Jump to content
GIGN Forum

Veelaties ?


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai tad nav po

ka tikai ir ar ko apsegties.. ja veel beibe - vispaar zajebis

iisteniibaa jau taisniiba smile.gif

white-line - nuja. Ir naacies dariit smile.gif Var jau pakjert teltis ja kas.

Ok, uzsaakam rezervaaciju maajinjaas - um, man personiigi po - es atluustu jebkur thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ta tagad nosprauzham 10 juuliju ! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

mosh tomeer 9-o? Kaa nekaa piektdiena.

Ok. Datums buutu apmeeram skaidrs (vismaz kura nedeeljas nogale jau nu 10000% skaidrs).

Tad peec idejas visi vienkaarshi mochii uz turieni. Taalaaku bazaru veelams buutu vest chataa. Hainy sheit vieniigi vareetu pielikt, kaa uz doto vietu nokljuut (gribeeju rakstiit no Riigas, bet te jau citi arii ir)....

taatad, kaa nokljuut. Un kas ar naudaam. (kaadas tur pagatavoshanas iespeejas) (paiku domaaju katrs peerk atsevishkji (nu atsevishkja grupinja cilveeku, neba tur 20 pirks kaut ko), taapat arii ar sho-to dzeramu wink.gif )

+kaadas izklaides... es nez... njemt makshkjeri, futbolbumbu ... vai kaa

MAUCAM XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Par izklaideem jaadomaapashiem, vieniigais es kad sadzershos varbuut saakshu dziedaat, bet tas nu taa!

Ar tikshanu ir taa, ka jums ir jaatiek liidz Kuldiigai un taalaak ar autinjiem vai varbuut kaad marshrutnieks iet ! prom jau tiksim !

Par paiku pashi atbildat un arii tas pac ir ar dzeramo ! wink.gif

Naaks tuvaaks laiks tad jau arii viss tiks noskaidrots !

P.S. Kam ir lielas tumbas prieksh muziiks ? smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Buushu devil.gif Par laiku man pilniigi vienalga,vasaraa esmu briivs

P.S kaa ar ierobezhojumiem ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pat nezinu unsure.gif Tas kaadam gudraakam cilveekam jaaprasa...

Jo, nu, man chota negribas buut atbildiigam par kaadu siiko. Ja shis tur brauc tad lai vinja senchi uznjemas atbildiibu. Ja negrib, tad nav ko laist.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad taisam taadu kaa paarluuku, kas buutu ar mieru tur ierasties un patuseeties (besii jau shis vaards)! cool2.gif

Daatumnz: 9-10 juulija !

Kas veelas tas kontakt mee in mIRC or other way (if you know one) or 4erez Lirelinaators !

Hainy tongue.gif (+2)

Lirels shock1.gif

macho

symbiote

krish

}|{yk (+2 vai 3)

cmdr

Freelancer

Wolfblade ???

Dream

EDD

Champion

Jurko

limp

white-line ??? wink.gif

hUrel-o-matic

vbyuer

Deus-Ex

Surrounder

Ja kaadas izmainjas luudzu zinjojiet ! =]

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

Tev ar savu nepietiek ? tongue.gif Kazanova ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vel zem ? ziimes, nez kas ar skolu, darbu un paareejo shitu.

Un runaajot pa tiem zakkiem es vareetu kaadu paariiti pasist padusee thumbsup.gif , bet ja tas taads tiirs dzeku pasaakums ar nodzershanos, tad jaadomaa par citaam izklaideem, jo tolks no kaadaam 3 vai 4 new_silly.gif , uz kaadiem 20 cool2.gif Ta jau 4ista saaksies daliishana.

+ ja piesakaas kadi 13 gadiigie ? ? ? Ko ar taadiem iesaaksim ? ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu 4alji.. ja domaajat kuldiigas shmaras miileet... varu teikt droshi.. tad jaagaadaa varen daudz shmiga.. jo mums vinjas taadas.... taadas... nu pashi saprotat...

Bet jaa.. tur vei4a nava taa kaa jaapeerkas laiciigi.. un kaa ar laivaam Hainy?

Link to comment
Share on other sites

veel jaaskataas. tas ir dikti taals datums, es nez kas buus ar laikiem, mosh buus jaastraadaa. un vispaar... veel sesija jaanokaarto ermm.gif

agree, tas pats variants !

un runaajot par taam 4ikseem, priekshtam arii ir domaati shitadii pasaakumi, lai uz vinju nenjemtu liidz savu meiteni wink.gif Bet nu skaidris ir viens, ka sievietes vajag, jo cik tad ilgi varees skatiities uz juusu nodzertajaam sejaam rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

man skiet sievieshu attiecibai ir jabut vismaz 1:2 citadi pasakums bus garlaiciigs... man vienkarshi patik acis pamielot uz blondineem, neko vairak jau nevar 4.gif piespriediis man naavessodu... vislabakais kaukadas neitraalas 4ixas atrast, lai pectam nerastos konflikti no serijas "ble ko tu uzmaacies manai draudzenei, etc..." new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...