Jump to content
GIGN Forum

Mini Gign Allstar


quelyd
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tātad serveris atrasts! Būs 10vs10 Bet nekas,ganjau būs jautri!Piedalīsies arī mans draugs LorDs,jo viņš ir servera turētājs!Vajadzēs veikt servera pārbaudi,un visiem sanākt kādu dienu,lai pārbaudītu kā būs ar lagiem!

Izlemjam datumu kad notiks servera pārbaude,ir takš jāzin vai būs lagi vai nebūs!

P.S. tie kas teica ka nenotiks,vajag būt optimistiem! Re kā viss izvērsās,serveri dabūju,spēlētājus arī :)

Tādad,vēlak upgreidoši savu pirmo repliju,kas piedalas kas nē!

Ja būs vairāk par 20 cilvēkiem,un ja būs 40,tad varēs dabūt vēl 2 komandas!

Esmu priecīgs ka viss norit kā pa sviestu! :)

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

EDIT* apsveicu ar serveri. Briinumainaa kaartaa viss tieshaam biidaas uz priekshu. Varbuut ir zinaami aptuvenie datumi kad shis pasaakums vareetu notikt? Labpraat piedaliitos, bet iisti nezinu kaa buus ar laiku.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka varētu kādā trešdienā vai ceturtdienā pa dienu tas būtu ideāli, jo piektdienā nevar domāju pats sapratīsi un tā tās pēdējās dienas aiziet.

Trešdiena un ceturtdiena man liekas, ka būtu ideāli kādos vienos divos.?

Link to comment
Share on other sites

Tātad serveris atrasts! Būs 10vs10 Bet nekas,ganjau būs jautri!Piedalīsies arī mans draugs LorDs,jo viņš ir servera turētājs!Vajadzēs veikt servera pārbaudi,un visiem sanākt kādu dienu,lai pārbaudītu kā būs ar lagiem!

Izlemjam datumu kad notiks servera pārbaude,ir takš jāzin vai būs lagi vai nebūs!

P.S. tie kas teica ka nenotiks,vajag būt optimistiem! Re kā viss izvērsās,serveri dabūju,spēlētājus arī :)

Tādad,vēlak upgreidoši savu pirmo repliju,kas piedalas kas nē!

Ja būs vairāk par 20 cilvēkiem,un ja būs 40,tad varēs dabūt vēl 2 komandas!

Esmu priecīgs ka viss norit kā pa sviestu! :)

ventrilo vai ts2 serveri arii vajadzeetu, bet tas jau vienkaarshaakais :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...