Jump to content
GIGN Forum

Kāda Ir ?


destiny-child
 Share

Vai RADEON X550 , 256 mb - video karte ir laba ? Man tāda ir, tapēc interesējos..  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:offtopic: Neredzu jeegu no sitadaa pollla

Es gan redzu - vēlos zināt , vai mana videokarte ir laba, tapēc arī pieturos pie sadaļas "Spams" un man nekasa, ka Tu jēgu neredzi . Es Tev neprasīju neko kritizēt 1 jautājuma dēļ.

EDIT : RiSk` ko tu ar to domāji ? XD

EDITn2 : Nu jau sāku saprast to, ka mana video karte ir mēsls. Paldies. :)

Edited by destiny-child
Link to comment
Share on other sites

Esmu pamanijis ka pēdejās nedēļas laikā ir parādijušās daudz balsošanas, vispār tagad uztaisija to balsošanu kura mūltene labāka, pēc tās balsošnas sākās kkādas debīlas balsošanas, par to kur multene labāka, par videokarti,, kkāds stūlbums, pilnīgi bezjēdzīgi taisīt to balsošanu, tik pat labi pietiktu ka tu vnk pajautātu vai tev ir laba videokarte!!!!!

Par tēmu video ir pietiekami normāla, un ko tev deva citu cilvēku viedoklis, tipo tagad pirksi jaunu videokarti???

Link to comment
Share on other sites

Kāds cenšas būt oriģināls ar pēdējo, stilīgo atbilžu variantu. Pateikšu priekšā - tā vietā, lai tu būtu oriģināls un ūberstilīgs, tu esi "oriģināls" un "ūberstilīgs".

P.S. No manas netiešās pieredzes Radeon kartes diezgan iesūkā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...