Jump to content
GIGN Forum

Kas Ar Uncroft


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

nu ja tu esi taads daunis, ka neapjeedz, ka te nav runa par speeliiteem, bet gan par naudas zagshanu, tad es tev nevaru paliidzeet

p.s. tieshi taa - greek nav labaaks par kaut kaadu pidinju, kas apzog cilveekus trolejbusos

ne es to esmu darijis... ar to cilveku sen vairs nekontaktejos... + dzive neesmu redzejis... un tas kad vinsh noperk un atdod man tur mani nevar vainot taka chill!

Link to comment
Share on other sites

reāli, pārbaudot jebkura datoru tiktu atrastas nelegālas programmas (protams, ir arī tādi kas visas pērk). Ja par to tiešām sāktu sieties klāt, tad te labs bariņš dabūtu šķirties no pamatīgas summas. Par to projektu ---> labi vien ir ka izjuka. pareizi jau viens te teica par to plagjijaatismu

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Ok, varbūt iebraukšu bik beztēma, bet šodien kkam interesantam uzdūros saistībā ar tām nelegālajām programām un citām lietām ko netā pa velti dabūt var. Runa iet par p2p programām, šeit mazs links - http://blog.torrents.lv/. Izlasot to rakstu nedaudz bail palika, protams ne jau tagad pie katra uz mājām kāds skries un tavu kompi čekos, bet fakts kā tāds, ka kaut kas pret to tiek darīts. Tas vienkārši lika aizdomāties par to visu.

Link to comment
Share on other sites

vakar pa radio dzirdeeju ka DC++ laikam taisiis ciet (vai vismaz meegjinaas). vispar tur veel kauko teica par shitaam lietaam, bet baigi neieklausiijos. par DC++ iipashi neskumshu, jo nelietoju vinju. kaukad gan bija kompii, bet ipashi nepatika

Link to comment
Share on other sites

ne es to esmu darijis... ar to cilveku sen vairs nekontaktejos... + dzive neesmu redzejis... un tas kad vinsh noperk un atdod man tur mani nevar vainot taka chill!

haha, samīzās čība, ept biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

haha, samīzās čība, ept biggrin.gif

samiizi tu jo man ir pajat saproti?

ja ari atbrauks pagalma ieksha netiks...pa to laiku paspeshu izraut cietni un izsviest haha biggrin.gif

Vispar zhel es ari lv trakeros neeju tikai arzemju!

Link to comment
Share on other sites

Cik man par Croft forumu uz šo brīdi ir info, tad varu pateikt ka viņa PC tika konfiscēts uz mēnesi kā minimumu, jo pie viņa atrada VESELU ČUPU AR CD u.tt, bet pats forums vēl gāja labu laiku, kamēr tam beidzās termiņš uz hostinga. JO JA TAS BŪTU SAISTĪBĀ AR FORUMU, TAD ŠAUBOS KA VIŅŠ MIERĪGI IETU.

To ko te daudz tik šķidri dirš, un neko nezin, es apsveicu. CC bija ielikts un nevis kāds no ADM, bet kāds no malas, un ja grib sūdu sataisīt tad kautvai te pat to var izdarīt, savlaicīgi paņem kautkādu ahūno info kas ir sodāma baigi, ieliek te un kamēr viņa vēl te ir paziņo atiecīgajām iestādēm. Un no kura laika un kurš/kā zin ka UnCrosts ir citumā ?

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...
  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...