Jump to content
GIGN Forum

Anime >.<


>hollow<
 Share

Recommended Posts

kadz anime skatas? wink.gif

kas jaa

saka

jaaa

J

A

A

A

A

A

!

!

!

!

!

.

.

.

wink.gif uz tiem kam patik FF tie ar saka jaa tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!111!!1!!!

Tie laiki ir pagajushi kad skreju majas lai redzetu ņindzas čiripaškas vai masku...

Vareeji vismaz normalu aptauju uztaisit.

srry bet tie nav anime tongue.gif

ja nez kas anime tad taa ar pasaki nevis kko uz dulo muuldi lolita biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka tomer tev to atveljinajumu nevajadzeja njemt nost :/

Pasaki godiigi cik tev gadi?

haaa... kape nedrikst spamot?

+ nav ar anime ... es nesaprotu ja nezin kas ir anime tad nerunajat lol biggrin.gif

slap.gif

Link to comment
Share on other sites

hollow, bet vai tu zini, kas ir anime? (sis post provoce tevi atbildet, kas tev ari butu jadara!)

un nakamais jautajums - vai tu zini, kas ir manga?

vecit - tev naksies atbildet.. un pirms to izdara pinkijs, kurs ir si foruma cilveks anime!

Beefs

ps. tu varetu klut par forsako postotaju sini foruma, bet tie sukas jobnatie macho un worm tie pidari maukas bledj un parejie admini ka tas merkakju pisaks edds un sudu rijeejs set bledj tie mikstie siichi pedinji bledj tev banu nahuj nost nenjem, jo vinji smird sukac jibatie shakaakaali sudu riiimas peechi pelikaani kartupelju puves seniites terbisili bledj sukas mirstat!

Link to comment
Share on other sites

ROFLZ0RS

hollow godam pelnījis dabas brīnumu titulu laugh.gif

man tāds čuis, ka viņš pat cenšās, lai tataisnotu savu titulu!

P.S. nelietojat vārdu hollow, uzrunājot viņu, lietojiet "><". paldies. laugh.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

hollow, bet vai tu zini, kas ir anime? (sis post provoce tevi atbildet, kas tev ari butu jadara!)

un nakamais jautajums - vai tu zini, kas ir manga?

vecit - tev naksies atbildet.. un pirms to izdara pinkijs, kurs ir si foruma cilveks anime!

Beefs

ps. tu varetu klut par forsako postotaju sini foruma, bet tie sukas jobnatie macho un worm tie pidari maukas bledj un parejie admini ka tas merkakju pisaks edds un sudu rijeejs set bledj tie mikstie siichi pedinji bledj tev banu nahuj nost nenjem, jo vinji smird sukac jibatie shakaakaali sudu riiimas peechi pelikaani kartupelju puves seniites terbisili bledj sukas mirstat!

4o gekin tu slims esi jhatka.gif

anime - japanu cartoon

manga- japanu comiks tongue.gif

do'h kas tu domaju akd es cirvis buut biggrin.gif

ps

es aiz reeekam tulit atspragsu biggrin.gif:D:D

whacky.gif

pps

life 4o tev visi majas sodien? biggrin.gif neboja prieku je, ja nav humors tad vajg kluset wink.gif

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

4o gekin tu slims esi jhatka.gif

anime - japanu cartoon

manga- japanu comiks tongue.gif

do'h kas tu domaju akd es cirvis buut biggrin.gif

ps

es aiz reeekam tulit atspragsu biggrin.gif:D:D

whacky.gif

pps

life 4o tev visi majas sodien? biggrin.gif neboja prieku je, ja nav humors tad vajg kluset wink.gif

isteniba tu kludies! wink.gif

japaniem anime nozime prosta multene, bet angliski tas ir japanju multenes (animacijas) stils (ne tikai multene). So stilu raksturo lielas acis, ko aizsaka Osamu Tezuka, animes characteri ari loti sarauj sejas dazadas situacija, extremi paradot (izcelot) savu emocnionalo stavokli. wink.gif

Manga ir Japanu vards komiksam. Arpus japanas tas attiecas uz komiksiem, kam ir lidzigs characteru stils ar animi.

Labi - pastasti, kadi ir tavi milakie darbi (anime) un kurs tavu prat ir izteiktakais anime characters anime Sen to Chihiro no Kamikakushi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ir jaaskataas kkas nopietnis. skaties filmas, nopietnus seriaalus. shobriid skatos baigi labu seriaalu "Speed Grapher". veel varu ieteikt "Ergo Proxy", "Ghost in the Shell".

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs , ka es neciesu japanu vai kiniesu anime (sorry vinu faniem).

Es nesaprotu , ka var skatites to murgu!! smiliez.de_2477.gif

Mana uztvere , anime un pareja draza man vienkarsi neaizrauj , tapec es saku neeeeeee stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

ok, taa kaa man tuvs topiks, tad tomeer kko uzrakstiit gribaas. skam, Tu nolaadeetais pokemon, kaa Tu vari viena alga ko saukt par murgu, ja Tev nav pat mazaakaas nojausmas, kas tas ir. ok, es saprot cilveekus, kas uzraksta:"nee, mani nesaista shaadas lietas", bet kad taadi daunji kaa Tu, kam smadzenes nav stipraa puse, anime sauc par drazu, piedod... labaak neposto sheit.

Link to comment
Share on other sites

Bl* tu esi smiliez.de_2428.gif Es esu skatijies un man nepatiik vienkarsi , tu laikam doma ka nesu redzejis , bet esu!!

Mana uztvere tas ir murgs , man vienalga ka daziem patiik!!

Laikam viss kas patiik tev un nepatiik man uzreiz ir nosodams???

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...