Jump to content
GIGN Forum

Fy_proteam_pool_3v


Recommended Posts

Nekas orģināls, to dēli pa vidu, kas laikam ir domāts kā tilts :muahaha: uztaisi smukāku izmantojot tādu sarežģītu XD opciju kā Rotation, lai izskatās realistiskāk. stikli manliekas ir pārāk stingri apakšējā daļā vidējo stiklu tumšajā pusē ar 3 awp lodēm tik sašāvu. Kapē vienā pusē tumš otrā gaišs varēji uztaisīt slēdžus, lai varētu mainīt apgaismojumu no abām pusēm. Viss vienādā textūrā ūdens :blink: kad ielecu tajā iekšā tas pazūd nekādu grafisku izskatu maiņa tākā pa tukšu gaisu peldētu. Lampas ar varēji uztaisīt nevis salikt pāris Light stūros un tad iznākumā izskatās diži nereālistiski!

Mape 3/10

Link to comment
Share on other sites

NEPATIKA:

1. Tas baltas flizes biki par lielu

2. Logus vareji kaut cik lidzigakus LOGIEM uztaisit

3. Mape parak maza vareji attalumu palielinat starp tam majam

4. Ta grizak izskatas pec AIM mapes jo FY mape parasti ir ari mac10 tmp m3 un vel citi mazie stroki

5. Tiltu to4 vareji biki labak uztaisit

6. Starp maju un baseinu vareji atstat kadu celinu pa vidu lai uz ta var izkapt jo pagaidam labak nelekt jo dzivs ara netiksi

7. Kapec baseina dibena ir kaut kads izcilnis uz kura ir AWP lai gan 2. stava awp jau ir un tas izcilnis galigi neder

8. Vareji biki dasnak ar texturam :D

Tas taka butu viss no ta kas man nepatika

PATIKA:

1. Udens jo man liekas ka tiesi tads ka vajag JO tas tak ir BASEINS un baseinos udens parasti ir tads gaiss nevis jabut vinam tumsakam taka upes udenim :D

Sis butu viss

Es nemaz nezinu cik es varetu likt :D ja liktu tad butu loti zemi :D

Edited by Dark13
Link to comment
Share on other sites

Ja tu redzeetu ko es kaadreiz rakstiiju...

Visiem aizveeras XD :fsckinsad:

Tapec es paargaaju uz vienkaarshaaku metodi - neskatiities siikumus - veerteet mapi +2 balles XD... Pirmstam es shai mapei buutu ielicis 1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...