Jump to content
GIGN Forum

Jautajums Par Steam


Recommended Posts

es nezinu to prikolu taadeelj prasu jums

vai ar steam ir iespeeja serveri turet 24/7 vai arii tas turas tikai tad kad kompis ieslegts taapat kaa krackotos serveros

nja tas ari viss jautaajumaa

Link to comment
Share on other sites

L0lz@'s Kastīte, kas ļauj turēt serveri kad PC ir izslēgts? :superlol:

Cik man zināms ir tikai barokļveidīga "kastīte", kas gadījumā, ja pazūd elektrība vēl pāris stundas var uzturēt datoru pie dzīvības, respektīvi ieslēgtu, kas jums "ūb3r kastīšu" sapņotājim neder, jo mamma pa nakti datoru ieslēgtu neļauj turēt.

nja labi bez ieslegta pc nekada servera

a kas bija counter-strike.com tur man tjipa draugi saka ka var nohosteet pa kadiem 15 ls menesi

Hostingus vērts ņemt tikai no LV, jo ārzemēs tev iedos stīmoto serveri un varēsi priecāties, ka neviens netiek iekšā.

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

Tā sāku smieties izlasot jau posta virsrakstu kur autors rakstijis 27/7 tad jautājums mo6 esmu kko nogulējis, bet vaitad tagad diennaktī ir 27 stundas ? man nezkapēc likās ka 24...

Otrā lieta par ko rēcu bija pats jautājums... cilvēkam kam jau 124 posti vajadzētu būt pārlasijušam kautvai 0.01% no gign postiem, un izlasot tik daudz to ka Steam Nehostē serveri vajadzēja jau zināt...

Kauns pašam par sevi tagad nav ?

Link to comment
Share on other sites

ne serveris nerukas ja servera kaste bus izslegta...

steam serveri normali novilkt, tada veida ka krakotos nav iespejams, to var tikai ja tuli novelk no steam programas uzliek utt, nevar lietot console un parejas krutas fichas ko rakstija target josla..

varbutas ka man ir tikai likas rokas un nemaceju to visu izdarit pareizi, bet es to dariju ar merki lai butu normals serveris ar visiem failiem, un BUUTU vac, parcik neizdevas uzlikt shada veida vac pasutiju dirst visu steam serveri :(

protams var vilkt serveri caur steam laist utt, vis stradas korekti, bus apdeiti etc, bet tur daudz jaurbjas cauri lai uzlikt steamBanans utt...

Link to comment
Share on other sites

Jus idioti ir tada kastiite kura ir cietais kullerits un vairak nezinu maksa 20-30 latus

nosaukumus nezinu bet atrast envareju maybe pasutot no arzemeem var vinju dabuut un man to teica normals 4ubijs kuram 16 gadi

Link to comment
Share on other sites

nosaukumus nezinu bet atrast envareju maybe pasutot no arzemeem var vinju dabuut un man to teica normals 4ubijs kuram 16 gadi

Daunīt, pat ja ta kastīte ir, tad tai jabut procesoram, ram utt...

Za to viņai jābūt diezgan darbspējīgai.

PS. Un kaapec tad tas 4ubijs nepateica, kā to kastīti sauc?

Interesanti, ko tad kastīte ar vienu cieto spēj izdarīt, ja nav nekāda procesora utt.

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

blāviens kā var muldēt ja neiebrauc sarunā... tā kastīte nevienu ta4 neinteresē... ko tu ar cooler izdarīsi domā ka ja PC izslēgs bet cooler un cietais strādās serveris arī ies :o omfg jauns atklājums... VISI paņemam tagad HDD pielīmējam klāt cooler un pieliekam elektrības vadu, bet kompi tagad varat slēgt ārā, un serveris tāpat strādās....

psc pajoliņš... Kur tev tādas stulbas domās nāk prātā... tiešām tik naivs esi vai tikai izliecies ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...