Jump to content
GIGN Forum

Picca


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Pats personīgi dodu priekšroku Exspress picai!

Un kā ar jums?

LULU www.lulu.lv 8008585

Čili www.cili.lv Piemirsu nr! :D

Exspress www.expresspizza.lv 8002202

Vairāk saules www.vairaksaules.lv 8009080

Delano www.delano.lv 8007788

Laikam ir visi Rīgā pieejamie dīleri :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu ēdis LuLu un Čili. Vairāk piedur LuLu. Konkrētas, kuras garšo nav. Katru reizi ņemu citu. No Čili normāla ir Tūristu. Un @ Čili ar balto mērci jebkuru picu var dabūt lejā :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Parasti eedu express picu vai ari lulu picu, kad esmu savaa centra apartmentaa tad lulu, jo dzivoju vaigandriz virs piceerijas, un kad esmu agenskalna apartmentaa tad express picu, taa jau izveeleetos visu laiku express pizza bet centraa negribas gaidiit tik ilgi, agenskalnaa parasti 30 min atved, jo tur netaalu taa ceptuve. Chilli picu needu, jo apeedot 3 gabalus lulu picas tu esi tikpat paeedis kaa chilli "normala" lieluma picu.

btw kraaju picu kastes ir doma liimeet kaadu meebeli kaa galdu no picu kasteem :)

Link to comment
Share on other sites

es uz ekspress picu vairāk. ātri atved, garšīga un neviens neekonomē uz garšvielām un mīklas kā lulu pica.

+ bija vienu laiku tā akcija, ka, ja stundas laikā neatved, tad pica pa brīvu. tā kā dzīvoju tad mārupē vienā no tajām mazajā ieliņām pāri jūrmalas šosejai pie spices, kur nereāli nezinātājam atrast, tad pirmās 3 reizes picu dabūju pa brīvu ^_^ vēlāk gan džekiņi iemanījās un jau zināja manu māju no galvas.

Link to comment
Share on other sites

da vinjiem vispaar ir laba atminja un stasta viens otram klachas , man piemeeram agenskalna ir suns pagalmaa, taads draudziigais kas gaazh gar zemi :D , nu un vienmer ka ved man picu, taa zvana lai iznaak aaraa pretii, ka seetaa vinjsh neieshot jo tur ir suns :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...