Jump to content
GIGN Forum

Heroes 5


ModeratO
 Share

Recommended Posts

4iiti dazreiz labi heroes 5 2 dalas viena kaut kada ar mamutiem a otra ar engeliem 4iituus es gribu tikaii tadel ka parskatiit iespejamos speles briesmonus jo es nekadigi nevaru atttistiiit velnu pilii velnu man uzreiz uznak virsu daciks un mani nomerde. :thumbsup: prikoli!

Edit:a un kurs tagad spelee heroes 3 tur nav 3 d ka heroes 5 :superlol:

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Kada sagadisanas , vakar tiesi novilku heroes IV un spele tada laza , vienigi grafiks priece , saku misijas pildiiit.. :D

Heroes III ir labaka stragedijas spele mana spelu praxee , vienigi tur misijas ir nenormali grutas :)

heroes V , nesu spelejis , un domaju tuvakajaa laika novilkt !! :)

Link to comment
Share on other sites

DA 2 heroes kas tu :muuuahaha: Kura laikmeta tu dzivi ka tev patik heroes 2 sudts kau kads!!Man pašam vispar jebali tie heroes 1234 ,bet piektais jau kaut ko mani aizrava vot ta un gravika jebalna laba!! :thumbsup:

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

:muuuahaha: Kura laikmeta tu dzivi ka tev patik heroes 2 sudts kau kads!!Man pašam vispar jebali tie heroes 1234 ,bet piektais jau kaut ko mani aizrava vot ta un gravika jebalna laba!! :thumbsup:

:)

nu kad es viņu spēlēju, es vēl dzīvoju 20. gs un man viņi patika, pārējie īpaši nepatika. nejau grafikā ir tā sāls.

Link to comment
Share on other sites

nu kad es viņu spēlēju, es vēl dzīvoju 20. gs un man viņi patika, pārējie īpaši nepatika. nejau grafikā ir tā sāls.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nu paga heroes 2 tur vispar nebija prikolu ne spelet ne kā.Pie tam heroes 5 ir 2 dalas pam ir ar engeliem! Nu paga paspele vairaak heroes 5 un redzesi iepatiksies :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bombīju tagad piektos un tā kā sākumā nebiju piešāvies tad man bija uzlikta normal difficulty - tagad eju Druīdu kampaņu un uzliku HARD - tā normal ir NENORMĀLI neinteresanta - es pēdējās 10 kartēs pretinieku esmu tik brutāli izvālējis, ka man žēl viņa palika. Pēdējā ūbermahačā es zaudēju tikai 2us otros stiprākos unitus - a pretinieks 4 populācijas padirsa.

vispār inčīgi - ir lietas kas ļoti patīk un ir pāris lietas kas ne pārāk patīk, bet kopumā tāpat pozitīvi. Es tik vēl neesmu iebraucis kas ir jādabū lai dabūtu kruto town portal maģiju - expert summoning magic?

Link to comment
Share on other sites

Dannu man tie 4itii ir tikai vajadzigi lai attistitu velnu pilis pasu stiprako,es viens speleju pret 4 CP pilim un es nevaru nekadigi atttistiities.Man visu laiku pietrukst oglu un naudas. :violent: un pan pasam tas nobesija es speleju tikai uz diffcult :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...