s 4-1 idti, ja igraju vsevoli6 kakihto 3 mesjaca(i ne nado govoritj cto ja otmazivajus)za 3 mesjaca ja ne dumaju cto mozno statj ohuennim igrokom. Esli ne veri6 moze6 proveritj moj ip i sprositj u worma kogda ja nacal igratj! A nasset drugih servakov mogu tebe i tam dostatj.

sad.gif

Kone6no mozno tipo delatj vid tipo ti pitalsja sdelatj defuse, i mne parit kogda pi6ut vot loh ne sdelal defuse.Naprimer: bomba vzorvetjsa cerez 20 sec u cuvaka net defuse on vseh ubil i u nego v rukah emka, esli on znaet cto ne uspeet sdelatj defuse, on ubegaet i vse orut vooo looh, kto oret loh te mudaki i pidari potomucto ja dumaju lucse sohranitj emku ctobi pomoc v sledu6em raunde!!!

Samij prikol v tom cto u tebja takoj ze % defuse kak u menja poetomu ne nado pizdetj esli u tebja defuse>60% togda ja dumaju ti mog gnatj a tak no

http://stats.gign.lv/player.php?id=975 I stati esli sravnitj nasi stati to ja lucse v oblaste defuse i planted bomb

P.S.zaparili menja uze kritikovatj, kogda ti nacinal igratj u tebja takogo nebilo?

Edited by Sir^
Link to comment
Share on other sites

nu Sir^, ty zagnul...

my s Orc'om igrajem na TP i starajemsya vypolnit' zadanie karty, dazhe esli ostalsya odin... eti procenty schitajut i togda, kogda ty sdoh, tb esli ty pomer v nachale raunda i bombu ne postavili, procenty ponizhajutsya...

i raz procent u menya bolshe chem u tebya, nefig gnat'... mezhdu prochem, ja videl kak ty igraesh (ljubish za CT igrat', kak zametil, navernoe po-tomu chto mozhna kemperovat' bez nakazno). soglasen, aim u menya huzhe, chem u mnogih, no ja pytajust' razvit' svoi, i ne tolko, TP (komandnuju igru). mogu pokazat' demku gde ja igral protiv orc 1vs1, no eto navernoe ne to... poprobuju zapisat' kak-nibud' demku kak ja v pube igraju..

smiliez.de_2523.gif

soo, tad kaa paliek ar tiesiibaam?

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif btw, Sir^ sto ti vsem kidaes v glaza stati?

naverna celij den to i delaes kak smotris razdel CS stats!

P.S ti ze ne papa worm, pises tut memuari pro kazdevo eto nekomu nenada,

i ti ktamuze ne odmin, tvai saoveti tak uze nekto v golavu nebiret, a na problemi tvai vsem tak i naplevatj! taksto stfu.gif

P.S.S esli tebja neustraivaet zdes prosihodjaseje to kakoga bolta ti zahodis na etot forum i igraes na eto servere?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ka ne par teemu, bet, Sir^, ja tu tik ljoti njem veeraa statistiku, tu smirdi, jo statistika smird, un tie kas speelee uz statistiku arii smird.

Atbildes pa punktiem:

1. Arii ar 1HP un USP var meigjinaat defuse, un ir, kaut nieciiga tomeer iespeeja ka paveiksies;

2. Tev vairaakkaart tika dots maajiens, ka tavas domas sheit netiks njemtas veeraa;

3. CW buus, bet es tev netaisos atskaitiities. Ja es pasaku Rush, tad gan DuH, gan arii Orc iet un mirst man liidzaas, bet tu ej peedeejais un frago;

4. Atkal smirdiigie stati, kurus es neuztveru kaa nopietnu veeraa njemamu argumentu.

P.S. 3meeneshi vai 3gadi, ne jau speeleetprasme paraada tavu IQ wink.gif

P.P.S. Sir^, ja jau statistika tev patiik, tad ieskaties te. Un, ja tu nezini, tad skillu dod vairaak ne par fragiem, bet par bumbas uzlikshanu, defuse un hostu izveshanu... TP ir jautraak un interesantaak.

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

ti mne bude6 govoritj cto mne delatj? smiliez.de_1437.gif

voobshe ta ja budu. Un tavi komentaari sheit diemzheel nebija iipashi vajadziigi.

enivei, wormam jau shis viss nepatiik, bet nu no otras puses - jums sanaak vislaik nikus mainiit. annoyed.gif nu nez, bet vispaar to iztikas minimumu jau vareetu uzlikt raz uzh COLE taa galvo par to Minotavru...

Link to comment
Share on other sites

new_silly.gif Sir^ rulezZz !!!1

runaajot par topika teemu, izleemu, ka, ja w0rms jums uzliks "iztikas minimumu", tad es vareetu pieteikties uz klanu - kaa nekaa tikko atsaaku spelet cs, mans n00b sKiLLzZ nav dramatiski krities, un pie tam TP organizeet vienmeer ir ljoti paticis, bet klans kopsh vasaras saakuma vairs nav zaban.gif .

:: edit :: ak, ljaunais worms...

Link to comment
Share on other sites

Sorry worm tavs teiktais > nez man kauka nepatik shi ideja enivei...

patiesiba gribu dzirdet ko parejie gignieshi/admini/moderatori teiks... parejie plz vispar te nepostojat, citadi warningus salikshu un postu nodzesiishu

Vissi teica Ja. Labi daljeji teikto izdari > smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif sledz ciet. Janav pagruti Tev.

Link to comment
Share on other sites

Sorry par offtopic jau iepriekš ( es zinu šo textu raxta katrs otrais, bet .....), kas macho jūs tam sir^ nevarat piemērot kādu banu, tu taču uzliki man ban toreiz, kad biju iedomajies, ka es esmu uz GIGN admins nevis tu! Sir^ smiliez.de_1437.gif , jo tiešām tu esi iekakājis pilnīgi pie jebkuras tēmas! smile.gif

Paldies par uzmanību!

Edited by Iemaciet_spelet
Link to comment
Share on other sites

s00re 4 of topic !

kapec nevar rakstit topicos kuros gribi ?! smiliez.de_2477.gif Ja topica autors/admini negrib lai raksta, vai vienkarshi teema lielaa meeraa neatiecas uz tevi un tavs koments tik un taa neko nemainiis ... tad nav jalien ... un nevajg piedirst topicus ar nevajdziigu shitu [ka to pashlaik daru es huh.gif ] [ko taapat neviens vairaak vai mazaak nenjems veeraa] kaa to dara sir^ new_silly.gif

P.S neaizsaavu sir vai veel nezinko daru ... vienkaarshi kapec nevaretu rakstit wacko.gif

P.P.S velreiz s00re 4 off topic notworthy.gif

Edited by EdaZzz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...