Jump to content
GIGN Forum

Mp4


Firefox
 Share

Recommended Posts

karoci saja veikala mp3-shop.lv neko neperciet!!!! tur visi mp4 ir galigie sudi.....pats tur nopirku mp4 un jav pec 3 dienam sapisas....izskatas kad tur ir baigi leeti bet vini ir razoti kinaa un garantija tikai 1 gads agrak tur garantija bija tikai 3menesi :(

Draugs ar tur nopirka mp4...vinam sapisas pec 5 dienaaamm :(

Edited by Firefox
Link to comment
Share on other sites

man ta vieta kur sprauzas ieksa austinasss.....un sie to par brivu netaisa 7ls jamaksa :( ari garantija neder......draugam bija ta kad vins ierakstija filmu taja mp4.....pec kada laika vins meginaja izdzest vinu bet nesanak jo mp4 sapisasss...RADA kautkadu error kad dzess :(

:(

Edited by Firefox
Link to comment
Share on other sites

:( ari garantija neder......draugam bija ta kad vins ierakstija filmu taja mp4.....pec kada laika vins meginaja izdzest vinu bet nesanak jo mp4 sapisasss...RADA kautkadu error kad dzess :(

:(

Tu drošvien nopirki pašu , pašu lētāko mp4 kas tur bija :unsure:

P.s. Sakarīgie mp4 izskatās <_<

Link to comment
Share on other sites

HEHE, a es gan nopirktu... A disku vismaz kautkadu lidzi deva? ja nee, tad taus draugs var mest lauka savu playeri..

Link to comment
Share on other sites

HEHE, a es gan nopirktu... A disku vismaz kautkadu lidzi deva? ja nee, tad taus draugs var mest lauka savu playeri..

Diski naca lidzi, bet tur taja mp4 flash kautkas nopisas !!

vins vinu vienam iesmereja pa 40 ls un tas otrs pat nezinaja kad nevar izdzest :D

Link to comment
Share on other sites

HEHE, a es gan nopirktu... A disku vismaz kautkadu lidzi deva? ja nee, tad taus draugs var mest lauka savu playeri..

Diski naca lidzi, bet tur taja mp4 flash kautkas nopisas !!

vins vinu vienam iesmereja pa 40 ls un tas otrs pat nezinaja kad nevar izdzest :D

aizraksti šito visu uz bez tabu , tad viņi redzēs kur vēži ziemo , ja Tev ir garantija tad tev nav nekas jāmaksā viņiem.

Man bij tādi pati problēma , saplīsa mp4 stikliņš , aizbraucu uz veikalu , parādīju garantiju un bez kādām runām pārmainija stikliņu.

Link to comment
Share on other sites

TEv pamainija stiklinu bez maksas? :0

Tas ka tu vinu saplesi ta tak nav firmas kljume, un tapec garantija uz to itka neattiecas. Bet nu divaini..

A ja ir disks tad var parlikt sistemu, un nevar but taa ka kautkas sapisas hardaa ka kautko nevar izdzest, tur softs pievainas..

Link to comment
Share on other sites

Man bij tādi pati problēma , saplīsa mp4 stikliņš , aizbraucu uz veikalu , parādīju garantiju un bez kādām runām pārmainija stikliņu.

da labi? Man liekas, ja aizvestu savu mp3 mani pasūtītu galīgi nafig, jo tā tak nav preces vaina, ka es viņu nometu uz zemes(piemēram) or something like that!

Link to comment
Share on other sites

BLAviens, garantija labo tikaj preces konstruktivo vainu, piemers, ja es panemsu mp4 un man netisam nokritis uz vina amurs, man mp4 apmainis bez maksas?

Link to comment
Share on other sites

Nu kas tev nepielec? Tikpat labi es varētu darīt tā, vienu dienu pirms beidzas garantija es varētu ( pieņemsim datoru ) vienkārši izmest pa logu ārā, un tagad man viņiem pēc garantijas jādod jauns PC? JA TU PATS KAUTKĀDĀ VEIDĀ ŠO PRECI ESI SABOJĀJIS TAD TEV NETAISĪS PAR VELTI!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pilniigi piekritu !! MP4 100% neperciet ww.mp3-shop.lv

Man bija taa noperku mp4 pa 38 ls kaut kad maija viduu (toreiz tam bija otrie labakie parameti), paiet 4 dienas kautkas sak ar austinu poru juugties(nevar dzirdet vardus kroplota skana), bet lielaaka nelaime taada, ka es vinu priekseja kabata tureju un aizsarg stiklins saplisa pilnigi bez nekada trieciena vnk apsedos un dzirdu :violent: ok, nakosais aizvelkos uz veikalu labot ne jau stiklinu bet portu a sitie saka nekaa nebija nav aizsarg stiklina, tad nestrada garantija , bet vini pa 5 Ls sataisiis(pardevejs toreiz arii taads izcilais attieksme pret klientu pilniiga pakala), nu labi iedodu lai pa 5 ls sataisu, paiet nedeela eju pakla, ok vecits saka viss ok, es taa parbaudu nekas nav ok, labi veciits klausas 10 min saprot ka nav ok , paiet 1 1/2 menesis tada atkal vini "sataisijusi", ok aizeju parbaudu atkal nav nekas izdariits PILNIGI LOLI it ipasi vinu remontetajs

A un manam sikajam bralim arii ienaaca prata aiziet tur nopirkt mp4 (pa 53 Ls) aizgaja pagaja 2 dienas software nokaras nestradaja mp3 failu atskanosana pa laimi mans bralis saprot tos kodus(hexs), piesledza pie pc pakakarejas biski , sataisiija, teica ka tie mp4 suudi Vieniigais nevaru sudzeties pa batariju( tur normali)

MP4 mp3-shop.lv ir pilniigi nekvalativi saplisis ports, stiklins vai nokarsies software NEPERCIET

Edited by Kilimindzaro
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...