Jump to content
GIGN Forum

Upgrade Me


Recommended Posts

tatad saku sajust LIELU vajadzibu pec tadas lietas ka gag, jo cik tadu gadijumu ka nemak cilveki paturet muti, vienkarshi piekaka visu kontras chatu + vel daudzi ir uzbrauceji (man kkur ir sakopeti teksti ar tiem gudriishiem) nu parsvara domine shitadi : eu tu zini ka es tra tra tra ( 100 variacijas) tavu mati.. nu tiesham kaitinoshi.

un xsay 's tapec ka redz ir 100 aksti kas nezin kas ir missija un kad noslayo vinjus tad ir apvainotas sejas.. par ko gan taa...

reiz pat samurayonkuli biju redzejis izsakamies ka shitam jabut admina defaultaja saanu kabatinja :)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

a tu ko, shobriid ar taadiem, kas maates kjengaa, neko nedari? tas jau nav tas pats, kas pateikt "eu tu paider, tu mani noshaavi, stulbais". slay pakete tach tev ir, ne?

atziishos, ka man ir aizdoma, ka ja visiem adminiem saaks pa labi pa kreisi daaljaat gagus, tad tikko kaa kaads nepiekritiis, tiks nogagots. un tas nav forshi, veel aizmirstaas nonjemt un tad vispaar nepatiikami. a vot slays shitados briizhos ir forsh, jo paraada kaads ir cilveeks - vai nu sapratiis, ka parkapis liniju un atvainosies, vai arii turpinas vel specigak - un tad jau jabliezh pa xb :)

Link to comment
Share on other sites

atziishos, ka man ir aizdoma, ka ja visiem adminiem saaks pa labi pa kreisi daaljaat gagus, tad tikko kaa kaads nepiekritiis, tiks nogagots. un tas nav forshi, veel aizmirstaas nonjemt un tad vispaar nepatiikami. a vot slays shitados briizhos ir forsh, jo paraada kaads ir cilveeks - vai nu sapratiis, ka parkapis liniju un atvainosies, vai arii turpinas vel specigak - un tad jau jabliezh pa xb :)

interesanta loģika :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

lol, tev taisnība :) bet nu ko lai saka, tā es tiešām daru un tā man liekas pareizi. sanāk nedaudz pidiņus paprovocēt bet nu ko... :rolleyes: pie tam tas xb jau tieši ir tāds ilgāka termiņa ieguldījums - cilvēks kādu nedēļu vai cik nu tur, atkarīgs no mutes palaišanas, pavazājas pa nūbiku serveriem un tad jau ir sapratis, kāpēc tika izsviests no šejienes un labojies nāk atpakaļ... nu, vismaz būtu jauki, ja tā vienmēr būtu :)

Link to comment
Share on other sites

mjaa pec xb tiesham reizem man pasham prasas. Kad vairs nevar aizvert rikli ar xg un xnick , tad taa vien reizem prasitos pec neliela atvalinajuma pieshkjirshanas. Bet slayot nu nezinu, tad uzreiz ir visadas cilvek tiesibas un uzreiz seko bez maz vai posts foruma par to , ka nabadzinsh ir noslayots. -_-

Link to comment
Share on other sites

nu es esmu darijis ka edd's tiesham esmu slayojis bet tapec gan lai viens cilveks kas pa MIC izpauzh sau dziedashanas talantu trauce spelet tiimam.

nu par mates kjengashanu bija vienreiz x rock bet apturams nebija.. saka lekties velvairak. ..

nu nedomaju ka slayot ir labak ka vienkarshi iebazt zekji uz 5 minutem !

Link to comment
Share on other sites

nezin kāpēc, bet man liekas, ka tu arī esi viens no tiem mikrafonā dziedātājiem un pašam bieži vajag gag. bieži šeit nerakstu, bet gribēju lūgt nedot šim kadram gag, jo tieši tā varētu notikt, kā teica EDD's. jau tagad ir situācijas, ka pilnīgi neparko gago.

Link to comment
Share on other sites

Kaut gan nevaru rekomendeet par shiim tiesiibas, jo man taadas nav.. bet es isteikshu savu viedokli, gags ir tieshaam vaidziigs, vel nesen sajutu peec taam diezgan lielu vaidziibu ,ka 2 dzheki vnk mikrafonaa dzied un visi admini kam ir gags, vnk nereaagjee uz komandu LUUDZU NOGAGOT(jo atrodas preteejaa komandaa un nezin par ko likt gagu).. kaadas 15x naacaas dzhekus nosleojot, lai vnk nedziedaatu mikrafonaa.. Gordons ik pa briidim uzlika gagu, bet recconnectojaas un turpinaaja taalaak.. Pagaaja apm 20min kameer dzheki noraava banu no Gordona - peec ljoti skaljiem CT blaajvieniem par gag or ban.. jo slays rockets paliidzeeja tikai briizhos kad esi dziivs..

diviits un mikrafonaa dziedaataajs... komon.. varbuut vinjs runaa par mikrafonu, bet vinjs tomeer lielaako tiesu runaa par teemu - kaa labaak uzlikt c4, kur kaads ir utt.. Domaaju lielaakai tiesai adminu vaidzeetu likt xg, bet tas jau tikai mans viedoklis un lielaakai daljai tas ir pie kaajas...

P.S. diviit veelu veiksmi uz xg ieguushanu

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz mikrofona padarīšanu - 90% gadījumā gignā spēlējot jāliek ir voice_enable 0, jo reti kurš jēdz izmantot mikrofonu. Tāpēc man ne silts ne auksts vai kāds pēc tam pa mikrofonu dzied vai ko dara.

Kas attiecas uz dyversantu, tad cik esmu ar feiknikiem ar viņu kopā spēlējis, tad man neliekas, ka viņš to xg mācēs izmantot.

Link to comment
Share on other sites

:) voice_enable 0 veshj poleznaja, gagom v nekotorih slucijah ne obaitisj, delajut retry i vseravno prodalzhajut, rugatjsa, obzivatsja i t.d v takom sluchaje poleznaja komanda xnick :khehehe: posle cego ego vikinet i poka on zaidjot v sledushij raz, nacnjot zadumivatsja pered tem kak rugatsja ili cto libo govoritj..
Link to comment
Share on other sites

varbuut es kljuudos, bet man skjiet, ka tik cik esmu gignaa licis voice_enable 0, esmu saskaaries ar to, ka taa komanda paklusina un mazliet kropljo skanju..

preciizi neatceros, jo to nochekoju jau kaadu laiku atpakalj, bet kkas taads bija..

Link to comment
Share on other sites

slejo :thumbsup: protams peec ieprieksheja bridinajuma. un taa uz katru nopietno izrunaashanos bez nopietna iemesla (vienmer ir verts uzzinat, kapec kads lamajas). agrak vai veelaak pats aiztiisies, bet ja bus sudziba forumaa, tad tu visu buusi dariijis godiigi un jauki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

очень хорошо, что за ругань можно slay'ить :) спс EDD за полезную информацию :thumbsup:

П.С. хотя GAG намного удобней и полезней ...

Edited by bot1k
Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu, kāpēc neiedot normālam cilvēkam komandas, kas palīdz viņam adminēt. Kāds tolks no visādiem blakus paņēmieniem, ja var vienkārši iedot prasīto, lai cilvēks strādā, kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

bet tas nekada jega neatrisina problemu.. trauce ari parejiem, un ja teiksim kkads pr0 sak stastit uber taktiku pa mic? tad sanak ka viena klauna delj visiem ir jaadisablee MIc funkcija? :evilmad:

nejau man tas gag vajadzigs bet VISIEM ( ar lielajiem burito) lai varetu normali spelet

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...