Jump to content
GIGN Forum

Skaitas Mierigi Pabraukajos


Chiky
 Share

Recommended Posts

Es jau ari visu ko varetu SAMULDET un teikt piemeram "Gaju pa celu oo ieraudziju latu metajamies nodomaju oo banemshu izradijas plastiska sprakstviela babum norava man labo roku :superlol: " ielieciet tachu kautkadu bildi un nelienu aprasktinu kas kur un kad savadak te visi var sarakstit pec kartas :violent:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Par manu - vari neticēt, vnk man pat tagad nav digitālā - tad vispār, nebiju neko par kaut ko "digitālu" dzirdējis! Vienīgais kam neticu ir tas "en..."(pohui, tu saprati), jo viņš to būtu teicis jau pirmajā savā postā nevis kaut kad vēlāk + galīgi neticamu sūdu!

Link to comment
Share on other sites

nekā tur nav, man liekas tu konkrēti dirs par tām 40 šuvēm.

Link to comment
Share on other sites

:superlol: VNK CIK STULBI VAR ATGADITIES JA NELIETO SARGUS :(

Ieteikums. Nomaini pedāļus, uz neasākiem.

Runājot par asinīm, kad bijām sīkāki, spēlējot hoķi, draugs izsita man degunu, viņam bija privička šķeļot to nūju tā novicināt. :( Lab, tas vēl tā, tas pats džeks, taisot salto uz atpakaļu uz betona apmales (bet blakus bija metrs uz leju), lecot uzleca uz tās apmales ar galvu, neko jau. :axe:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

es teicu aptuveni kadas 40 shuves vinus riktigi smakas tur saliktas tachu neskaitijuj lidzi vnk uz acu meru shodien pa dienu aizieshu uz parsieshanu un nofocehu tad vares skaitit cik tur isti ir !!!! :khehehe:

:khehehe:

Man ari ir Diamond Back "NITRUS" sver tikai 8 kg bet tie pedali ir vnk debili tik asi ja stiprak uzpiezu ar pirkstu var sagriezties :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

chiky ei paspēlēties ar poniju, ja tu domā, ka visi ir tādi pasists, kas uzreiz '' ū ū mama - re gaterī prikstus nogriezu. negribi vienu? o jā. ņem šito - pag tagat lielo laimīgo ģimenes foto ar maniem pirkstiem priekšā'' ...

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt tikai to, ka neticiet, ja jums saka,ka rētas izdaiļo vīrieti, man liekas, to ir izdomājuši rētaini džeki/vīrieši, lai kautkā mierinātu sevi..

Pašam ar ir pāris rētas viena no tām uz galvas, jo savas muļķības pēc lecu upē uz galvas( vieta protams nezināma), īstenība prieks, ka toreiz vēl izpeldēju laukā,jo varēja sanākt pavisam nejauki :/ Kopš tā laika arī nenēsāju īsus matus..

Protams vēl ir pāris no bmx laikiem, kad arī domāju, ka aizsargi ir priekš mīkstajiem un man tie nav vajadzīgi - tā nav...

Link to comment
Share on other sites

Pašam ar ir pāris rētas viena no tām uz galvas, jo savas muļķības pēc lecu upē uz galvas( vieta protams nezināma), īstenība prieks, ka toreiz vēl izpeldēju laukā,jo varēja sanākt pavisam nejauki :/ Kopš tā laika arī nenēsāju īsus matus..

Protams vēl ir pāris no bmx laikiem, kad arī domāju, ka aizsargi ir priekš mīkstajiem un man tie nav vajadzīgi - tā nav...

To es tagad nozeloju ak BIJU kipa baigi gudrais nafig amn aizsagus ar manim nekas nenotiks JA JA JA tikai takad smuka kaja un 2nedelas nekadas staigashnas :( un tad sezu tik pie pc un drukaju cs un vel sezhu gign foruma baigais prieks ne !!!

Link to comment
Share on other sites

Da nu nafig šitos extremālos sporta veidus.

Savā laikā ar bleidiem braukāju, rezultāts - atsistas nieres, lauzts atslēgas kauls, 2 ribas un uz visu mūžu sapista mugura (kip bojāts starpskriemeļu disks) .

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada \talsos notika sacenes skeitparkaa, un tur 1 dzeks ar bleidiem uzleca apm 2-3 m augstu un ar galvu pret zemi, visa galva asinoja, atrie tik peec 20 min atbrauca..dzeka iesauka bija FOX iisto vaardu nezinu

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka jā! Zini es domāju, ak no 2-3m viņam galva smagi pašķīstu!

vispār braukāju ar dēli jau 3 sezonas - smagākais kas ir pagaidām 2reiz samežģīta potīte - labi ir bijuši arī sāpīgi kritieni, bet traumas nav gūtas! Draugiem, gan ir gan lauztas rokas, gan lauztas kājas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...