Jump to content
GIGN Forum

I Belive In Luck


Teddy
 Share

Recommended Posts

Laikam tomeer izmeegjinaashu veiksmi, ir pagaajis diezgan ilgs laiks, kaa man jau ir access, tapeec veeleetos savaam pashreizeejaam tiesiibaam dabuut klaat mazu siikuminju - xscr Peedeejaa laikaaa paaraak biezhi rodas sajuuta ka GIGNa jaunie talanti nav iipashi tiiri, naakas tur vienam caur admin chatu jautaat lai noscreeno, bet izraadaas vienam ir admin chats otram atkal nav.. Naakas visaadus pigorus veidot, lai vnk paluugt noscreenot. Shodien arii sitaacija ar tech, bet izraadijaas ka dzhekam WH ljoti interesantaa vietaa - radaraa. Lai nebuutu probleemas ar jautaashanu citiem lai noscreeno, veeletos dariit to pats. Taalaak ja dzhekam WH vai citi briinumi, ieieshu mircaa, atradiishu adminu ar xb un taalaak jau probleemas nebuus.. Vai arii vnk ierakstiishu forumaa, lai nobano...

Paldies ka uzklausijaat mani!

Edited: Atvainojos par nepareizas komandas noraadiishanu!

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

varu piešķirt pie reizes arī xomglolisthatanenemy? un xaaahahamissedme un xcannonball

bez taam 3 komandaam es it kaa vareetu arii izdziivot, bet ja jau man piedaavaa.. kapeec lai atteikots? :)

Paldies, visiem kas mani atbalsta!

Link to comment
Share on other sites

Laikam tomeer buushu atvainoshanos paraadaa macho, par nepareizas komandas uzrakstiishanu un vel sho to..

Savaa pieteikumaa es veeleejos dabuu xscr nevis xsrc...

p.s. taapat arii atvainojos par double post!

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...