Jump to content
GIGN Forum

I-radio Legaali?


Recommended Posts

Kā tev liekas ir vai nav legāli atskaņot mūziku, tādējādi pārkāpjot autortiesības ? ja tu maksā valstij nodokļus un maksā mūziķiem par viņu darba izmantošanu (pērc legālos CD) tad tas ir legāli... Savādāk gan var sanākt mēsli... bet Latvijā neviens tevi neparko nenoķers un nekādu reālu sodu tu nedabūsi, jo neviens neko nevarēs pierādīt, ja tu nebūsi tik stulbs un nevērsi vaļādurvis :D

Link to comment
Share on other sites

ne nu tu lasi vsp ko tew saka tak LV nekas tads nenotiek ir 101 "nelegalie i-radio"bet nevienam tas neintresee :D

vot ja tu uztaisiitu piratisko radio

tad tew butu suudi

kip taka Skonto kip kad uz Radio klausaas nu tad tew butu pakala a pa i-radio LV visiem pakast :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ka tur ir ar to Legallismu!... :D Bet man pasham bij sav radio! Vis Bij ok! Apmeram bij kadu 1Gadu.. Klausijas diena kad 30.cilveki!... Bij webs un vis.. Bet tad peksh PC nodega.. un vis pa pip*eli... :(

Radio ir vajdziigs speciigs PC!

Link to comment
Share on other sites

Ir runa par mūziku, kuru Tu laid caur to radio, nevis par radio, ko Tu izmanto.

Es domāju tā, ka ja Tu laid ne-latviešu mūziku, tad Tev nekas nedraud. Kādam latviešu dziesmas var arī nepatikt - kā piemēram mums visiem zināmajam L.A.M.P.A komjunitijam.

Link to comment
Share on other sites

Latvija ir banānu zeme :) te drīkst visu drīz jau mēs būsim kā Krievija kur katrā otrajā noliktavā atrodas konvejers kur visu dienu mazgadīgie šuj visus nike, adidas u.c.s

tapēc droši laid ko gribi caur savu Radio ko visticamāk laidīsi caur Winamp(bomzīgi) arī L.A.M.P.A neko neizdarīs, jo pat ja viņi tevi atrastu pēc Ip (kam viņi ir par stulbu) viņi varētu tev tikai pieklauvēt pie durvīm, un tu droši varētu pateikt " EJ NA*** TU STULBĀ\STULBAIS L.A.M.P.A PE*** !" , jo viņiem vienkārši nav tiesību līst tavā dzīvoklī, un kko bāzties tev virsū.. viss ko viņi var izdarīt ir rakstīt kkadas draudu vēstules, jo īstenībā viņi ir bezspēcīgi...

Link to comment
Share on other sites

L.A.M.P.A Latvijas Skaņu Ierakstu Producentu, Izdevēju un Izplatītāju Apvienība

viņi "aizstāv" latvijas mūziķu tiesības, un cīnās pret pirātismu, brīnums ka kautkur tiek pirātiski izplatīta latviešu mūziķu mūzika :D kāds tādu vispār velk no neta ?

Link to comment
Share on other sites

Iemesls kapēc Bithaks pārvācās, iemesls kāpēc dažus DC hubus slēdza, iemesls kāpēc LV stafs vairs praktiski nekur nav atrodams - Latvijas Skaņu Ierakstu Producentu, Izdevēju un Izplatītāju Apvienība.

(šobrīd gan kautkā nolīduši ēnā: iežūžo drošības sajūtā pirms lielā trieciena :) )

Bļāviens Lecter's pasteidzās...

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

brīnās tie kas klausās savu rap-shit, kuru Latvijā par laimi neviens netaisa

bet nafig vispār tāds i-radio vajadzīgs? nav ar ko noslogot savu drāti?

un kurš tādus klausās? baigi lagzorīgi jamie ir un kvalitāte arī dranķis. Ja nu tiešām esi vietā bez mūzikas tad lieto last.fm kur nelago un vari izvēlēties pats ko klausīties.

un legāli protams tas nav, jo pati mūzika 90% gadījumu nemaz nav legāli iegūta. kā arī nopirktos ierakstus nedrīksts broadcast'ot

bet realitāte ir tāda ka šobrīd tas ir visiem pofig, tapēc beidz ņemties un taisi savu poke-radio ja gribi

Link to comment
Share on other sites

Normāls neta radio neraustās un skan labi. Pirms gadiem 2 es mēdzu paklausīties overburna atkaplēto Hard Radio, tīri nekas. Ja tas radio netiek uzturēts uz vecāku pirktā datora pie vecāku pirktā neta, bet gan profesionāli uzturēts, tad jau viss ir bumbās. Bet es neklausos tos radio tāpēc, ka pats nopiratēju visu, ko man vajag, un klausos tad, kad gribas, nevis tad, kad kāds uzliek.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...