Jump to content
GIGN Forum
Sign in to follow this  
bencik

Paintball In Gign Style !

Recommended Posts

Neliela info es uz 2 nedelaam pazudishu, dodos atvalinajuma uz Krimu, tapeec loti iespejams tur nebuus interneta, tapeec luugums adminiem, apdeitot info par dalibniekiem, un man jautajumus neuzdot jo es uz tiem noteikti neatbildeshu nakamas 2 nedelas :thumbsup:

Peace, sun is caling me :D

Laicīgi piesakos kādā autotransportā, lai beigās nesanāk, ka nevaru ierasties tikai tāpēc, ka no Rīgas nav neviena, kurš varētu aizvest līdz pasākuma norises vietai.

acis manas rāda, ka šoreiz te pošas daudz neredzētu cilvēku. ja notiks, kā plānots, tad es ar varētu ņemt dalību, BET to es precīzi varēšu pateikt ap 26. datumu.

es savus čomus no neCS pasaules varu ņemt līdz, jo mums pašiem pa vasaru bija doma uzspēlēt paintbolu, bet tas plāns neīstenojās, bet šis variants būtu ideālākais, jo tik daudz mēs toč nesavāktos!?

Jehuu ir vinien internets un pie tam normaals

Hollow kaa jau Ciprus teica paris cilveki nekad netraucees, bet 16 dtums varetu buut par veelu ja tu gribi veel klaat nemt kadus 5 cilvekus, jo ja buus daudz dalibnieku, pedeja bridii nevarees mainiit tjipa kardinali cilveku skaitu :) lidz 3 cilvekiem probleemu nebuuus :thumbsup:

un man jautajumus neuzdot jo es uz tiem noteikti neatbildeshu nakamas 2 nedelas

by Bencik!

:lol:

Hollow kaa jau Ciprus teica paris cilveki nekad netraucees, bet 16 dtums varetu buut par veelu ja tu gribi veel klaat nemt kadus 5 cilvekus, jo ja buus daudz dalibnieku, pedeja bridii nevarees mainiit tjipa kardinali cilveku skaitu :) lidz 3 cilvekiem probleemu nebuuus :thumbsup:

kāds varētu būt pēdējais termiņš atbildes došanai pa 5 cilvēkiem, ļoti iespējams, ka lielākā mani čomi pārmīzīs, ka pateikšu ar ko un pret ko būs jāšaudās :D pro slepkavām :D

nu karoče, ja es pats tikšu, tad mēs būsim visdrīzākais 5 (pilns vāģis), nu tipa tā.

paņem solar e. un antiņu un viss būs čikiniekā. :)

SAMURAYZ : daudz izrunāsies, nedabūsi mani apšaudīt laukumā.. :(

Edited by minOrity

Viņi vienkārši būs gaļa.

A par pašu pasākumu, ierašanos'n'šit runājot, domāju, ka varētu aizbraukt un paskatīties, kas un kā. Tad jau pieņemu, ka man pasažieru saraksts būs ierastais - visādas nebūt foršas melones.

:)

Pieļauju, ka visi arī nebrauks - kā vienmēr kādam kāda zaparka.

P.S. Vienmēr paliek arī vecais labais variants ar kāda nomaskēšanu par bagāžu un vešanu bagušņikā. :)

Wipiiii!!! I'm learning to fly! :D... NOT. Jap. Turklaat tik tizli, ka pasham joprojaam kauns :) Bet nu lidojienu no mocha jau gaidiiju, labi ka tik viegls bija un sezonas beigaas. Nevis kad pa shoseju gaseeju.

macho

test2

bloodlord

ali

allPROrth

nu ble. nē nu sen jau man laiks tiesības nolikt, bet nu tu arī jāni esi ...