Jump to content
GIGN Forum

Cs Ka Naudas Pelnisana?


KeKe-
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Esu padzirdejis ka SK|Swe katrs players pelna 50.000 gada nezinu LS vai ko bet nu tas taa..

1. bet, gribeju pajautat ko jus par to domajat?

2. Vai Gribētu paši/pašas, tā pelnīt naudu?

3. Ko jus vsp domajat par to, vai ta ir velta laikai niekosana, spēlejot naudu ... nu pie 3. vnk isakiet savas domas!

Link to comment
Share on other sites

:shades:

doh, to jau visi zin, a ko par to domajat iedzilinieties un pasakat, es tak te neauztaisiju lai te lieki spamotu,

nu sits ir pa temu bet, nu pastasti ko tu par to doma utt, butu labi ja tu uztaisiitu EDIT un pielikt uklaat :blablabla:

EDITED: ne nu vislaiku pa komatiem aizmirrstu :superlol: ieliku :)

Edited by KeKe-
Link to comment
Share on other sites

2 kurai meitenei (ne-naudaskārai) patiks pāraudzis sīcis?

3 un dahuja stundas dienā pie CS sēdēt?

1. nu es domaju, ka vini dara ari kadas citas lietas un viniem ir izglitiba taka CS viniem drosvien nav vienigais pelnisanas veids un parsvara jau pro playeri CS pamet pie 25 gadiem daudzi ari agrak.

2. kurs no sitiem http://www.sk-gaming.com/team/1/

vai sitiem http://www.nip-gaming.com/index.aspx?page=teamnip

tev izskatas pec paraugusa sica?

3. tu tiesam doma, ka vini visu dienu spele CS? iespejams, ka pirms svarigakam spelem viniem ir intensivaki trenini, bet saubos, ka ikdiena vini vairakas stundas p[avada pie CS.

Link to comment
Share on other sites

vo ja ... pirms nozimigam dienam varbut kadas 2-4h stundas jau spele bet ne jau katru dienu nu ka kurs... tada wcg jau gandriz visu to laiku sanak sedet pie cs... bet ar to pelna vini nauda un viniem tas intrese un taa..

domāju ,ja mācētu un butu iespejam pelinitu ar to tad to daritu , bet to likt ka mērķi diezvai...

Link to comment
Share on other sites

Kokoko? XD Muahahahaha, jūs tiešām iedomājaties, ka komanda ar treneri var atļauties paspēlēt stundiņu dienā, pirms WCG pat 2, un kaut ko vinnēt? Visi kaut cik spējīgie playeri spēlē gandrīz visu laiku, kas pieejams, jo citādi tak neko nevar uztrenēt līdz atbilstošam PRO līmenim.

Krutākie Call of Duty 2 letiņi mājās tak gadrīz vispār neko citu, izņemot spēlēšanu, nedara. Un līdz kārtīgu PRO līmenim viņiem vēl tālu.

Link to comment
Share on other sites

XD Muahahahaha, jūs tiešām iedomājaties, ka komanda ar treneri var atļauties paspēlēt stundiņu dienā, pirms WCG pat 2, un kaut ko vinnēt? Visi kaut cik spējīgie playeri spēlē gandrīz visu laiku, kas pieejams, jo citādi tak neko nevar uztrenēt līdz atbilstošam PRO līmenim.

Krutākie Call of Duty 2 letiņi mājās tak gadrīz vispār neko citu, izņemot spēlēšanu, nedara. Un līdz kārtīgu PRO līmenim viņiem vēl tālu.

Pirmais sakarīgais posts šinī topikā. Takš palasat intervijas ar pasaules top komandām. Teiksim zviedru fnatic komanda trenējas 6h dienā un tas vēl skaitās maz, esmu dzirdējis, ka aziātu izcelsmes spēlētāji trenējas pat līdz desmit stundām dienā.

Ko es par to domāju? Kibersports ir kā jebkurš cits sporta veids, spēlētājiem maksā par viņi sniegumiem, šeit pērk un pārdod spēlētājus un reti kad piedod viņu kļūdas.

P.S. Esmu nopelnījis 15LS un vairākus hesburgerus, šokolādes, saldējumus spēlējot cs. :khehehe:

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Eliam - wcg 2003,2004 ut Baltijas 4empions

Spele Unreal Tournament ne vairak ka 2-3 h diena man vel video ieraxtiits kur vinju interve pa bez tabu

Eclipse kkad pagasgad vai aizpagashgad pa ltv1 vai ltv7 neatceros stastija ka Labak neiemacisies spelet ja visu dienu sedesi pie pc pietiek ar tam pasam 3 stundaam vienigi vajag normali treneties

Es uzskatu ja pareizi trenejies tad viss bumbaas un nevajag sedeet visu dienu pie pc taka vari ne**** jo ta nav taisniiba

kas kuram pro vai pubaa nofragot vai wcg uzvareet

Link to comment
Share on other sites

nedomāju ka viņi pelna 50 000 LS. viņi pelna daudz, bet ne tik daudz. daudziem ir arī kāda papildus nodarbošanās taka nav tā ka visu brīvo laiku pie pc. manuprāt, dienā pietiek ar kādām 4-6 stundām trenniņa un pirms turnīriem kādas 6-8 h.

Link to comment
Share on other sites

Izmirs? lmfao

Tik pat labi Tu varētu teikt par futbolu un hokeju, lūk šādi: "hokejs un futbols, kā arī visi pārējie sporta veidi, kuros naudas apgrozījums ir milioniem, izmirs un visi šie slīmesti, kuri pelna ar to naudu sāks strādāt lētā iestādē!"

Takš atver acis, paskaties kādā pasaulē mēs dzīvojam un padomā, kurā gadsimtā. Es pateikšu priekšā - TEHNIKA .

Labi, pieņemsim, ka cs IZMIRS (lmfao) , šie visi spēlētāji, kurus Tu nosauci par slīmestiem, sāks spēlēt kādu citu spēli, visticamāk, ka fps un atkal ar to pelnīs ļoti lielu naudu.

Viss, ko gribēju teikt - kāpēc lai "izmirtu" kaut kas tāds, kas ir ļoti pieprasīts un kur ir liels naudas apgrozījums?

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

nu sits ir pa temu bet, nu pastasti ko tu par to doma utt, butu labi ja tu uztaisiitu EDIT un pielikt uklaat :blablabla:

EDITED: ne nu vislaiku pa komatiem aizmirrstu :superlol: ieliku :)

Nez kam tad tu uztaisiji šito topiku? Lai te neviens nerakstītu?

Īstenībā, kāda astarpība, ko citi domā par to? Tu arī taisies tajā iesaistīties? :D

Par tavu foršo tēmu: Nezinu kādi tie cilvēki ir @ real life, ja atsēdējuši visu dzīvi pie counterstrike'a.

Link to comment
Share on other sites

Pec statistikas gan izskataaas laika poxmaa no 2004-2007 gadam clani ir nezinciktas reizes vairak un nerunajot par serveriem

Visi tagat tikai saak pirkt steam ja taa paskataas atceros bija laiki kad Latvija steam bija kkadiem padsmit cilvekiem a tagat rofl lol cs vel pat nav savaaa plaukumaaa

Sita gada laika ir daudzi draugi sakushi spelet cs

Link to comment
Share on other sites

2 kurai meitenei (ne-naudaskārai) patiks pāraudzis sīcis?

3 un dahuja stundas dienā pie CS sēdēt?

Весь топ не читал... но с этим соглашусь :thumbsup:

П.С. тогда можно создать еше один топ, а вопрос будет таким > Не хотел бы стать миллиеонером ничего не делая для этого :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...