Jump to content
GIGN Forum

De_dust2_kengarags


Sebis
 Share

Recommended Posts

Bl*

mo6 apskaties peedeejo mapi ko ieliku! :@

zb shitaadi kas dirsh... nja pats jau ar dazreiz... =/

shaubos vai tu pat 1hp maaki biggrin.gif... mazu kluci bez light mape.. un ar ~5 kompile erroriem

Link to comment
Share on other sites

laba mape 9,6/10 speeleeju vienaa serverii tiko un ir baigi ok. vieniigi ja pagadas trakie zurkotaaji, tad varetu but pailgi jagaida. dazhi uzraksti vispar iespaarda. pa jumtu forshi ar awp var bliezt. bija gan dazas vietas, kur malas vareja but zemakas lai varetu uzlekt un nebutu jaiet apkart (itipashi taja vieta kur pie t bazes ir tunelis pa kuru iet uz ct baazi. uzlecot pa kastem uz jumta tur ir tada mala. var palekties un paskatiities vai kads terors nav uz jumta, bet augshaa netiek.)

Link to comment
Share on other sites

Nee ne tev:

vinjam biggrin.gif

kaads 1hp ,kaads light izsakies skaidrak..

tava pedeja vaitad nebj Ak_map_ws laugh.gif

3,4/10 kaarteejais aim map parveidojums, nepatik ierochu izvele, izshautais logs un durvju raamis no attaaluma shtota lago, paarak plata mape, nav nozimes kapt augsha jo tur nav neviena ierocha un nav kur slepties.(nav kartigi piedomats).

Link to comment
Share on other sites

Tu vispar esi n00bs laugh.giflaugh.giflaugh.gif

1. Man nebija laba ideja mapei :@

2. uztaisi labaaku biggrin.gif

3. par to 1hp - maaki ti uztaisiit 4 sienas un griidu...

4. ja pats nemaaki, labaak nedirs

lo* ble kropl**

p.s tu pats mapi nemakai uztaisiit.. tikai paarveidot laugh.gif

p.s.2

shine un sebi nekasaties šeit!

Ok ok

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Mape nju nav orgjinaala, bet vismaz kkas ir.. smile.gif

8/10

P.S. T ir izdeveegaaka speele, jo vinji aatraak tiek uz jumptiem ut CT no turienes apshauj.. biggrin.gif aa un tie uzraxti bik par rupju.. biggrin.gif man patiik tas Brauc, dzer un pievienojies.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu vispar esi n00bs  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif 

1. Man nebija laba ideja mapei :@

2. uztaisi labaaku biggrin.gif

3. par to 1hp - maaki ti uztaisiit 4 sienas un griidu...

4. ja pats nemaaki, labaak nedirs

lo* ble kropl**

p.s tu pats mapi nemakai uztaisiit.. tikai paarveidot  laugh.gif

p.s.2

Ok ok

haah shine ko streso ja nebij ideju tad rotik off..

mana ir jau labaka pa tavu aim kopiju.

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Sebis man tev ir jautājums! Man ir bījusi velme ar BSPTwoMAP attaisīt de_dust2 un paskatīties, kas lācītim vēderiņā un pārtaisīt, bet.. mana velme par to izgaisa pie tā kad ieraudzīju, kas bija ar arkām! man ir tā ka arku malās ir trīsturveida klucis, kas ieskauj sevī vienu daļu no arkas ārpuses tā kā skreena pasktaies un pasaki vai tev bija tā pat un vai man zināt vai ir vērts pūilēties katru no tiem pārtaisīt biggrin.gif

Skreen te

Link to comment
Share on other sites

Shii mape nav domaata, lai to speeleetu...

Orginaalais dusts ir 10x labaaks laugh.gif

Shis var buut kaa... LOGO GALLERY laugh.gif

un veel dazi klu4i un siikumi pielikti klaat. Pff

DEKOMPILĒT MAPES NAV MĀKSLA!!! wink.gif

Man jau ir ZB tie remeiki... Nevar vnk uztaisit kaut ko jaunu un nebijushu

tad es liktu labu veerteejumu...

Link to comment
Share on other sites

Sebis man tev ir jautājums! Man ir bījusi velme ar BSPTwoMAP attaisīt de_dust2 un paskatīties, kas lācītim vēderiņā un pārtaisīt, bet.. mana velme par to izgaisa pie tā kad ieraudzīju, kas bija ar arkām! man ir tā ka arku malās ir trīsturveida klucis, kas ieskauj sevī vienu daļu no arkas ārpuses tā kā skreena pasktaies un pasaki vai tev bija tā pat un vai man zināt vai ir vērts pūilēties katru no tiem pārtaisīt biggrin.gif

Skreen te

jaa bij ta smile.gif nevajag jau puleties ar katru tongue.gif vienu papulies un tad kopee thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...