Jump to content
GIGN Forum

Prison Break


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Laikam jau labrīt.

Tātad par Prision Break. Turpmāk saukšu par PB. Tiko atradu kāda torentā laikam cik nopratu pirmo sēriju, kur viņš ir atkal jau cietumā, tikai šoreiz interesantākā. Šī viena sērija man liek vēlēties dabūt visas. Arī pirmo sezonu skatījos ar aizrautību. Drošvien kāds jau ir redzējis nākošās sezonas. Un varētu man nedaudz palīdzēt. Iemest kādu linku kur dabūt visu secību, vai ko tamlīdzīgu. Meklēju DC, bet atradu tik divas sērijas. Divas sērijas diezvai būs interesantas...

Tiešām kurš kāds kausiņš alus noteikti būs tev, no manis personīgi. Ja tikšu pie visām sezonas sērijām.

Kautvai simbolisku summu parskaitīt tieši Tev.

PB :wub:

Link to comment
Share on other sites

kad saslimu ar PB, izdomāju ģeniālu plānu... neskatīšos visas uzreiz, kas ir ļoti īzī, bet pagaidīšu līdz kamēr sāks 3. sezonu rādīt un uz to laiku jau būšu +/- pabeidzis skatīties 2. sezonu. esmu tagad 8 sērijas aizkavējies no 2. sezonas ^_^ šodien jau 3 pēc kārtas nočolēju. gribu sākt lupīt 3. un protams noskaidrot visu, kas notiek 2. sezonā.. esmu atkal iekšā! :D

Link to comment
Share on other sites

šo . ir pirmā un otrā sezona kā zelta torenti, kas nozīme ka pie lejupielādes tev nekas klāt neskaitīsies.

Es tikai neavaru atrast kur būtu torentu kur būtu visas sērijas, atradu tikai no 1 - 13 ENG valodā.

p.s. Atradu arī visas 22 sērijas :) btw katru otrdienu būs trešās sezonas serijas, kurā torentā tas ir paredzēts?

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Trešās sezonas pirmo sēriju , kad viņš jau atkal nonāca cietumā arī ar čuvaku no fbi , jau redzēju krietni jo krietni pasen , pa televīzijas kanālu fox , kurš arī izdod šo seriālu interesanti

haha vakar iznāca tikai pirmā sērija , kur tādu černu var teikt , ja neko nezin ?

Edited by kmed
Link to comment
Share on other sites

haha vakar iznāca tikai pirmā sērija , kur tādu černu var teikt , ja neko nezin ?

manupraat tu krietni pasen redzeji tikai pirmaas 17 minutes no pirmaas serijas jo taas ari paradijas pasen , bet 1. serija iznaca tikai 17. datumaa :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...