Jump to content
GIGN Forum

Betons


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

Daljeeji piekritiishu, ja ne pilnu pensiju pieskjirt tad vismaz 3-6meeneshu.. Speeleet ar vinju kopaa ir vnk murgs, visu laiku kaut kas jeels tiek izpljauts, nemaz nerunaasim par trauceeshanu speeleet.. var jau paprikoloties, bet ne jau katru reizi speeleejot un trauceejot citiem...

Link to comment
Share on other sites

enimaaa es nevienam atlauju neprassishu, bet shitaa dirshanas un pargudrie texti, ko vinsh te viendien laida valjaa un pec tam notinas. Bus jasoda. Beton es TEVI bridinu nax, nakamreiz redzeshu tevi kaut vienu debilismu atkal izsplausi iesi pensija uz kadu laiku.

Link to comment
Share on other sites

:)

kaa tad, tu doma ka tas bus pareizi? ja vinsh serveri reaali uz trim civlekiem lecas virsu un speciali taisa team attack bet parejiem ne, tad vinsh logiski ka izbesii tikai tiem trim cilveekiem un tad vote jaaliek>? vairaakums protams nobalsos, ka vinsh vinjiem netrauceee, bet "noziegumu" vinsh ir izdarijis jebkuraa gadijumaa un par to ir jaasoda...

ok tad takad par teemu: nez man vienalga, jo vinsh man iipashi netrauce un ari muusu peeleeshanas laiki iipashi nesakriit - redzu maz onlinee

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nu bet paskatieties cik daudzus cilvēkus viņš čakarē visu laiku... piem cs_italy bija moments ka viņš speciāli nostajās priekša logam, lai neviens cits nevar ielekt. ok es vinju izslapoju šis mani novāc un iziet ārā no servera...

Link to comment
Share on other sites

Piekritu ka vajadzetu nelielu ban esmu lasijis pie foruma acc vai sudzibam gudrus tekstus no vinja puses, bet tas ta. Vairak man besi leggend dogg kursh manuprat ir te uzrades nesen un jutas baigais karalis serveri pirms mapes beigam prasa, lai atvel vietu taja komanda, visu laiku kko raksta un uztru kjip kruto chatu un uzdod stulbus jaut. un vel foruma veina vieta bija atbildejis uz jaut. kpc tu to rakstiji - shis atbild lai paspamotu. Atvaļiniet viņu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Shurix

:)

Ja es spriestu lēmumu par viņu es nospriestu:

1)Sākumā uz nedēļu nonēmu post tiesības un ļautu visam forumam uz viņa dirsties cik vien lien!

2)Pēc tam Ieietu Viņa ACC un Bikiit Palabotu Un Uztaisiitu Threadu un ierakstītu "Es Esmu Lameriitis un nožēloju visu ko esmu tizlu uzdarījis, Amen. Man Laiks Iet Mēneša Atvaļinājumā"

3)Kā jau rakstīju punktā 2 Iedotu Pensiju uz Mēnesi!

Kurš man Piekrīt? :D

Link to comment
Share on other sites

1)Sākumā uz nedēļu nonēmu post tiesības un ļautu visam forumam uz viņa dirsties cik vien lien!

2)Pēc tam Ieietu Viņa ACC un Bikiit Palabotu Un Uztaisiitu Threadu un ierakstītu "Es Esmu Lameriitis un nožēloju visu ko esmu tizlu uzdarījis, Amen. Man Laiks Iet Mēneša Atvaļinājumā"

3)Kā jau rakstīju punktā 2 Iedotu Pensiju uz Mēnesi!

Kurš man Piekrīt? :D

tu esi ljauns un tev patik pazemot citus cilvekus?! kam te japiekrit? doma, ka tu kaut ko forshu uzrakstiji? A ko par tevi tagad citi domas? tu par sevi veido negativu telu. Reizem pietiek ari ar to, ja admins vienkarsi izsaka aizradijumu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...