Jump to content
GIGN Forum

Par Gta San Andreas


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

Sodien novilku so speli, skatos un lidzi vinai nak nu ka lai pasaka, nu tie faili kur vis jau ir noseivots nu kjipa izieta jau, tatad jautajums tads, kura mape man vinus likt? Pasam slinkums iet kau kadas misijas, gribas vienkarsi sliktos brizos iet un paslepkavot, tacu viena pilseta sie vienveidigi cilveki apniks, tai skaita ari autini utt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gribi paslepkavot? Ņem spēli aļa Hitman BM? Tur būs noteikti vairāk veidu, kā nogalināt ;)

Atbildot uz tavu jautājumu - seivi (šķiet) glabājas iekš My Documents\GTA San Andreas User Files vai kaut kā tamlīdzīgi?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku slepkavot las venturas - tur pie viesnīcas no kuģa gala var pārlekt uz tādu vietiņu kur trāpīt var tikai helīši. Ja vēl dabū minigunu (viens ir uz dzelzceļa tilta starp las venturas un san fierro, tikai lai tur tiktu vajag jetpack) tad vispār lieliski - ar miniganu streļī helīšus un ar visu pārējo - visu pārējo. Vienīgais, kas man nepatīk ir ierobežoto līķu un mašīnu atlieku skaits - es vienreiz kaut kādas 50 mašīnas saspridzināju un kādus 500 cilvēkus atvācu, bet reizē vairāk par ~10 mašīnām un ~30 cilvēkiem nekad nerāda.

Kas attiecas uz pašām misijām, tad iesaku viņas iet, jo viņās var daudz krutāk paslepkavot nekā uz ielas. Sākumā varbūt ne, bet jau pirmajā pilsētā, Los Santos ir baigi forša misija, kur jāšauda krievu mafija. Uff, baigi stilīga misija :)

Link to comment
Share on other sites

Misijas būtu forši iet ja es nezinātu neko par neforšajiem kodiem. :( Ja kautko nevaru iziet vnk panjemu sev ierochus + dzīvības + nauda un viss, bet ja es tā daru tad nav interesanti. :) Aaa un piereizes paprasīšu, nav kādam savegame apmēram līdz pusei tikai :D Jo esmu biku GTA:SA sācis spēlēt un kad pēdējo reizi spēlēju tiku līdz otrajai pilsētai un beidzu spēlēt. Nav k'dam savegame ap to vietu? Slinkums iet tās garlaicīgās braukāšanas misijas.

Link to comment
Share on other sites

Vispar loti aizraujosa spele, sen nebija tada speleta. Tagad tikai taisos uz gultu, lai gan jau 10 naca miegs. Butu vel vairak asinis, spriedze pieaugtu.. Nospeleju 4 stundas, laiks pagaja tik atri ka liekas ka 1 stundu esmu spelejis..

Link to comment
Share on other sites

:)

ko tad tur nevar iziet?

pa visu spēli ir kādas divas grūtākas misijas kā parasti, viena tā kur kopā ar Smoke jādzenas pakaļ vilcienam un viena kur tev ar kaut kādu vecu lidmašīnu ir gaisā jāpārtver Jet un iekšā daži purni jānovāc. Nevienā no tām čīti nepalīdz ;)

P.S. minigun var dabūt vienā vieglākā vietā - Mike Toreno mājā, trešās daļas laukos. tur pat ir seivs tapēc var savākties lai būtu daudz lodes

Link to comment
Share on other sites

pa visu spēli ir kādas divas grūtākas misijas kā parasti, viena tā kur kopā ar Smoke jādzenas pakaļ vilcienam un viena kur tev ar kaut kādu vecu lidmašīnu ir gaisā jāpārtver Jet un iekšā daži purni jānovāc. Nevienā no tām čīti nepalīdz ;)

P.S. minigun var dabūt vienā vieglākā vietā - Mike Toreno mājā, trešās daļas laukos. tur pat ir seivs tapēc var savākties lai būtu daudz lodes

pakaļ vilcienam nav grūta - ar otro reizi izgāju. Grūta ir tā, kur ar moci uz ļotenes jāpaspēj uzbraukt pirms viņa paceļas. To kādas padsmit reizes vajag iet pirms sanāk (nav gan ilgi). Funny thing is - tā kā tajā ļotenē bija sprāgstvielas, tur nedrīkstēja šaudīties - vajadzēja iet visus ar dūrēm dauzīt. Man kā gadījies kā ne, bija pa rokai patrāpījies motorzāģis. Varat iedomāties džeku ablomu, kas tagad mani ar dūrēm dauzīs. Mehehehehe. Pure pwnage.

vēl ir lidmašīnu misijas tādas pagrūtas, bet kad iemācās ar to sūdu braukt tad ir ok - tajā misijā kur jāsavāc tā hydra un pēc tam divi citi jānones - pirmajā reizē ejot to misiju es visu nakti pa gaisu lidinājos ar viņiem :)

Link to comment
Share on other sites

to ar moci un ļoteni ar pirmo reizi izgāju, un man bija katana

un hydru ar nospēru un atšāvu pārējās hydras easy.

ā vot bija vēl misija kuru gāju kādas 5x tur kur bija jālido "zem radara" un jāizmet kaut kāda paka Toreno cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

un hydru ar nospēru un atšāvu pārējās hydras easy.

ā vot bija vēl misija kuru gāju kādas 5x tur kur bija jālido "zem radara" un jāizmet kaut kāda paka Toreno cilvēkiem

man 2x

enivei - grūti noticēt ka moci un ļoteni iziesi vēlreiz ar pirmo reizi. Manuprāt, tā tev najsiska šara bija.

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu tos kas vienkaarshi grib slepkavot vai speeli iet ar chiitem <_<

man gan patiik labaak vienkaarshi iet uz izieshanu speeli un biezi ir taa ka storya viuu var labaak slepkavot nekaa beigaas

piem gta sa saakumaa vai ari storya beigaas kad losangelosaa bija tie gang wari tur vareja daudz labak slepkavot neka kad vis ir iziets...

Link to comment
Share on other sites

jā, gang war bija riktīgi labi

P.S. keda

Recommended System Requirements:

Intel Pentuim 4 or AMD XP Processor (or better)

384MB RAM

16x Speed DVD Drive

4.7GB Hard Drive Space

128MB Video Card

DirectX 9 compatible sound & video drivers

Keyboard, mouse or game pad

Minimum System Requirements:

1GHz Pentuim III or AMD Athlon

256MB RAM

8x Speed DVD Drive

3.6 GB Hard Disk Space

64MB Video Card

DirectX 9 compatable sound & video drivers

Keyboard, mouse

Link to comment
Share on other sites

Tagad jagaida jaunajs Grand theft auto...

:) nekačā. Sazodzies pa vairākām naktīm mājās televizorus (elementāra lieta) - dabūsi mūžīgo RUN. Tad vari ēst hamburgerus cik gribi un ignorēt uzrakstus par to ka paskriet nevarēsi :) Pie tam vienai no čiksām patīk resni džeki :)

Link to comment
Share on other sites

skriešanai jau stamina vajag nevis muskuļus ;)

muskuļus vajag lai var labāk iesist tuvcīņā (dūres, kastete, nazis, nūja etc.)

ā un vēl, fighting moves nevar mācīties ja maz muskuļu(tos ko katrā gym tie treneri iemāca)

Link to comment
Share on other sites

;)

muskuļus vajag lai var labāk iesist tuvcīņā (dūres, kastete, nazis, nūja etc.)

ā un vēl, fighting moves nevar mācīties ja maz muskuļu(tos ko katrā gym tie treneri iemāca)

nez, man kaut kā neliekas reāli ka tusnis varētu baigi bizot. A fighting mūvi vislabākie san fierro bija - neskaitāmus policistus ar tiem esmu izrubījis :)

jāpabeidz te darbi būs un jāiziet 3o reizi spēle. Interesanta tomēr. Savācu pat visas mašīnas, kuras San Fierro dokos varēja nodot (4 reizes saraksts mainījās laikam). Kad uzzināju, ka jāsavāc visi snapshoti, oysters, horse shues un jānosprayo visi tagi lai būtu 100% complete - atmetu ar roku. Tik liels fanāts neesmu :)

p.s.

kāds no jums coffee modu ir čekojis?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...