Jump to content
GIGN Forum

Pareizi Mamma Teica - Bija Jamacas!


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Saakas offtopiks...

Lai kaa ari butu ar to iebiedesanu , bet 4trus jau atskaitija pa to vien ka bija paris nesekmigas (n/v) un daudz (daudz) bastotu stundinu!! rtfm.gifrtfm.gif

Jacer atrak un normalaak pabeigt vissmaz so gadu snack.gif104.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šodien aizeju uz skolu pie učenes, učene pasaka, ka šomēnes man nobastoto stundu rekords... 44 pa aprīli.

Protams man mute vaļā un visu dienu domāju smiliez.de_1343.gif kur tik daudz (mājās nositīs), tad sāku domāt, ka tieši zem manis žurnālā viena meitene, kura diezgan bieži nav skolā, tādēļ iespējams viņas n ir iedoti man sad.gif

šodien vakarā iešu pie drauga māsas lai raksta zīmes tongue.gif vismaz par 3 dienām (neesmu tik stulbs, lai muterei prastītu), tātād parēķinam

44 - apmēram 22 = 22 - man liekas, ka tik untā pa daudz, bet ko lai dara... new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

zinu! bet es man liekas, pat 20 dienas neesmu bastojies...

varbūt vajadzēs saņemties un muterei pateikt lai uzzraksta zīmes..

p.s muteres attieksme poh, bet sencis unsure.gif

Bus labi vinji tač sapratiis ko vinji savos laikos nav darijushi ai ai smile.gif

Paludz mammai lai nesaka wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es jau tagad zinu, kad pateikšu cik nobastotas mutere sāks bļaut "Māri, kas tu bastoji stundas?" tad sencis izdzirdēs un fiksi ar piesaistīties..

Sāks prasīt ko dariju, kur biju... Sencis būs dusmīgs pat par 10 bastotajām.. biggrin.gif

biggrin.gif EDITED: teikšu, ka man 20 nobastotas

Edited by _Yu-Gi-Oh__
Link to comment
Share on other sites

es jau tagad zinu, kad pateikšu cik nobastotas mutere sāks bļaut "Māri, kas tu bastoji stundas?" tad sencis izdzirdēs un fiksi ar piesaistīties..

Sāks prasīt ko dariju, kur biju... Sencis būs dusmīgs pat par 10 bastotajām.. biggrin.gif

biggrin.gif EDITED: teikšu, ka man 20 nobastotas

Un prasīsi, lai tev zīmi raksta uz nedēļu? Tas pats - pateikt, ka tev trūkst 10 santīmu, bet prasīt 20.

Link to comment
Share on other sites

Par to biedēšanu - manā klasē matemātika skolotāja jau 6. vai 7. klasē bļāva uz mums par to kā mēs eksāmenus noliksim.

P.S Vakar bij tā ieskaite sportā ( rakstiskā daļa ) es paskatījos un nodomāju, WTF!?!, kkas tik viegls ka vnk psc..

Link to comment
Share on other sites

Par to biedēšanu - manā klasē matemātika skolotāja jau 6. vai 7. klasē bļāva uz mums par to kā mēs eksāmenus noliksim.

P.S Vakar bij tā ieskaite sportā ( rakstiskā daļa ) es paskatījos un nodomāju, WTF!?!, kkas tik viegls ka vnk psc..

nu lol, tas bija elementāri. nu ok, neko ļoti grūtāku es arī nebiju gaidījis. vispār iespriekšējā vakarā izlasīju to grāmateli, ko mums iedeva un uzrakstīju to ieskaiti 10 minūšu laikā + vēl visu itkā zināju.

Link to comment
Share on other sites

Sporta ieskaitē nezināju tikai 1jautājumu(handbola spēles ilgums) parējos jautājumos viss atbildēts 100% pareizi - bet atzīme tikai 7 jo nebiju kārtojis 1600m (plauša netur)&mest bumbiņu(1dienu iepriekš salauzu roku lol )

Jautājums: Kuros datumos jums ir Latviešu valodas eksāmenam rakstiskā daļa?

Link to comment
Share on other sites

Sporta ieskaitē nezināju tikai 1jautājumu(handbola spēles ilgums) parējos jautājumos viss atbildēts 100% pareizi - bet atzīme tikai 7 jo nebiju kārtojis 1600m (plauša netur)&mest bumbiņu(1dienu iepriekš salauzu roku lol )

Jautājums: Kuros datumos jums ir Latviešu valodas eksāmenam rakstiskā daļa?

3dien!

Link to comment
Share on other sites

Sporta ieskaitē nezināju tikai 1jautājumu(handbola spēles ilgums) parējos jautājumos viss atbildēts 100% pareizi - bet atzīme tikai 7 jo nebiju kārtojis 1600m (plauša netur)&mest bumbiņu(1dienu iepriekš salauzu roku lol )

Jautājums: Kuros datumos jums ir Latviešu valodas eksāmenam rakstiskā daļa?

laugh.giflaugh.giflaugh.gif Nu tu esi malacis i kā tu tā salauzi?? evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arī garšo zapte ar maizi.

btw Sporta eksis esot bijis 5-10 min. darbs... ?

Tāpat 6. klasē teica skolotāji - JAMĀCĀS!!! IBIM būs valsts ieskaites (tā laikam teica - bet aizgāju, un bija verij īzī)

Edited by Thesnake
Link to comment
Share on other sites

Bļa, es atceros. Tjipa čalis mācījās tā uz 6niekiem matemātikā, a kad rakstījām izmēģinājuma darbu - šim 8% pareizi 4.gif

Učenīte saprata, ka kaut kas nav tā kā vajag un baigo škandāli uztaisīja, atklājās, ka viņš tur kaut kā baigi čītoja ar tiem KD, bet laikam viņa senči tai arī samaksāja un beigu beigās arī drošības dēļ atpirka no eksāmeniem smile.gif

gludeklis? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

3 nesekmīgās un tevi pielaiž pie eksāmeniem, bet atliek eksāmenā kaut vienā dabūt nesekmīgu un varēsi atkārtot eksāmenus nākamgad. Īsāk sakot savāc eksāmenos un gadā kopā vairāk par 3 nesekmīgām un čau.

Nebij ta ka 1 vareja but nesekmiigs ? 0_o

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...