Jump to content
GIGN Forum

Kimijas Majasdarbs!


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Kr4 kimija nesaprotu so temu, tapec kads nevaretu man palidzet busu pateicigs, tatad pirmais uzdevums:

Reakciju vienadojumi:

Ieliec Koeficientus:

Li + Cl2 -> LiCl

Tc + O2 -> Tc2O7

2Uzd.:

Sastadit radusas oksida formulu un ieliec koeficientus:

K + O2 -> ??

Tl + O2 -> ??

Visur kur ir ciparini tie ir mazini pasa apaksa formulai!!

Palidziet, ja kads zin ka reikinat vinus, jo loti vajag!!

Link to comment
Share on other sites

2Li + Cl2 -> 2LiCl

4Tc + 7O2 -> 2Tc2O7

4K + O2 -> 2K2O

4Tl + 3O2 -> 2Tl2O3

Es gan stipri šaubos vai šādas reakcijas ir 'iespējamas', bet nu ..

Katrā ziņā silti iesaku šito iemācīties - vajadzēs ļoti un daudz.

vinči - emo anglis vienmēr saka taisnību. wink.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Eu nu dzekinj tas ir viegli!!!

Palasi gramata vai aizej pie skolotajas uz konsultaciju tur tu visu sapratiisi 100%

Man kjimijas uchene visu perfekti izskaidro wink.gif

Ta taalu netiksi ja visu laiku gribesi lai palidz!

Link to comment
Share on other sites

emo anglis saka taisnību wink.gif

aizej uz konsultācijām, jo šī štelle (koeficienti) ķīmijā būs jāmāk lietot visās nākamajās tēmās

btw: nekur neesmu redzējis ka skolas piemēros izmanto tādas advancētas vielas kā Tc un Tl, pat olimpiādēs tādas nav bijušas. Bet nekas, lietas būtību tas nemaina Juice!

Link to comment
Share on other sites

emo anglis saka taisnību wink.gif

aizej uz konsultācijām, jo šī štelle (koeficienti) ķīmijā būs jāmāk lietot visās nākamajās tēmās

btw: nekur neesmu redzējis ka skolas piemēros izmanto tādas advancētas vielas kā Tc un Tl, pat olimpiādēs tādas nav bijušas. Bet nekas, lietas būtību tas nemaina Juice!

Tēmās? gados ! 11 klasē ir šis pats tik grūtāks.

Link to comment
Share on other sites

btw: nekur neesmu redzējis ka skolas piemēros izmanto tādas advancētas vielas kā Tc un Tl, pat olimpiādēs tādas nav bijušas. Bet nekas, lietas būtību tas nemaina Juice!

Es, savukārt, nekur neesmu redzējis cilvēku, kas nesaprot PAŠU VIENKĀRŠĀKO ķīmijā... GL in future smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī apmulsu. Nezinu gan, kas tās pa vielām vispār, bet man baigā aizdoma, ka reāli tur nekas nemaz nesanāktu saliekot klāt tos abus.

Bet nu anyway, kā jau vincister teica - šoreiz tas lietas būtību nemaina. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es, savukārt, nekur neesmu redzējis cilvēku, kas nesaprot PAŠU VIENKĀRŠĀKO ķīmijā... GL in future smile.gif

es nesaprotu... hotj ubej, bet nekadi nevareju ierubit, kuras vielas ar kuram reagje un kuras nereagje un macities no galvas lenins.

Uzdevumi gan bija baigi vienakrsi, ja bija kads, kurs uzraksta kimiskas reakcijas vineadojumu! smile.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan, kas tās pa vielām vispār, bet man baigā aizdoma, ka reāli tur nekas nemaz nesanāktu saliekot klāt tos abus.

Tc - tehnēcijs

Tl - tallijs

abi ir metāli un oksīdi veidojas (protams pie specifiskiem apstākļiem, bet tas ar nav svarīgi) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu... hotj ubej, bet nekadi nevareju ierubit, kuras vielas ar kuram reagje un kuras nereagje un macities no galvas lenins.

Uzdevumi gan bija baigi vienakrsi, ja bija kads, kurs uzraksta kimiskas reakcijas vineadojumu! smile.gif

Beefs

Nu mums skolotāja lika izveidot tabulu 9. klasē, kurā ir aprakstīts, kas ar ko reaģē un kas nereaģē (kaut gan es to tabulu ne reizi neesmu lietojis un tāpēc arī īsti nerubīju, kas reaģē un kas ne biggrin.gif ) bet šeit jau runa ir par visvienkāršākajām reakcijām ar 2 elementiem, kas ir 8. klases septembra tēma smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet šeit jau runa ir par visvienkāršākajām reakcijām ar 2 elementiem, kas ir 8. klases septembra tēma smile.gif

Personīgi es izvilku gandrīz divus gadus, nesaprotot ne sūda no tā paša vienkāršākā. Nožēloju to.

(kaut gan es to tabulu ne reizi neesmu lietojis un tāpēc arī īsti nerubīju, kas reaģē un kas ne biggrin.gif )

+1

Link to comment
Share on other sites

a ka vispar iegust to visu?? Es parlasiju gramata ,bet tikunta nesapratu!

Skatoties pēc elementu vērtībām, iesaku apgūt šo vielu, jo tas ir pats ķīmijas pamats.

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu... hotj ubej, bet nekadi nevareju ierubit, kuras vielas ar kuram reagje un kuras nereagje un macities no galvas lenins.

Uzdevumi gan bija baigi vienakrsi, ja bija kads, kurs uzraksta kimiskas reakcijas vineadojumu! smile.gif

Beefs

beef tu tachu saproti ka miinuss ar miinusu un pluss ar plusu nevar reagjeet?

Link to comment
Share on other sites

es nehuja nesaprotu! un tapec, ka gramatas jibanutjas tas nebija rakstits!

Es 10 reizes parlasiju gramau un nesmu mulkjis, bet TUR nebija rakstits tas, ko man ucene prasija kimijas stundas.

Tur bija kaudze ar metaliem, kas reagjeja un citi nereagjes. ok - es nerunaju par tik vienkarsam lietam ka tie aktivie metali (kuri ir izimeti kaut kada krasa tabula) un skabekli. Es runaju par kaut kadam jobnatam vielam, kur tu huj vari saprast, vai vina reagje sava starpa vai ne.. laikam vel izdomat koificentus nebija grutakais.

Lielaka beda ir tad, kad viena bloda salej 10mit dazadas vielas un tad nu izpipe, kura ar kuru saistisies, bet kuras nogulsnesies... bledj, tur nebija NEKADAS logikas un tas NEKUR nebija rakstiits. un es nerunaju par TIK rivialu gadijumu ka sarma un skabes reakcija, kad kaut kas apmainijas vietam un ari tas notika ne visiem sarmiem ar visam skabem. Ble un nevari saprast, kuriem ta notiek un kuriem nenotik! mauciba ta kjimija ir.. mauciibaa...!

Vienu gan esmu no dzives iemacijies - neviena ucene nerubi, ka uztaisit nikosilu un jebkuru organisko savienojumu dedzinot sanak suuds! smile.gif

BTW - vai jus zinajat, ka karbona kiedru taisa no polimera?

btw, btw - vai jus zinajat, ka karbonu-karbonu taisa no karbona skiedras un ipasa epoksida, tos pec tam karsejot (viss parversas par oglekli) un pec tam ar kaut kadu noh vai huj ko izedot ara nevajadzigas epoksida sastavdalas? un ka karbons-karbons, kaut ari trausls, bet spej izturet 5000 gradu karstumu un to izmanto NASA kosmosa kugos (tas melnai purngals) ka ari super sporta masinu bremzu diskos (diski sak kvelot balta krasa, pec tam, kad masina no 300km nobremze un 70km 20 sekunzu perioda)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

es no kimijas nebumbum vispar neko, bet pabeidzu 9 klase ar 4, talakajas klases ar 6 eksamenu ari ieskaitot uz 6.

Bet sim visam ejot, es vienalga nesaprotu kas ar ko reage dry.gif kimija nava mans laucins ar vesturi.

Labakais draugs ir spargalka smile.gif tagad diploma vismaz 6 bus kimija naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Pagaashgad (8. klasee) es no kjiimijas pilniigi neko nesapratu, bet shogad hz kaadeelj es pilniigi visu saprotu (nu vieniigais es ik pa laicinjam kautko neiemaacos, kas peec buutiibas buutu jaazin, tachu es to atguustu aatri), man buus 7 vai 8 kjiimijaa.

Kjiimija ir forsha naughty.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...