Jump to content
GIGN Forum

Gribeejaas Pajautaat...


***limp***
 Share

Recommended Posts

Taaks, varbuut shitais jaut. jau kaut kur bijis , beet, nu un kas tongue.gif

Gribeejaas uzzinaat , kur juus par gign serveri uzzinaajaat ?

Es uzzinaaju par sho serveri , kad pirmo reizi (un peedeejo) aizgaaju uz Disconet datorsalonu wink.gif Likaas diezgan normaals serveris , tikai ljoti maz vietas speleetaajiem bija... laikam 8-onjas... Un taa atcereejos sho vieglo cs.gign.lv un palika man atminjaa 4.gif

aaa , atceros ka visu laiku uz gign servera prakstiski speeleeja fy_iceworld 4.gif

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

es kad uz klubu gaaju vel un tur bija kuul ka ljoooti biezhi speeleeja HE mapi tad mees tur ar draugiem speeleejaam un reecaam ( tad vel nebija taa ka visi ma4ii tik ar weaponiem cauri)

Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju uz daudziem serveriem, kur bija brīvs. Čekoju slotus ar csmonitor (tā laikam sauca) un konektējos tiem serveriem, kas brīvi. A info par serveriem es ņēmu no dc++, ielādējot tās programmas serveru failu no citiem ļaužiem.

Karoče gign man patika, un tā arī palika vienīgā vieta, kur spēlēju.

Link to comment
Share on other sites

lol, w0rmam dariit nebija ko un shis uzbiidiija taadu padariishanu kas saakumaa lagoja un havoja 12 cilveekus thumbsup.gif

it kaa taadam ,kas pirmo reizi muuzhaa speelee cs tas inetereseetu cool2.gif hmm,bet no kurienes es uzzinaaju ? kaut kaa neatceros sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...