Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) ir vēl kāda brīva vieta Teddy?

Man liekas Teddy bija viena briiva vieta:) ja nu kas outlaw ielidiisi pie maniim sliktakajaa varianta :D

Ok lil nigga un drinkit, jus cik saprotu nebraucat ...

MAder molder, kas ar jums?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

macho ieteica zvanīt wormam, nu viņš necēla (vai arī Spite neļāva :) ?).

Wormam nav jeega zvaniit vins man teica, kad liidzi buus 3 maloljetkas :fsckinsad: Ta ka vinjam autins pilns :thumbsup:

Satikshanas vieta varetu b uut mana maaja, teiksim kaut kur uz kadiem 13:20(tas ir pagaidaam mums un teddy), ja kaads veel grib pievienoties un braukt kpaa tad luudzu :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: Ta ka vinjam autins pilns :thumbsup:

Satikshanas vieta varetu b uut mana maaja, teiksim kaut kur uz kadiem 13:20(tas ir pagaidaam mums un teddy), ja kaads veel grib pievienoties un braukt kpaa tad luudzu :thumbsup:

nu pagaidām izskatās, ka es tomēr braucu ar wormu :) bet, ja nu kas atsūti PMā savu mob

Link to comment
Share on other sites

Kaa man patiik, kad cilveki mani piekaash bleeed. Mans soferis peekshni vakaraa (tiko) izdomaa, kad nebrauks, zajebis blin ! Nahuj cilvekiem ir dota tada lieta kaa tbildiibas sajuuta, ja saki, kad brauc tad brauc un nepisies :evilmad:

Karoche probleema ir kur ir 2 cilveeki deadalive un freelancer, kam tagad nav transporta, te ir kaads kurs varetu pakeert vinus liidzi?

Paldies par Uzmaniibu :)

Esam karoche 13:40 peintbola parkaa !

Manu numuru ja arii kaads nezin, tad luudzu 26329671, zvaniet un jautajiet, ja kaut kas ir nesaprotams :) Tikai luudzu cerams, kad ziniet celju jot ur pat netaalu ir arii viens cits peintbola parks, neiemaldaties tur :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

tatad pasakuma dalibnieki bija shie -

1.Bencik

2.Sarge (coach)

3.Beeefs

4.Teddy

5.Krish

6.naziic

7.Worm

8.Rusty

9.Spite

10.Cipruss

11.Ali (maybe)

12. macho (haha, es sevi varu ierakstīt megasegalol. Respect out to lil nigga :D)

13.outlawz

14.madball

Paldies tiem, kas atbrauca, bija zajebis, vislabaakais, kaa es pa suudiem 2m noslideeju :D Vareetu stastiit daudz un viskaut ko, bet lai citi arii parunaa :khehehe: Visu cienju Rusty, kas speja no Ceesim atbraukt, paldies arii tiem, kas neatbrauca :) Iebraucu 10 ls miinusos :D Karoche kaa saciit jaaska, mees panemaam uz kvalitaati

:thumbsup:

Un veel shoreiz Krisham vismaz uzradaas konkurence - naziic :) nez kurs kuru vairaak noshava?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...