Jump to content
GIGN Forum

Medībās


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D man bračka iegāja ar kaimiņieni cūku aplokā (abiem kkur 12-13 gadi) - 3 cūkas bija

Viņas riņķī nostājās un uzskrēja virsū XD

Ja pareizi atceros, tad viņas tip iespieda viņus pa vidu no visiem sāniem. Pēc tam bračka un kaimiņiene izgāja ārā... :D RofL

EDITED: a cik m ir pats tuvākais no kura esi nošāvis kādu cūku?

Edited by _Yu-Gi-Oh__
Link to comment
Share on other sites

āpēc tā viena tika sodīta|

____________________

4iti = ban ] XD

sitam jau nezinu cik jaunas ir nav biki pa mazu lai sautu ?

visp jau medisanas sezona jau laikam beigusies

btw skill :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

____________________

4iti = ban ] XD

sitam jau nezinu cik jaunas ir nav biki pa mazu lai sautu ?

visp jau medisanas sezona jau laikam beigusies

btw skill :thumbsup:

īstenībā tikai tagad sākusies... :thumbsup:

tuvākais bija 15m

Link to comment
Share on other sites

:D

Latvijaa ir mazliet vairaak kaa 50000 mezhacuukas. Viss jau buutu labi, ja vinjas neietu rushinaaties pa cilveeku kartupelju laukiem.

Ja mezhacuuku skaits ir paaraak liels, tad arii nodariitaa skaade ir liela, tieshi taapeec mezhacuukas ir jaaierobezho un "jaatur grozhos"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Shaavi ar lodi vai renkiem? Ja renkiem, tad kureejiem? Ja shaavi ar lodi, tad pat no 60 metriem peernajam ir jaakriit uzreiz, ja nu vieniigi tie bija tikai nervi, kgan neizskatiijaas!

:D Mans vecais vispaar ekstreemists (reizeem dziivnieku mociitaajs :evilmad:) - attaalums 100 m, bet ber ar renkiem un kriit, gadaas, ka ne uz vietas, bet peec traapiijuma kaadus metrus 50 paskrien!

Cuukas visp nenormaali izturiigi dziivnieki! 1x bija taa, ka ber no 40 m (ar renkiem) pa taadu ritiigu kuili, nosit zemee, kameer kaapj no trepes nost, tikmeer shis augshaa un mezhaa prom!

Link to comment
Share on other sites

man ir sava pieredze :) vienreiz mēs ar senci bijām medibās ar mūsu suni manā tajā avatar bildē jaunais suns vecā dēls sencis ielika kuilim tas tur nokrita un izlikās miris mans vecais suns pieskrēja klāt iekoda kajā un kuilis viņam uzrāva vēderu pirms šāvām kuilim nošavām suni lai nemokas... :( tagad mēs dazhreiz ziemā uz vilkiem ejam. bet rudenī ja nemaldos RETI pilēs un akd medību sezona tad stirnas/buki!

Edited by Legend~DoGG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...