Jump to content
GIGN Forum

kaads noteikti zinaas


RefleXx
 Share

Recommended Posts

tipa kaada bija programma ar kuru tiek samazinaats cpu usage. tad kad ieeju cs un rukaaju man cpu usage ir 100 un 99 smile.gif tad ilgi rukaajot man kompis riktiigi smuki sasilst un vienaa mirklii izsleedzaas jo ir uzlikts ka pie 75* C vinsh taa dara. nu jaa.. taatad proga ir.. ?

Link to comment
Share on other sites

iegaadaajies normaalu kuuleru vai radiaatoru smile.gif meedz paliidzeet

Link to comment
Share on other sites

tipa kaada bija programma ar kuru tiek samazinaats cpu usage. tad kad ieeju cs un rukaaju man cpu usage ir 100 un 99 smile.gif tad ilgi rukaajot man kompis riktiigi smuki sasilst un vienaa mirklii izsleedzaas jo ir uzlikts ka pie 75* C vinsh taa dara. nu jaa.. taatad proga ir.. ?

Man kompis strada ar minimalu atdevi kadi 15-20 % tikkai...Vel pie tam klausoties winamp un rukajot CS...K-kas tev tur jocigs notiekas ar to kompi...Mosh pargruzits vai vienlaivigi strada daudzas progas?

Shuabos ka P4 vajadzetu tik daudz pateret....

nez nez..... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Mosh viirus ? Manam friendam arii bija shitaads , nereaali gruzijaas kompis , straadaaja uz 100% usage , atnaaca pie manis ar cieto , izskaneeju , un atrada diezgan daudz viirusu , peec tam man ieintereseeja ko ti viirusi iisti dara , lielaakaa dalja bija lai sabojaatu aizsardziibu , bet viens bija taads , kursh paleelina sisteemas darbiibu , kas izraisot CPU paarslodzi unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

vinjam ir otrais vai treshais topiks par probleemaam, un nevajag njirgaaties, ja kaadam neveicas, jo kompis vinjam ir labs, bet softs un haards neiet kopaa zaban.gif

btw varbuut tev antiviirus vislaik straadaa? iecheko task menedzherii, kursh process tas ir, kas njem to CPU un pasaki te.

Link to comment
Share on other sites

tieshi cs. tb hl.exe. un vinsh njem 100 tikaj tad kad es vinju speeleeju. tad kad piemeeram man vinjaa itkaa ir ieiets, bet minimaizots, lai piemeeram apstiitos mIRC, tad cpu usage man ir 0.. labi 2.. baigi jautri un interesanti:) un man ir 2 kuuleri. jo jau pirms tam bija joks ka kompis paaraak sakarsa.. 2.4ghz kaa nekaa laikam nepietika ar vienu kuuleri.

P.S. wh1tejohn: Forumaa taksh raxtiits Problemas & risinajumi. Nesaprotu tavu neapmierinaatiibu. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu viena fishka, ko varetu megjinaat, ir nomainiit process priority ieksh task menedzhera. s|mply cl|ck t3h r|ght m0u53 butt0n and wuala! izveelies mazaaku priority un gan jau njems mazaak CPU. vareetu buut, ka tev ir uzlikts realtime priority un tapeec njem max. ja nepaliidz, vari man paprasiit progu hare, kuraa var mainiit cik daudz cpu dod aktiivajam procesam un cik backgraund progaam (mirc, dc, jenna_jameson_xxx utt)

XD un m@y teh p0wah b3 with j00 !

Link to comment
Share on other sites

mosh viirusi tiesaam bet vai firewall tev ir ?

man bija ka kompis arii uz 100% visulaiku gaaja un 3 min veera folderi valjaa nerunaajot par progaam vai pat speeleem

es windows paarinstaleeju uzliku firewall un tad tikai pierubiju i-netu un firewall raadija ka kautkaads shits meegina kompim tikt klaat es un visu laiku leca tas logs aaraa tad uzliku lai auto blokjee to adresi un tagad man miers ir un nekas netraucee...

mosh tev kautkas liidziigs ?

+ bija taa ka antiviirusu nevareeja ierubiit -- kaa iesleedza peec paaris sek pazuda un viss... zaban.gif

firewall vienmeer vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu vai kuuleris un radiaators 4 pentiumam vareetu buut taa vaajaakaa puse biggrin.gif Un radiators un kuuleris arii CPU usage % diez vai uzlabo dry.gif

Droshi vien ir viirusinjsh! Bet, nu ja uyinators saka, ka viirusu var dabuut aaraa ar kuuleri vai radiaatoru- var jau buut wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mosh viirusi tiesaam bet vai firewall tev ir ?

man bija ka kompis arii uz 100% visulaiku gaaja un 3 min veera folderi valjaa nerunaajot par progaam vai pat speeleem

es windows paarinstaleeju uzliku firewall un tad tikai pierubiju i-netu un firewall raadija ka kautkaads shits meegina kompim tikt klaat es un visu laiku leca tas logs aaraa tad uzliku lai auto blokjee to adresi un tagad man miers ir un nekas netraucee...

mosh tev kautkas liidziigs ?

+ bija taa ka antiviirusu nevareeja ierubiit -- kaa iesleedza peec paaris sek pazuda un viss... zaban.gif

firewall vienmeer vajadziigs

runa iet konkreeti par hl.exe

P.S. Es domaaju, ka tu taapat te nepaliidzeetu, kaut arii cik taa probleema buutu liela... 4.gif

Link to comment
Share on other sites

hm nu huj vinj zin bet esi iemegjinajis ad-aware? tas suudinjsh atrod diezgan daudzas lietinjas kas bremzee kompi ( Vismaz man ) ir arii sanacis ta ka pekshnji cs kaut kaa pakaaraas un taskmanagerii uzradas 100% tad viss notiekas pavisam leeni.. un leena tempaa uzsleedzu to hl.exe ( end task ) laikam ta eng bija nez

Link to comment
Share on other sites

patiesiba ir taada ka jebkura speele izmanto maksimali iespejamo takts frekvenci no CPU lai dabutu araa pec iespejas vairak fps... konkretajaa gadijumaa hl.exe... samazinat cpu usage nezinu kaa, jo valves hl engine smird... jebkuraa gadijumaa, to ka dators izsledzas var nomainit biosaa, bet no otras puses, p4 nebuutu jauzkarts lidz 75 graadiem... tik karsc paliek tikai amd akmenis...

ak jaa un nospiezhot alt-tab un paskatoties procesu listaa var redzet cpu usage kad speele ir nopauzeeta... tapec ari raada 10-20% usage...

lai redzetu patieso cpu usage, jaatver procesu lists, jauzbida uz augshejo kreiso stuuri, jauzliek always on top un tad alt-tab atpakaj uz CS... un ko mees redzam? cpu stabili tiek izmantots uz 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

:) tad ilgi rukaajot man kompis riktiigi smuki sasilst un vienaa mirklii izsleedzaas jo ir uzlikts ka pie 75* C vinsh taa dara. nu jaa.. taatad proga ir.. ?

nu progu nevajag... vnk biosā var uzlikt mazāku frekvenci un procis tā nekarsīs... to tā saucamo usage nevar ar progām samazinat... to var izdarīt visu lieko noņemot no startup, karoč jāiztīra kompis no visa liekā kas apēd velti resursus!

Es jau tikai tāds amatieris, tapēc īpaši mani nekritizējiet! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...