Jump to content
GIGN Forum

2012. G. Pasaules Gals ?


pensis
 Share

Recommended Posts

Kā man besī šitie slimie suņa murgi par pasaules galu.. Tas jau ir solīts n-reizes. Bet vai tas ir noticis? NĒ! Kad tas sāksies, tad arī par to uztraukšos. Ja es to nepieredzēšu, tad mani tas galīgi nerausta.

Lieki teikt, ka video nemaz neskatīšos :fuckyou: (nevarēju atrast izteiksmīgāku smailiju).

Pasauli jebkurā gadījumā iznīcinās cilvēks, nevis meteorīts vai cits černis.

EDIT: rusty, drīzāk no kara lielvalstu krāna garināšas rezultātā un "nosprāgt" raksta ar "g" :)

doubleEDIT: reply to pensis edit: ej dirst :thumbsup:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

nu jā pasaules gali ir bijuši kadi 10-15 :blink: , bet šis liekas patiešam ticams itīpaši pēc pirmā video noskatīšanās

P.S. vispar liela viela pardomām

EDIT: nebāziet stulbus komentārus ja pat neko neesat ne dzirdējuši , ne redzējuši

Edited by pensis
Link to comment
Share on other sites

Es pilnīgi pieļauju, ka kautkas tāds kādreiz varētu notikt, bet manliekas, ka cilvēks pasauli nobeigs pirmais ar saviem masu iznīcināšanas ieročiem :D Nav ko uztraukties, jo mums vienmēr būs Brūss Villis(kā šitam maukurim vārdu raksta? :D ) Vispārsteidzošākais ir tas, ka tas ir maiju pareģojums. Maiju skaitļojumi par dažādām astronomiskām lietām bija ļoti precīzi... piem. par mēness aptumsumu.

Jāgaida 2012. gada 23. decembris. ^__^

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Čaks Noriss izglābs lmfao:rofl::lol:

Tak viss šis ko raksta pētnieki ir pilnīgs šits.Ja nu 10000% zinās ka pasaulei būs gals,tad gan domāšu par to kā izglābties. (kaut ārī tas nebūz iespējams :lol:lmfao )

EDIT: a mož taisnība??

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

nezinu gan...

man neticaas ka kkas tamliidziigs vareetu notikt.

every 3,6k years - kad maacijos seno laiku veesturi es neatceros ka buutu kko lasijis par peekshnju cilveeces izmirshanu un izsiikumu uz zemes.

ja kkas taads buutu bijis tad mees te taa neseedeetu un nelasiitu kautkaadaa kastee par pasaules galu 2012tajaa jo 3,6k ir sameeraa iiss laika posms dziiviibas attiistiibaa.

P.S. pat ja kkas taads notiks tad gan jau kko izdomaasim.

ja jau ir izgudrotas lelles kuras paraujot auklinju runaa tad kapeec lai neizgudrotu kko taadu kas aptur suuda sadurshanos ar zemi?

Link to comment
Share on other sites

:ahahaha:

Tiek prognozēts, ka gadsimta beigās jūras līmenis būs pacēlies par aptuveni metru. Tas nozīmē, ka bez krasta nostiprināšanas pasākumiem, dambjiem, sūkņu sistēmām Liepājai, Ventspilij, Jūrmalai, Rīgai, Jelgavai būs ļoti nopietnas problēmas. Plūdu karte - http://flood.firetree.net. Lai arī gadsimta beigas ir tikai minējums, agri vai vēlu tas notiks.

Link to comment
Share on other sites

Neticīgie! Pasaules gals būs!!1! Tas notiks 2185. gada 19. jūlijā 23:45 tūlīt pēc Emīlijas Rozetas Baironas pirdiena, jo sāksies ķīmiska reakcija, kas papildinās siltumnīcas efektu un iznākums būs graujošs!1!!oneone To jau pierādījis Dr. Zorba ar savu apgrieztās relativitātes teoriju, kas dalīta ar cos25x un reducēta formā 3|/\|V7.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...