Jump to content
GIGN Forum

Prieki Bij īsi


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

pēc topika nosaukuma un ņemot vērā tavu iepriekšējo topiku taisni vai liekas, ka tā ir tava mašīna. Tā tak nav?

opā, laikam ir. Bet cik sapratu, vainīgs tas VW vadītājs. Vai tad viņam nevajadzētu arī visu apmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

KSI [?] 18.07.2007 14:11

Honda gāja pa Brīvībeni uz Vecrīgas pusi, pa Lāčplēša no Valdemāra puses VW nokavēja savu zaļo, centās paspēt iegriezt pa labi pie sarkanā un uzšāva Hondai pa aizmuguri, kura, attiecīgi, no trieciena iestūrēja sienā.

Btw paldies Dievam, ka neviens tajā brīdī neatradās uz trotuāra tieši tur.

Link to comment
Share on other sites

Bet cik sapratu, vainīgs tas VW vadītājs. Vai tad viņam nevajadzētu arī visu apmaksāt?

Bet figņa tāda, ka tas mūlāps rotokolā arī ierakstīja, ka brauca pa zaļo un man tagad jāgaida tiesas lēmums kurš vainīgs.

Itkā man ir liecinieki un vis OK, bet ei nu tagad zīlē vai viņam nav kādi radi, draugi vai citi mūlāpi tiesā...

Link to comment
Share on other sites

njā, pat pie zaļās gaismas braucot, nevar justies droši.

Ceru, ka neizies tā kā šim bija

pieteicies par liecinieku? avaarijas reguleejamos krustos parasti beidzas ar to ka abi ir vainiigi jo abi uzraksta paskaidrojumaa ka braukushi uz zaljo.

es pat lieciniieku dabuuju- nepaliidzeeja.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

WTF - tāds kretīns, karoč, ja to WV mērgli atzīs par nevainīgu, es tērēšu naudu cik nepieciešams, lai tādus ķēmus noņemtu no ceļā. Galu galā tur blakus ir banka un novērošanas kameras + pēctam es viņu apsūdzēšu nepatiesas tiesības sniegšanā...

Tad kad menti bij aizbraukuši un viņš sarunājās ar savu tētuku, tad viņš teica:"Man mamma saka brauc un es braucu", a kamerā redziet viņam zaļais...

Tiešām nepažēlošu naudu, lai to ākstu dabū n ost no ceļa...

AAAAAA... tādas dusmas...

PS. Jēēē mans simpsons ir slavens :khehehe:

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Ar kameram ir ta, ka vinas ieraksta tikai pedejas 12h vai 24h, tapec atri dodies uz mentiem un saki, ka tada luk problema un lai atri ar mentiem ejat pec kameru materialiem un lai jums mentu prieksa parada, ka vins brauca pie sarkanas un lai tad menti to pieraksta lieciba!!

Skaties - blje te apiseju netrukst... ja tam loham bija gali, tad uzreizu zvanis galvenajam mentam un domas, kaa var apdirst. es tev saku - sitaja valsti visus apdirsh1

Un protams sudiigi - turpmak brauc uzmanigak. pilseta ar visadiem debiliem daunjiem ir jarekinaas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ap cikiem ta tas bija, jo pirms 2iem braucu tur garaam un nekaa nebija un ap pus 4iem ar nekaa nebija.

jaa shitie uz "zaljo" skreejeeji ne reizi vien ir galvassaapes sagaadaajushi, ka jaarauj malaa un jaaizvairaas, bet tfu tfu tfu pagaidaam bez sekaam.

nja un taa dirshana kameras priekshaa un protokolaa nu gan nekas labs nav tik dabuus probleemas par nepatiesu lieciibu sniegshanu, jo ja atmina nevil tad to krustojumu kadaas 4-5 kameraas var redzeet, i no bankas i no veikaliem.

lai veicas tiesaa un kaut aatraak vai nu shii hondinja ripo vai tiec pie jaunas, jo pastaav tak variants ka autinju noraksta un atmaksaa taas veertiibu.

Link to comment
Share on other sites

nu ja sudigi sagadijies :(

bet visa visuma ar tiem protokoliem ir ta, ja ir avarija un ir gali mentene, pazvani paprasi vai vel labak pasaki lai atbrauc palidzet uzrakstit protokolu, nu nejau del ta ka tipa esi mulkis vai ka, bet tapec ka ficha ir sekojosha, jo gudrak spesi uzrakstit protokolu (tehniski gudrak) jo labak tev..

ja tur ta kjepu ljepu sarakstisi " man bija zalais es braucu un tas aksts ieksreja mani" nekur talu netiksi,

ja uzrakstisi apm ta" staveju pie sarkanas gaismas, peksni sajutu triecienu, tadas un tadas markas masina ieskreja man aizmugure, ka rezultata es iebraucu siena..." tad bus daudz lielakas izredzes ka bus kompensacijas etc..

ceru ka to akstu novaksi no cela bez vai ar fiziskam sapem nav nozimes, nost ar tadiem idiotiem :)

un ari ka hondu tev salabos :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...