Jump to content
GIGN Forum

Njaaammm....


>hollow<
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man shkjiet, ka pateicu jau pietiekami. vieniigais man gribeetos zinaat cik shim te varonim ir gadinju. kaut kaa ljoooti interesee cik gados cilveeks speej buut tik aprobezhots un tizls... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

bijāč, piekrītu..

toties holow, man kaitina tādi sīki krāna lauzēji kā Tu, ne latviešu valodu zin, ne galvā kaut kas stāv... kaitina, kad cilvēks mēģina noliegt acīm redzamo, un apmānīt pašu...

Tu varbūt varētu iepostot savu vēstuli, kuru 'takstīji' valvei, ļoti vēlētos zināt kā tev ar angļu valodu iet, jo domāju, ka tā tev nebūs labāka par dzimto valodu, janu vienīgi neesi kāds sīkais krievēns no purčika paģezda.

so kā teitku holow's - 'I um kool mun, und i now thuut jo suk!'

Link to comment
Share on other sites

janu vienīgi neesi kāds sīkais krievēns no purčika paģezda.

eu, eu, eu! purčiks normaļnijs rajons mad.gif

btw >hollow< uz kuriem serveriem tu jau 2 gadus esi admins? XD.gif

jācer, ka džeks tik tēlo dauni. ja ne, tad man ļoti žēl tevis. ( NOOT !! 1d71.jpg )

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif:D:D:D es gigna vesaja varu dabut score 100+ biggrin.gif:D:D:D tikai tad macho mani ban jo tad pedofils nejedz speeelet taapat kaa EDD biggrin.gif:D:D

nee nu vispar es laikam jav to teicu bet man pohuj ko juus sakat... ja juus man neticat iesledzat 4itus pasi lai juus nobano un buusters parada 4itus redzesiet kad tur ir citi 4iti :@:@:@ zb stulbie noobi huh.gifhuh.gifhuh.gif

starpcitu tas bija vienigais del kaa es gigna 4itoju

AMEN ... es atvados no sii topika >,<

uzinaju ko vajadzeja ... kad busters sux un 4iti ir citi nevis tie kas pa istam ir ppl

Link to comment
Share on other sites

es varu apzveret kad gigna speelejot man nebja tas wh kas taja bilde sad.gif man pa visam savadaks wh... kaa jus to varat nesaprast, pirmo reizi kad padzirdeju no 3 gekiem par sito fignu neticeju lidz pac nepamejginaju ... tas buusters ir 50 uz 50 kad paradis pareizos 4itus.... jo ja ir javnie 4iti kas busteri neietilpst vins izmetis kavtkadus 4itus un ja ppl 4iti nebus tad busters tadus vnk neatradis un ar izmetis random 4itus ara ... kas jums tas nedelec (pajavtajat tam kas busteri taisija lai pastasta uz kaa balstas tas busers ja juus man neticat sad.gif )vai?? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

viens ieteikums jums cirviejm mazak cs un vairak macities... savadak jus vispar neko nejedzat pasiem tas nedalec?

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

es varu apzveret kad gigna speelejot man nebja tas wh kas taja bilde sad.gif man pa visam savadaks wh... kaa jus to varat nesaprast, pirmo reizi kad padzirdeju no 3 gekiem par sito fignu neticeju lidz pac nepamejginaju ... tas buusters ir 50 uz 50 kad paradis pareizos 4itus.... jo ja ir javnie 4iti kas busteri neietilpst vins izmetis kavtkadus 4itus un ja ppl 4iti nebus tad busters tadus vnk neatradis un ar izmetis random 4itus ara ... kas jums tas nedelec vai?? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

viens ieteikums jums cirviejm mazak cs un vairak macities... savadak jus vispar neko nejedzat pasiem tas nedalec?

bļa. tu esi tas kas neko nesparot. visiem ir pilnīgi pie dirsas ar kādiem čītiem tevi izbano. netici? mums pīlnīgi pofig pa ko tevi izbano.

Link to comment
Share on other sites

tad ko tu te raksti? ja buutu pilnigi pofig tad sito 4atu vispar ignoretu daaa... pratin nac majas -Kozo- biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

4ats man ar schnappi

Hollow: kaa iet? kas ir ar tevi? vis ok gekin? jhatka.gif

schnappi: es esmu idijots, nozelojams cirvis, griezisu sev veenas ;(

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

es varu apzveret kad gigna speelejot man nebja tas wh kas taja bilde sad.gif man pa visam savadaks wh... kaa jus to varat nesaprast, pirmo reizi kad padzirdeju no 3 gekiem par sito fignu neticeju lidz pac nepamejginaju ... tas buusters ir 50 uz 50 kad paradis pareizos 4itus.... jo ja ir javnie 4iti kas busteri neietilpst vins izmetis kavtkadus 4itus un ja ppl 4iti nebus tad busters tadus vnk neatradis un ar izmetis random 4itus ara ... kas jums tas nedelec (pajavtajat tam kas busteri taisija lai pastasta uz kaa balstas tas busers ja juus man neticat sad.gif )vai?? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

viens ieteikums jums cirviejm mazak cs un vairak macities... savadak jus vispar neko nejedzat pasiem tas nedalec?

Prātiņ nāc mājās!

Kādus random čītus wannabe geek? Busteris no tevis paņēma skrīnšotu un aizsūtija gignam. Busteris gan ir kūlss.... pats māk čītus uzlikt.......

Link to comment
Share on other sites

Hehe sākumā cītīgi cenšas iestāstīt ka nečīto, bet tagad saka ka ar citiem čītiem spēlēja. laugh.gif

p.s. hollow lūdzu atsūti man uz pm to vēštuli ko tu valvei nosūtiji un atbildi arī, ja valve adbildēja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

To WolfBlade from Hes freand =]

Dear WolfBlade stfu.gif and leav me alone I wrealy dont like gays*

I only like girls and nice girls tongue.gif

p.s

nee es sakuma teicu jav ar kadiem 4itiem speeleju tongue.gif

+ es speeleju no morala biggrin.gif tur dafiga geki redzeja to prikolu biggrin.gif:D:D

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

thx EmptyZiepes

valve jav adbildeja kad neiespeejama taa lietina ;( tikai ja kads maak nohekot bet pec buutibas taisits kad nevar un kad taaa fiska piesieta ip vienigais veids kaa to nomainit ir mainot mak adresi ;( tasnozime zvani provaiderim un saki lai maina mak adresi 5ls par darbu viniem 1h laika izdaris biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

kas kura tuvaks evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

da ble tu cirvi es parliecinajos vai tas busters ir kaa visi saka... ja tu ar bustera palidzibu kadu nobanosi vins vinam 4itus piesies klat tikunta idijot, vel nedaleca? mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...