Jump to content
GIGN Forum

Windows Vista


amnezija
 Share

Recommended Posts

Šis teksts ir domāts tiem, kas kaut ko sajēdz no kompjiem!

Pats to neesmu rakstījis, bet atradu netā ierēcams gabals nu vismaz man tas bija ierēcams gabals!

Tā nu ir sanācis, ka ienācās pirmais dators ar jauno perētājsistēmu Vista. Pirmais iespaids? ?Bļe, čo za nah?? Ilgi meklēju Control Panel`ī Add/Remove programs? Tagad redz tas ir nosaukts moderni - ?Programs and Features?? Ghh? Kāpēc ir jāizdomā jauns velosipēds? Skaņas arī viņam tādas dīvainas? No XP vijoļu skaņām šķiet pāriets uz kaut kādu ksilifonu? smile.gif Vēl nesaprotu, kāds tolks no maza rāmīša ar bildītēm, kuras visu laiku mainās. Varbūt man pasūdīga gaume. Baigais gadžets esot. Nu labi, labi, sīkums. Mēģinam pieslēgties tīklam? Tā, kur ellē, lai ieraksta to IP adresi? )@($)@(#.. O! IPv6 protokols! Neslikti? Tēks? Kāpēc iekš glupais.klab.lv rādās Detočka? Hmm? Skatamies? Nuja! Norton Internet Security! Yeah! Rullējam atkal uz moderno ?Programs and Features? metam to trial sērgu laukā? Tēx.. Liekam Office.. Hmm? Kāpēc Office 2003, nevis Office 2007? Dīvaina cilvēku izvēle? Ja jau čakarē sev dzīvi, tad tak jādara līdz galam! smile.gif

Un kakova huja man tagad neizdodas uzlikt Office servisa paku? Tipa, nepareizi ievadīta web lapas adrese? ghh? Palaižam Windows update, varbūt jāuzliek kāds ielāps šinī sakarā? Oi.. A Vistai izrādās ir cits updates interfeiss? Kruta? Ir pat podziņa ?Agree? kura jānospiež? Dīvaini arī, ka 7. seksporeris vairs nesauc ActiveX aplikācijas vārdos, bet gan dll failos.. Ļooooti perversa gaume?

Huh, nu jau 5 minūtes šis stāsta, ka ?Checking for updates?? Tak nevar būt, ka tā Vista ir tik caurumaina, ka pa šo laiku jau izlaists vesels kartupeļu maiss ar ielāpiem? Vsjo? Eju papīpēt? Cerams, ka pa to laiku būs novilcies McAfee Total Protection 2007. Emm? Ja šito lasa Valdis, tad zini, ka tā būs trial versija, ja? smile.gif

Gana pīpēts? Kas mums te notiek? Nekas nenotiek? Labi, nostartēsim. Mazums tam draņķim nepatīk mana lietišķā pieeja! Gigigi? Labi? Jāpaspēlējas? Kas tur mums ir ar tiem gadžetiem? O.. Var pielikt viskautko? Nu, pieliksim klāt kalendāru un CPU metter`u. Wow, wow, wow! Kāpēc CPU noslogots par 50%? Skatamies task managerī? O! svchost.exe, CPU 50%, RAM 84644 MB? Pisģec? Tas tik ir rīma? Neko nedarot!!! Nez kurš serviss tas ir? Nu labi, nav mana bēda.. Viennozīmīgi es šitādu draņķi sev negribētu? Nu vismaz pagaidām, kamēr man nav vājprātīgi spēcīgs dzelzis? Tuvākajos 3 gados diez vai būs? Ar Dievu Vista?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

un kas tur īpašs vai pārrēcams? sad.gif

izlasīju, man ne patika, ne nepatika.

EDIT: Tātad, tie, kas "kaut ko sajēdz no PC lietām!" ir apveltīti ar īpašu humora izjūtu, kas viņiem liek smieties par šo tekstu, kurā humors ir zem viduvējības atzīmes. Microsoft noliekoši teksti man vairs nešķiet pārāk smiekīgi. Visiem tāpat skaidrs, ka no jauna MS produkta nekas labs nav gaidāms.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

un kas tur īpašs vai pārrēcams? sad.gif

izlasīju, man ne patika, ne nepatika.

Nu kā jau teicu tas teksts ir domāts tiem, kas kaut ko sajēdz no PC lietām!

Pats aizvakar uz portatīvā uzinstalēju un saku pa visiem 100% šītā vista ir līdz galam neizcepta pilnīgi jēla bagu ''desmitu tūkstošiem'' un tas Add/Remove XD.gif labs jauns nosaukums tā pat kā zuperīgie apdeiti! XD.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Vista slow my pc down. Atinstaleeju 5ajaa dienaa ^^

P.S. my system: @OCN

Tape nevajag kko izdomaat, ok? Uz XP iet vairaaki SourceDS, liidz pat 4, un HL2DM vai CS parubiit varu. Vista gan nevaru bez bremzeeshanas 3 SourceDS palaist (vairaak par CS1.6 nedomaaju ka vareetu paspeeleet). Nu kad man buus Intel Penryn procesors, ar 8 kodoliem, 2 vai 4 GB DDR3 RAM, loti iespeejams, ka izmantoshu Vistu.

FrontPage 2003 neiet uz Vista, vismaz PAREIZI ne.

Rakstinsh labs, bet Windows Vista iebaazh RAMaa tev visbiezhaak lietotaas lietas, (piem. nepiecieshamo prieksh CS1.6 ja tu vinu biezhi speelee) taadejaadi ielaade var buut aatraaka.

Pec cik gadiem domajat pariet uz Vista? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Vista slow my pc down. Atinstaleeju 5ajaa dienaa ^^

P.S. my system: @OCN

Tape nevajag kko izdomaat, ok? Uz XP iet vairaaki SourceDS, liidz pat 4, un HL2DM vai CS parubiit varu. Vista gan nevaru bez bremzeeshanas 3 SourceDS palaist (vairaak par CS1.6 nedomaaju ka vareetu paspeeleet). Nu kad man buus Intel Penryn procesors, ar 8 kodoliem, 2 vai 4 GB DDR3 RAM, loti iespeejams, ka izmantoshu Vistu.

FrontPage 2003 neiet uz Vista, vismaz PAREIZI ne.

Rakstinsh labs, bet Windows Vista iebaazh RAMaa tev visbiezhaak lietotaas lietas, (piem. nepiecieshamo prieksh CS1.6 ja tu vinu biezhi speelee) taadejaadi ielaade var buut aatraaka.

Pec cik gadiem domajat pariet uz Vista? laugh.gif

Tad tā o/s paliks daudz maz normāla/aizlāpīta un sašūta!! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka shis ir domaats , taadiem kas neko nesajeedz no kompjiem. Vista ir labaakais ko microsoft vispaar liidz shim ir izdevis un vispaar tas raksts ir totaali stulbs, tur nebija par 1 normaals arguments, kursh paraadiitu kaadu probleemu vistaa, tikai tas ka vinju neapmierina kautkaadi jaunumi, bet es domaaju ka buutu stulbi izlaist windows vista kur nekas jauns un savaadaaks nebuutu saliidzinoshi ieprieksheejaam versijaa. shis topiks --> smiliez.de_2477.gif ( un protams arii autors)

Link to comment
Share on other sites

tā problēma par svcost.exe man ar ir... tik nerij kkadus tur 8121blablabla Mb.

Ā, man ir expijs. Šitā texta autoram, manuprāt, nepārāk izdevies joks (šis texts) sanāca unsure.gif

edit: ā, orc tas par to labāko štelli, kāda maikrosoftam bijusi: vai tad tas nav normāli, ka laiks iet un os arī kļūst labākas? smile.gif

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...