Jump to content
GIGN Forum

The Domino : Trailer


Domino
 Share

Recommended Posts

The Domino : Trailer

Spele: UT2k4

Svars :29mb

Sis ir tikai traileris un pec uztaisisanas redzeju kljudas tapec nepiesienaties

Pilnais movie COMING SOON

2 dienas tikai speleju UT tas ir vel kapec nelecaties (protams ka tiko vinsh bija iznacis tad speleju ka traks bet tagat nesmu spelejis kkur 2gadus

a SCREENI

Sakums

Vidus

Beigas

Link to comment
Share on other sites

vispar es saku muvijus likt :)

btw tos meslus piefikseju ka bija viss gatavs

ai ta pie kajas kas kuram patik kuram var jau kritizet un gudri ***st bet pashi neko nejeedz

vislielakais foruma no tiem ir yu_hi_oh reku kandidats uz sudrabu

Link to comment
Share on other sites

psc

Tiešām krīt uz nerviem, šitā debīlā paraža taisīt tralierus, pat neapzinoties, kas tas ir! Gramatika dziļi ownoja! Grūti spriest par fragiem(ja tos tā sauc šajā gadījumā), jo spēli esmu spēlējis vienu reizi pirms 4 gadiem(ja tikai viņa tik ilgi vispār pastāv, ja ne, tad spēlēju kaut ko citu ^^ )! Montāža patika, soundtracks iederējās! anyway 6/10 - vienmēr var labāk! :)

pee. es. Esmu bronzas ieguvējs?

Link to comment
Share on other sites

allstar buus kad tas ***** BaRbArIaN beigs 4akareties un atveles paris min muvijam jo tur dazi bagi jaizlabo

1-UT muvijos un UT spelejot nekadus smirdigus stobrus nevajag nesmu redzejis kad kads vinjus izmantotu jo trauce vinji

2-grafons patiesiba sudiigd vismaz kad es uz cs taisu vnk UT2k4 pasham ir labs grafiks bet vinsh neprasa labu pc

Link to comment
Share on other sites

Negribu redzēt pat pilno versiju;

1. iegādājies kompīti, kas spēj pavilkt Ut2k4,

2. grafika drausmīga,

3. angļu valoda .... macamies kursu no jauna, ne ? :)

iesaku tikai vienu, neķeries klāt Ut filmiņu veidošanai, vai ari ilgak pacenties pie trailerīša, lai acīm bauda būtu.

Link to comment
Share on other sites

1. iegādājies kompīti, kas spēj pavilkt Ut2k4,

2. grafika drausmīga,

3. angļu valoda .... macamies kursu no jauna, ne ? :)

iesaku tikai vienu, neķeries klāt Ut filmiņu veidošanai, vai ari ilgak pacenties pie trailerīša, lai acīm bauda būtu.

Graf normals , un saubos ka 1gb ram un 2.6GHz butu swaks pc :superlol: taka netelo te dikti gudro jo no tavas puses pat tadu grafiku nesmu redzeejis :evilmad:

Un neviens nemaz tew netaisas dot skatities pilno versiju XD

wtf ?! Posts: 1

Joined: 3-September 06

Laikam beidzot paaugies lidz 1. klasei un raxtit iemacijies w4ck0

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

ehh, bezjeedziigi apvainojumi... chaliit, nu kaapeec tu te vispaar kaut ko liec, ja nespeej paciest kritiku? nu ok, cilveekam nepatiik, kaapeec uzreiz ir jaasaak kaut ko ljechiit? par kompi vinjsh pateica pilniigi pareizi - tur filminjaa lago no sirds un skatiities nav iipashi baudaami. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: taka netelo te dikti gudro jo no tavas puses pat tadu grafiku nesmu redzeejis :evilmad:

Un neviens nemaz tew netaisas dot skatities pilno versiju XD

wtf ?! Posts: 1

Joined: 3-September 06

Laikam beidzot paaugies lidz 1. klasei un raxtit iemacijies w4ck0

Nē, netaisos te īpaši spamot, apskatot topikus un kas te tiek rakstīts. Man arī īsti nav ko piebilst, bet ja tev tik ļoti patik savas nekam nederīgas atbildes piemest klāt, vai nokomentēt lieki kāda tekstu - lūdzu.

+ Cik atceros UT2k4 spēlējot grafons bija daudz pievilcīgāks. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...