Jump to content
GIGN Forum

Nereāli


macho
 Share

Recommended Posts

Ar mani visādi prikoli cs laikā ir notikuši, bet šitas ir kaut kas īpašs. Vobšem spēlēju uz viena zviedru servera, kur dust2 only un vienā raundā uztaisīju 7hs ar ak no kuriem pēdējie 3 bija gandrīz reizē un man tā likās superšara. Khe... bet tas bija tikai sākums - nedaudz vēlāk ar awp izdomāju pamēģināt vienu prikolu, ko agrāk nebiju mēģinājis. Respektīvi - d2 no T bāzes paiet pa kreisi tā lai var redzēt B tuneli un pašaut tur caur sienu. Atcerējos, ka mani nesen tā viens čalis ar skautu nošāva un domāju tīri prikola pēc pamēģināt. Uzšāvu pirmo reizi - nekā. Šauju otro reizi un ar pavērtu muti skatos - HS. Šauju trešo - nekā. Ceturto - vēl viens hs. Man mute vēl platāk paveras un es tik attopos uzņemt skrīnšotu. Idejas pēc vēl uzšāvu ceturto un piekto reizi un kad piektajā reizē es konstatēju, ka vēl vienam tikko tika izārdīts ņurbulis caur sienu, mana mute uzstādīja platuma pavēršanās rekordu. Žēl, ka nerakstīju demku un tāds hltv tam serverim arī nav. Enivei - varu piedāvāt skrīnšotus.

pirmais frags, otrais, trešais un kā viņi izskatījās. Izskatās ka viens, droši viens pēdējais ir mēģinājis mukt :)

biju pārsteigts, ka neviens nesāka baurot neko, tikai pateica nice haxx :)

enivei. Kaut kas tāds diez vai vēl kādreiz mūžā sanāks :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu daļēji tev piekrītu,bet tu tikuntā var kadus efektus uztaisīt ka siens caurspīdigas vai kko tml.

Nu perosnīgi tā nav sanācis ,bet zinu vienu džeku kam bija kkas līdzīgs viņam bija 4kills caur sienu ,bet nebija neviens HS

Link to comment
Share on other sites

Iespaidīgi :)

Žēl ka nav arī to 7hs ar ak. Tajā b tunelī ir bijuši 2 līdzīgi gadījumi, bet pa 1 kill.

1. ar botganu uz cūceni tur izšāvu 1 lodi un kāds no ct dabūja lodi pierē.

2. Kad C caur vārtiem nevienu nenošāvu ātri aizskrēju uz to vietu un uzšāvu, tad arī hs uztaisīju.

Nu bet 3 hs tādā veidā. Tas jau gadās reizi mūžā kādam no izredzētajiem.

Link to comment
Share on other sites

prosta najs :)

sitas atgadina vienu klanwaru, kad mani un vel 2 biedrus atvaca no otras sienas puses ar awp heda. tam chalim bija kkada mega tehnika saut caur to sienu ta ka trapa tiesi tur, kur nolec no tas kastes. parsteigums mums bija diezgan neviltots :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...