Jump to content
GIGN Forum

Ram Un Cietais?


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Man jautajums!Man teevs DOMA ielikt pie mana 256RAM vel klaat 1GIGU! un pie cietaa 80gigam vel 160gigas pielikt klaat bet VIDEO karte paliks taa pati GE-Force FX-5200

128niece sad.gif

Tas RAMS un CIETAIS uzlabos manu FPS un CS atrumu?Un ko vel vinsh uzlabos? Paldies!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man jautajums!Man teevs DOMA ielikt pie mana 256RAM vel klaat 1GIGU! un pie cietaa 80gigam vel 160gigas pielikt klaat bet VIDEO karte paliks taa pati GE-Force FX-5200

128niece sad.gif

Tas RAMS un CIETAIS uzlabos manu FPS un CS atrumu?Un ko vel vinsh uzlabos? Paldies!

FPS tev nepalielinās!Palielinātu tad ja tu nopirktu jaunu videokarti! smile.gif

PS Cs atrāk ielādēsies tas arī vis!

Link to comment
Share on other sites

rams varbut pat paleninas cs, jo nav labi jaukt 256 un 1gb. saubos, vai to vispar var izdarit. drizak tikai 1gb. cs varetu mazliet mazak lagot, kaut gan... lotis iespejams, ka attieciba uz cs tas neko nemainis.

lai nu ka - priecasies, ja nepaliks lenaks tavs cs! wink.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu videokarti to4na izmet laukā tongue.gif

RAM tev dos tikai to ka viss strādās ātrāk, bet fps csā tas nekādi neuzlabos. Vienkārši atrāk konektēsaies pie servera un mapchange notiks ātrāk. FPS uzlabosies tad kad uzlabosi videokarti. Cietais disks arī nekādi neuzlabos tev FPS smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nekas lēnāks nepaliks, vienk rams nestrādās ar MAX atdevi. Reāli FPS paaugstināsies, jo 5200 ir spējīga zīmēt 100FPS, taču tad vajag atbilstošas pārējās komponentes. Kāds Tev procis?

Link to comment
Share on other sites

Nekas lēnāks nepaliks, vienk rams nestrādās ar MAX atdevi. Reāli FPS paaugstināsies, jo 5200 ir spējīga zīmēt 100FPS, taču tad vajag atbilstošas pārējās komponentes. Kāds Tev procis?

EIj KUR man to isti apskatiities? Kur var apskatiti kads man PROCESORS?

Aa vo atradu: AMD Sempron 2600+ 1,61GHz 256RAM

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nekas lēnāks nepaliks, vienk rams nestrādās ar MAX atdevi. Reāli FPS paaugstināsies, jo 5200 ir spējīga zīmēt 100FPS, taču tad vajag atbilstošas pārējās komponentes. Kāds Tev procis?

tu pats rubi, ko uzrakstiji? wink.gif

tu rakstiji - vienkarsi ram nestradas ar max atdevi. Vari ludzu paskaidrot, ko tiesi tas ietekmes?

Es tev varu paskaidrot par datora arhitekturu - redzi - piem, tev ir 3.2ghz procis, bet rams velkas ar 400mhz vrekvenci uz 16bit busa. Tas nozime to, ka rama atrums ir 800MB/s. Toties procesora lasisanas atrums no rama ir DAUDZ augstaks. Piem - amd 32bitu wordu lasitu ar atrumu 3200MB/s. Un tagad dzeks sapis kopa ramus un rezultata vinjam viss novelas uz 600MB/s. Vai tu zinaji, ka procesoram ir jagaida uz RAMu, kamer samejais nolasa datus? Un vai tu zinaji, ka lielaka dalja operaciju - runajot par 3d spelem - tas ir lasisana no atminas!

Nu labi - moska ta 1 gb rams ir atraks par 256. tad 256 miskaste un 1gb ieksa un moska paliek pat atraks kompis!

cheers,

Beef

Link to comment
Share on other sites

muulkbas! procis ka nakas! wink.gif Un video karte vispar pizdataja! un csam vairak par 60fps nevajag. Cilveka acs njem tikai 50fps. Cilveka tipiskais reakcijas laiks ir 0.2 sekundes. Tas nozime, ka 100fps vs 60fps var tavu reakciju palielinat tikai par (0.01s pret 0.02s = 0.01s) 0.01/0.2 = 5%. Un tas ir pie ausim pavilkts rezultats piedevam! Un tas nevis nozime to, ka tu fragosi par 5% vairak, bet to, ka par 5% atrak pamanisi (veiksmes gadijuma protams, jo isteniba tas ir 2.5%) pretinieku. Un ari tikai tad, ja tavs mozg spes filtret visu to actionu.

Kas attiecas uz atminam (RAM), tad atgadinasu, ka

1) laikam ir fiziski neiespejami saslegt 256 un 1gb atminas plates, jo matesplate atmina ir jasprauz pa pariem (piem 2x 256 + 2x 1gb.)

2) atminu (RAM) raksturo ne tikai izmers (GB), bet ari atrums (MHz). Un atrumam ir LOOOTI liela nozime pie datora atrdarbibas, kamer izmers spej izglabt tikai tadas situaciajs (es runaju par CS vai jebkuru vienas aplikacijas vidi), kad spele reizem noraustas del ta, ka kompis lasa no HDD (swapo). Ja ta ir, tad lielaks RAM palidzes pret swaposanu, jo XP ir virtuala atmina, kas isteniba ljauj programai panjemt DAUDZ GB atminas, bet tikai dalja no sis virtualas atminas atrodas fiziskaja RAMa, bet lielu kluci kernelis noliek uz HDD. Piemeram, kad jus ejat CS, bet jums ir kaudze palaistu aplikaciju windowsa un katra tere atminu, tad kernelis saliek visu situ atminas HDD un atbrivo vietu physical memory prieksh CS.

vot aizmuldejos! 18.gif)

Kad attiecas uz to HDD upgrade, tad ir loti svarigi, lai viss butu kedas ar draiveriem un ari lai abi HDD butu atrie 80 sata vai ide vai ka tur blja. Ja nebus draiveri, tad pieeja bezdraiveru HDD var pamatigi bremzet sisteeeeemu.. Tas bus ljoti jutami, kad windows ladesies un tu versi valja my computer un tada gara!!! smile.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

1) laikam ir fiziski neiespejami saslegt 256 un 1gb atminas plates, jo matesplate atmina ir jasprauz pa pariem (piem 2x 256 + 2x 1gb.)

tas attiecas tikai uz dual chanel rezimu...

Kad pieliksi ortu cieto, paarnes visu swapu uz jauno, lai sistema un virtuala atmina atrastos uz dazadiem diskiem...

Ā un vispirms apskaties cik tev MB atļauj max megabaitus uzlikt. A to nopirksi ramu un rams nestrādās.

lol paradi plati, kas musdienas 1 gb neatbalsta XD.gif

Edited by GOLFY_S
Link to comment
Share on other sites

Vopshem jaa cik sapratu,tad 256MB Ramu njemshu araa atvilkniitee ielikshu un iemochishu tikai 1GB RAMU!Nu runajot par fps tad man vinsh no 70-80 lekaa gandriz droshi!Un ar to skjiet man arii pietiek!Vopshem paldies par apskaidrojumiem,bet nu VIDEO karti,pagaidam nepirkshu!Gribas lai PC atrak rukaa! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vopshem jaa cik sapratu,tad 256MB Ramu njemshu araa atvilkniitee ielikshu un iemochishu tikai 1GB RAMU!Nu runajot par fps tad man vinsh no 70-80 lekaa gandriz droshi!Un ar to skjiet man arii pietiek!Vopshem paldies par apskaidrojumiem,bet nu VIDEO karti,pagaidam nepirkshu!Gribas lai PC atrak rukaa! thumbsup.gif

btw, vari meginat uzboostot fps parsledzot vido mode no software uz directx vai opengl. vajadzetu katra mode but biku savadakam fps. un ari rezoluciju mainot - tas ietekme fps. conterstrike vispar nav ta krutaka 3d spele, kurai vajag uber zb video karti! doom3 - vot tur ir ko parekinat! smile.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Man ir OPENgl un rezolucija lielakaa skjiet 1258:1024 atbilstosha manam LCD monitoram!1reiz meigjinaju pamainit rezoluciju un man bija MELNA BILDE<kad gaju CS un knapi tikai salaboju visu ,jo lidz ar to HERZI mainaas! 4.gif Vopshem ar 1Gb RAM man atrak viss ies,bet FPS paliks nemainiigs!

Link to comment
Share on other sites

Minimālu, bet dos, protams, ja Tavs tagadējais cietnis ir normāls, tad atšķirību nejutīsi.

Nee nu vinsh ir normals bet no 80GIGAM 50Gigas ir pilnas tapec vajag vel klat 160gigas kopaa sanaks 240! Tapec arii prasu vai tas dos man atrak atvert internetu un piemeram citas mapiites un vai PC mazak TORKJES?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...